Registracny formular na ockovanie + NCZI data/api o ockovani/testovani

Ked sa zisti, ze to dodavaju ludia, co robili dlhe roky na statnych projektoch v roznych firmach, tak budes musiet tuto hypotezu trochu zmenit. :smiley:

Dostal som podbnu odpoved, aj ked vecer v radiu som pocul, ze zajtra tam vsetc ockovani budu … ale aj tak by som ocakval inu odpoved od appky - nebol ste ockovani, VAse ockovanie nie je evidovane - ale nie hlasku, ktorej nikto nerozumie - inak aj Ti co tam su - niektori neocakavana chyba - OK skusim koncom tzydna, snad to bude doladene. inak moji svokrovci ktori su od januara dvakrat zaockovani, tak dostali minuly tyzden pozvanie, ze sa maju prist ockovat … proste musi tam byt dost dobry chaos v datach

Ludia su ludia, firma ma aspo zodpovednost a mozes ju postihovat, ludi postihovat nemozes

Tuto diskusiu sme uz mali, mozes mat pokuty ake len chces, zodpovednosti sa neda zbavit a tu maju politici a uradnici. Lengvarsky sa moze tak isto teraz postavit a povedat, ze najde toho, co to pokazil a exemplarne ho potresta, tak isto ako by potrestal firmu. Ludom, co to dnes neslo, to nijako nepomoze s ich problemom.

No ked firme das penale 100T doo zmlvuy a spranierujes ju v tlaci, tak ver, ze jej to jedno nebude a ked to urobi 2x tak si uz neskrtne (samozrejme ako sa to nebude brat politicky)bb

To je asi rovnaka konfrontácia s trhom ako u štátnych úradníkov. :grinning:

páni, myslel som si, že sem chodia diskutovať odborníci. ale mení sa to tu na bandu ufrflaných starých báb, ktoré žijú v nejakom umelom ideálnom IT svete, kde všetky požiadavky sú do detailov našpecifikované, systém parádne robustný a vyladený (s automatizovanými testami na corner-casy, za ktoré by sa nehanbil ani Beckham), dokumentácia dokonalá a času, koľko treba + mesiac rezerva.

podieľal som sa na dnešnom release a nehanbím sa za to. vzhľadom na objektívne skutočnosti sme urobili maximum a sebelepšia firma by to lepšie nedokázala, o tom som naozaj presvedčený.

ale každý, kto si myslí, že sa predsalen dá urobiť ešte viac, je srdečne vítaný. prácu na dohodu v NCZI zariadim. garantujem veľa roboty, zodpovednosti a sústavné nedocenenie na fórach podobných tomuto a, samozrejme, v médiách :wink:

no, tak len na okraj. Aj priemerna firma by to komunikovala lepsie. Mozem sa len dohadovat ake “objektivne skutocnosti” su. A mam velku fantaziu a viem si ich predstavit.
Ale ohlasenie v novinach ze uz to je hotove, to by ziadna firma neurobila. NZCI ma priserny PR. Keby miesto toho ohlasila ze tu je beta verzia a prosia dobrovolnikov aby to tyzden pomohli testovat, jasne komunikovala o akych problemoch vie a ze to na zaciatku bude nestihat, tak by to malo uplne iny ohlas.
Najat profesionala na krizovu komunikaciu by firma spravila uz pre par mesiacmi.

2 Likes

Ja za zakladny problem povazujem budovanie systemov dohodarmi (take moderne dnes u tejto garnitury), povazujem to za cestu do pekla. Ukazte mi stat v EU kde takto rozumne vybodovali statne it systemy. Existuju vzory sukromne firmy alebo silne statne firmy, ale nie dohodari (Ti mozu robit malickosti a to vakcinacia uz nie je). Ano, cele od zaciatku az po dnesok, povazujem za jednu katastrofu

1 Like

Realne SW pre vakcinaciu od zaciatku je jeden hruby fail a hanba. Najprv sa neda registrovat.potom chcodia vyzvy ludom na ockovanie (SMS) a chodia aj doterz ktori sa davno zaockovali a nemaju ist, teraz dost podstatna cast sa nedostane k cerfifikatom, nehovoriac o tom, ze sa pytaju veci x.krat, ktore uz clovek zadal a cely proces ten kto ho navrhoval (uz by to asi nemal viacej robit). To, ze sa bude ockovat, to ze budu potrevbne “covid-pasy” sa vedelo davno minuly rok. Niekto za to je zodpovedny, hhdoit takyto system na dohodarov uz som v yssie okomentoval. Teraz ak sa niekomu nepaci, ze sa znevazuje praca “dohodarov, ktori robia den a noc”, tak sa tu nikto nezaobera poracou jednotlivco, tak ako sa nikto nezaoberal ked nefungoval napr. Kataster, ze programator (a je jedno ci v sukromen firme, statnej firme, ci dohdoar urobil chybu), pretoze chybu urobili zodpovedni za to komu to dali robit, PM za to ako to nasetapoval a ako to riadi a zodpoveny dodavatel (obavam sa, ze takyto to ani nie je) tiez za to akych ma ludi, komu to dal roobit a a ako to manazuje). Proste zle veci je potrebne pranierovat (a vakcinacia je zle, ale totalne zle podchytena)

1 Like

Minimalne na mesiac posledny prispevok (aby som nesiril negativnu energiu). Co je to za riadenie? Dame vybudovat tak dolezity system ako je vakcinacia a “covid pasy” pocas pandemie (ked jej riesenie ma byt jednoznancna priorita statu) robit “dohodarom” a taksito ine zivotne dolezite veci a na druhej strane tu mame “velku” statnu IT firmu a riesime nimi nepodstatnu vec ako Slovensko v mobile za nedadekvatne peniaze? A tu niekto pove, ze na systme na vakcinaciu nemame dostatok financii? tak riesime dohodarmi pretoze tu su lacni, odovzdaju zdrojaky (aby po roku niekomu vobec boli potrebne) … to su co za bludne rozhodnutia? Howgh

1 Like

Tak ja tentoraz pridam pozitivnu spravu, vcera okolo 18,00 som zaregistroval poziadavku na certifikat, dosla SMS do 1min, email notif do 5min, certifikat o cca 21,00. Skusil som nacitat QR kod z certifikatu, okmazite sa zobrazila stranka s udajmi na certifikate, tak snad to uz bude po domigrovani starych udajov OK.
Skoda, ze takato vec nebola pripravena hned od zaciatku ockovania. Preco sa taketo potvrdenie nespravi rovno aj na Ag/Pcr testovanie? Ta validacia Qr kodom je lepsia a hodnovernejsia ako SMS v mobile.

Edit: Nemoze sa toto potvrdenie automaticky posielat na email po absolvovani ockovania? Naco zatazovat system poziadavkou na zaslanie certifikatu. Detto, ked dorobite certifikat o testovani, tak rovno do emailu s vysledkom testu pridat takyto certifikat s qr kodom na overenie.

Iba na support prevadzky eZdravie ide mesacne 217 tisic EUR.

Axioma : Manageri ( politici ) to maju vzdy na dobu docasnu.

Posadia ich na stolicku a my vsetci cakame, ze veci zacnu fungovat okamzite … Nebudu. Uradnici, ktori tam boli doteraz, sa nebudu chvalit nefunkcnymi castami. A ked sa novy manager zacne dostavat do problematiky, pripadne mat skarede otazky ( ktore mu nasepkavaju kadejaki dedincania ), tak “sato” zariadi “odidenie”, lebo vid. Axioma.

Super, som rad, ze sa konecne ozval aj niekto, kto to realne robil.
Zatial sme totiz poculi iba to ze to robia “interni zamestnanci” a ked je nejaky “pruser”, tak hovorkyna velmi rychlo zacne tvrdit, ze “unik dat sa netyka eZdravie”.

Pomenuj tie objektivne skutocnosti.

Ja to vidim takto :

Som iba dedincan, a moj sedliacky mozog zatial nepochopil :
Ak od 21.12.2015 mame takyto uzastny system, preco je potrebne budovat tieto sluzby znova na zelenej luke ?

@Jozef_Ivanic ja sa necudujem, ze robite chyby. Za rok nemate sancu zrealizovat funkcnosti, ktore eZdravie systematicky zanedbava.

Moj nazor je, ze NCZI nema zaujem, aby bolo eZdravie pouzivane.
Prijem je definovany konstantne ako nejake percento z prevadzkoveho fondu poistovni + dodacia zo statneho rozpoctu. Je to bez ohladu na to kolko je pouzivatelov. Nemat pouzivatelov je v takomto pripade vyhodne. Ziadni pouzivatelia => ziadne problemy v “prevadzke”.

Potom pride Covid, a zrazu sa objavi 5-milionov pouzivatelov, ktori doteraz o eZdravie ani nezavadili. Umlcat 5-milionov ludi cez NDA ( ako dodavatelov ambulantnych systemov ) alebo pod hrozbou pokuty ( ako lekarov/PZS ) je nemozne. Narychlo preto najdu dohodarov, ktori to zbuchaju na kolene. Ked sa to podari, bude to uspech NCZI, ak sa to nepodari, bude to neuspech dohodarov, ktori to robili. Podobnost tohto scenaru s nasadenim eRecept je cisto nahodna …

1 Like

Tento argument odporúčam opustiť, lebo sťažovať sa, že nejsou lidi ma ako občana absolutne nezaujíma. Ja platím dane a chcem, aby to fungovalo.

Dokážem ako it človek pochopiť, že šibeničný termín, dokážem pochopiť, že starý HW aj to, že sa sem tam niečo pokazí. Čo nedokážem pochopiť je to, že pustíte verziu do sveta, kde chýba mrte dát a nenapíšete tam veľké upozornenie na celú obrazovku alebo aspoň jednu poriadnu error hlášku, že čo robiť keď to nefunguje. A áno, toto som tebe osobne písal v nedeľu, keď si mi to poslal poobede na pripomienkovanie.

Kto prosím ťa plánuje tieto release a ich komunikáciu? Veď toto je čo release to pr fuckup. Pritom to ani nie je ani tak zle urobené, ale vždy tam je nejaký zadrhel, ktorý sa dal vybaviť jednou vetou a keď tam nie je, tak vám zhoria Facebooky a infolinky.

3 Likes

Jedna vec je asi co planuju, druha co povie minister na tlacovke… =)

Tak uz mam ten certifikat aj ja.
Dostal som 5x SMS a 2x potvrdzovaci eMail, ale podarilo sa :slight_smile:

@Jozef_Ivanic Ide o oficialny dokument, takze by bolo velmi vhodne, aby textacie kontroloval aj nejaky lekar/imunolog.

Pôvodca, proti ktorému bola vakcinácia vykonaná: (Agent vaccinated against)
COVID-19 (SOMED CT 840539006) Non-Replicating Chimpanzee Adenovirus-Vectored COVID-19 Vaccine (SNOMED CT 1119305005)

Povodca je iba COVID-19 (SNOMED CT 840539006)
Vakcina je Non-Replicating Chimpanzee Adenovirus-Vectored COVID-19 Vaccine (SNOMED CT 1119305005)

Ockovat vakcinou proti rovnakej vakcine je logicky nezmysel…

Infolinka hovori, ze vsetky data sa zatial nepodarilo preniest. Uvadzaju novy termin: zajtra vecer.

Particka ITckarov na NCZI sa potlapka po pleciach, prenesu medzi sebou komplimenty ako to dobre spravili v tychto podmienkach a ide sa dalej. A takto si tu my zijeme. To, ze na jedno overenie pride 10-15 SMS a clovek ma losovat spravny kod je uz len dalsou ceresnickou na torte. Asi nejaka hra od NCZI, aby sme sa nenudili.

Ak by som ja prisiel za klientom prezentovat hotovy projekt v takomto stadiu, tak sa asi rychlo so mnou rozide. A v tomto pripade su klientami obcania.

1 Like

Tak bohuzial nahlasujem dalsi fail certifikatov o ockovani. Pri pokuse validovat certifikat (https://vakcinacia.nczisk.sk/verify/…) cez QR kod na cetifikate zo zahranicnej IP, co bude asi casty pripad (ktory sa asi nedal predpokladat… :slight_smile: ), sa pouzivatelovi zobrazi nasledovna stranka:

Prihláška na očkovanie

Ďakujeme za Váš záujem o registrovanie na očkovanie. Registrácia z Vašej krajiny cez online formulár bohužiaľ nie je možná.
Radi Vám s ňou pomôžeme na telefónnom čísle: +421 2 32 353 030.

Prečo sa nemôžem registrovať online? Dôvodom môže byť, že používate súkromné alebo firemné VPN pripojenie,
prostredníctvom ktorého registrácia nie je možná. Vyskúšajte registráciu mimo Vášho VPN pripojenia.
Ak VPN nepoužívate, a nachádzate sa v jednej z nasledovných krajín:
SK, HU, AT, CZ kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle: +421 2 32 353 030.

Thank you for your interest in registration for COVID-19 vaccination. Unfortunately, online registration from your country is not available.
For further information please call the COVID-19 Call Center at +421 2 32 353 030.

Using VPN connection to register for COVID-19 vaccination is not allowed.
If you are using a private or corporate VPN connection, please try again to register without your VPN connection.
If you are not using your VPN connection and you are in one of the following countries:
SK, HU, AT, CZ, please contact us at: +421 2 32 353 030.

Očkovanie

4 Likes

Ani na treti den nie su ludia, spravidla zdravotnici, este zmigrovany do novej databazy.