Riešenie DCOM pre veľké mestá

Únia miest a obcí na toto nemá názor?

Na mnohych stretnutiach/call-och PS Samosprava UMS zastupcu nemalo, ostatne tam jeden bol, ale mal som dojem (zdoraznujem, dojem) ze konkretne o tomto projekte nikdy predtym velmi nepocul.

T.j. koho v UMS poznam, tomu som napisal. Plus som sem zavesil toto vlakno, aby bola lepsia sychronizacia.

Sance na feedback su mozno male, kedze z mojich ostanych stretnuti s IT-ckarmi na samospravach vyplyva najma jeden zaver o as-is stave: maju privela roboty, maju primalo zdrojov (ludia + peniaze), tlak je obrovsky zovsadial a s “debat so statom” su frustrovany (poniektori aj skusili, vysledky minimalne, ergo nevidia zmysel; my aktivisti sa myslim vieme vcitit). Uvidime.

Tu na platforme zrejme konkretne tento projekt presiel “pod radar” v zmysle:

Ak plati, ze primarne ide o integraciu existujuceho back-end miest na novy front-end DCOM, tak je cena IMHO vysoka, lebo:

  1. front-end sa robi zrejme iba raz (*)
  2. integracie su vzdy komplikovane a drahe, ale teda 280 963 EUR/mesto? To je cca rocny budget na cele IT v Presove (80k obyvatelov). T.j. potrebujeme vediet okruh sluzieb resp. funkcionality, ktorej sa toto tyka.
  3. plus teda som vyssie spomenul, ze napr. CoraGEO doda cast tej integracie “zadarmo” (rozumej, nevieme preco, ale nejaku sumu za tu cast integracie im zaplati Posam).

(*) kvizova otazka k bodu 1: aka zmluva pokryva novy front-end? mala by iba jedna, jasne oznacena, inak by to v EU mohli chapat ako duplicitne naklady a robit korekciu

par dalsich veci k bodu 2: V studii sa spomina “98 služieb”. To je cca 3’000 € ma jednu sluzbu/jedno mesto. Povedzme, ze jedna sluzba je jedno API. To nevyzera zle. Ale zase, robia to pre kolko miest? 40? To by na jednu sluzbu/API vychadzalo 120’000€. To sa mi zda zase vela.

1 Like

Čiže ~12M ďalšej centrálnej podpory pre DEÚS, pričom obce nedostali na vlastné riešenia nič. Hm… asi by sme sa na to mali pozrieť podrobnejšie

1 Like

Hm… ked si teraz pozries metaIS tak sa to tam len hemzi projektami miest za celkom zaujimave sumy. Az mam pocit ze najvacsim problemom dnesnej samospravy je zavedenie smart rieseni :slight_smile:

1 Like

Je to sice velmi narocne ale stalo by za to porovnat cenu a scope riesenia DEUS a cenu a scope riesenia miest. V metaIS je velke mnozstvo samostatnych studii miest. Namatkovo prva ktora mi prisla pod ruku Kosice za 720 000 EUR.

Nuz, tu kolega @vliv2 pise, ze “vacsina [projektov] vychadzala zo skutocnych potrieb prefarbenych podla vyzvy”, vid Rada vlády Slovenskej republiky pre digitalizáciu verejnej správy - #139 by vliv2 cim IMHO vystihol slovensku mizeriu a taketo “smart” projekty do tohto vyzera zapadaju (je vyzva na smart? tak pisme smart projekty, co tam po tom ze nevieme dorucovat do el. schranok a ak aj vieme, nemame komu).

Dalej ano, vdaka MetaIS mame vcelku dobry prehlad o roznych napisanych projektoch. Chyba uz ale nejake naviazanie ci prehlad, kolko bolo schvalenych. Tu napriklad tento od Liptovskeho Mikulasa bol zamietnuty:

o.i. teda preto, ze (aspon teda minuly rok, este ako UPVII) MIRRI povedalo, ze okrem DEUS-u uz neda nikomu. A teda dali DEUS-u o.i. 30M na prechod do cloud-u (vid Red Flags: DCOM+ ) a dalsich cca 12M na zapojenie vacsich miest (vid Riešenie DCOM pre veľké mestá - #5 by hanecak ). Ze by dostal niekto dalsi, to neviem.

(“Smart” moze byt vynimka, kedze to je cosi “mimo” resp. “ine”, netyka sa velmi eGov a zapada to do vzorca “navozit zbytocne licencie, hardver a funkcionalitu” ktore spomina napr. @jsuchal tu: Rada vlády Slovenskej republiky pre digitalizáciu verejnej správy - #143 by jsuchal )

Napad dobry. Ja osobne som narazil na to, ze by som musel vytazovat informacie a data z vela zle strukturovanych PDF (a tie PDF scrapovat z webu). (O.i. aj take dnes kritizoval zastupca MK SR na call-e podskupiny Open Data.)

Pre potreby PS Samosprava resp. UMS je robena analyza/audit nakladov DEUS vs. ine riesenia. Predbezna neoficialna informacia od UMS je, ze teda DEUS je na urovni cca 3€/obyvatel/rok, pricom niektore velke mesta po prepocitani na obyvatela maju naklady vyrazne nizsie. Sledujem dalej, ked material ziska konkretnu podobu a bude spristupneny, posuniem sem (ak nezabudnem).

ved prave, potom mi to stazovanie na DEUS od samospravy pride take neuprimne, mali kricat ze nepotrebuju smart za 900 000 ale male eGov zlepsenia za 100 000 EUR.

Mal som cas pozriet si zbezne 3 studie a myslim ze eGov skryvaju pod nejaky smart komponent. Okrem toho mi pridu tie studie velmi podobne, bud je to formularom/pravidlami alebo potom vsetky mesta maju rovnake Smart potreby :smiley:

Ked som si pozrel TCO tych projektov musel som sa pousmiat. Dat priemerne 12% rocny OPEX na HW v projektoch zalozenom na IoT, no neviem. Ja som nieco pochytil od kolegov, ktori riesia priemyselne IoT (na mieru vyrabane, najvyssie IP) a myslim ze OPEX su podcenene a ktovie z coho potom budu hradit prevadzku celej smart platformy so senzorikou a kamerami.

Rad si to pozriem, len netreba zabudnut ze okrem porovnania nakladov, je potrebne porovnat prinosy/funkcionality a sulad s legislativou. Aby to davalo celkovy obraz a zmysluplne porovnanie. Potom sa daju aj voci DEUS vzniest argumenty, kde maju priestor na setrenie.

Staznosti na DEUS su napr. od starostky Kyncelovej. Kyncelova zrejme neriesi “smart city”, ale DCOM ich teda vcelk uzaujima. Tam by som teda “neuprimnost” nevidel, skor teda len “iny fokus” ci “ine priority”.

Projekty cez kopirak. Mimo eGov zrejme podbne vyzeraju zateplovania skolog, fontany a v\lavicky na namiestaich a pod. Asi sa zhodneme, ze teda “kobercovy nalet” a “uzitkova hodnota otazna”.

To su veci, na ktorych sa pracuje a teda pre ktore (IMHO) este material nie je finalny.

Specificky “sulad s legislativou” je horuci zemiak, lebo teda (podla jedna pani povedala) sa citia byt starostovia uvedeny do omylu: mysleli si, ze DCOM im toto poriesi “komplet na 100%” a teraz zistuju, ze sice platia, ale 100% to nie je. A kedze ide o peniaze a cierneho petra nechce mat v ruke nik, tak budu asi dlhe debaty o tom, co DCOM slubil a co DCOM splnil.

Bonusova debata potom je, ze ak teda (aspon minuly rok) UPVII bral DCOM ako “vlajkovu lod” ale teraz sa pride na to, ze ani stedro dotovana vlajkova lod nie je schopna drzat krok s pribudajucou eGov legislativou, tak co to potom hovori o state, o Vlade, o UPVII/MIRRI, o NR SR a o samosprave?

Ak sa ukaze ze DCOM bol slepa cesta vyvoja a vendori to vedia robit lepsie a lacnejsie samostatne pre obce, nech sa DCOM a DEUS zrusia.
Mozno ten material ukaze ze obciam staci 1 EUR co maju a platia za DCOM + mozno 1 EUR od statu + kazdy piaty rok dajme tomu 5 EUR na obcana na novy vyvoj. Vendori povinne odovzdaju autorske prava k systemom (kedze dnes licencuju).
Ak je tento model lepsie preco nie. Potom sa nebude moct samosprava stazovat ze nieco nefunguje. Bude si to riadit uplne sama a stat usetri niekolko milionov.

Naozaj sa tesim na ten dokument, kedze konecne prinesie viac svetla do IT samospravy a budu sa moct urobit rozhodnutia na zaklade tvrdych dat.

Uverim, ked uvidim viacej takehoto:

:slight_smile:

Inak ano, cakame na “ten dokument” (=poriadna analyza nakladov samospravy na IT).

1 Like

Toto som dnes nasiel ked som instaloval mID. Novinky - Dátové centrum obcí a miest
To by tiez stalo za namahu zhodnotit napriec samospravou.

Ak spravne citam text tak toho riaditela nakoniec predsa len vymenili :slight_smile:

Evidetne sa bavim s inou vzorkou respondentov. T.j. +1 za:

Tot aj preto, ze ak by si taky prieskum spravila konkurecia, tak im pre ich produkt zrejme vyjde tiez nieco okolo 90%. :slight_smile:

1 Like

Takze HW nakupeny
https://www.uvo.gov.sk/vestnik/oznamenie/detail/492488
tu
https://www.crz.gov.sk/zmluva/5608437/
a tu:
https://www.crz.gov.sk/zmluva/5608650/

Služby paradoxne rokovacim konanim :slight_smile: prebiehaju tu:
https://www.uvo.gov.sk/vestnik/oznamenie/detail/492748

sa mi zda ze DCOM is new UPVS

1 Like

Pri tých zverejnených zmluvách akú má logiku ručne skenovať a robiť OCR z 50 zopnutých strán?
Už niekoľko desaťročí sa zmluvy nepíšu na písacom stroji, ale v PC, tak zmluva na zverejnenie by mala byť v elektronickej forme a nie skenovať ju z papiera.

Skenuje sa platna zmluva a ta je len podpisana (nie napisana wo Worde), ak bude podpisovat zmluvy elektronicky, potom to moze byt inak

Podpisy vo zverejňovanej zmluve majú anonymizovať
https://www.crz.gov.sk/faq/
Vždy je potrebné anonymizovať:

  • rodné číslo
  • dátum narodenia
  • číslo občianskeho preukazu, cestovného dokladu alebo iného dokladu preukazujúceho totožnosť osoby
  • podpisy fyzických osôb

Jedna VUC má v pokynoch toto:

Zmyslom zákona je sprístupniť obsah zmluvy, takže ak má úradník skenovať vytlačené strany a má skener bez automatického OCR, že z toho urobí niekoľko MB obrázok, bez možnosti vyhľadávania a označenia textu, alebo to uloží z Wordu ako pár kilové PDF je rozumejšie publikovať tento čistý text.

1 Like

Ak publikujes cisto text, nikdy nie je zrejme, ze vlastne si vypublikoval to co bolo podpisane (vieme ako sa zmluvy upravuju tesne pred podpisom), su na to relane skusenosti. Platna zmluva je len ta co bola v zmysle zakona zverejnena az po zverejneni (musi byt garancia,m ze to co bolo podpisane, je to co bolo zverejnene)

…tak uz len aby to statne organy / urady mali povinnost podpisovat len elektronicky - ziaden papier…

2 Likes

Inymi slovami, ak zverejnis textovu zmluvu a potom dojde k inemu plneniu, tak rozhoduje to, co je v CRZ. Skaredo odfotena anonymizovana zmluva bez podpisov v CRZ nie je o nic lepsia ako textova. Schvalne, ako vies, ze nepodpisali dve verzie, jednu pre publikaciu a druhu do suflika?