Registracny formular na ockovanie + NCZI data/api o ockovani/testovani

zaujimave v niektorych BA okresoch uz budu ockovat pod 39. To nie je az taka dobra sprava.

Ono tato info je správne zašitá … :slight_smile: ušlo to asi ja BRISKu. Vyhláška 96/2021 stále definuje Fázu 1, ale nikde nie je uvedený spôsob ako sa k tej fáze identifikovať.
To skrýva nenápadný článok na MZ SR: https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-06-04-2021-ockovanie-prihlasovanie-zmena uplne na konci:
jeho zamestnávateľ následne kontaktuje ministerstvo zdravotníctva na e-mailovej adrese: ockovanie.faza1@health.gov.sk

Cize na MZ SR posúdia kto je a kto nie je prednostný, odovzdajú do NCZI príslušný zoznam a následne ked sa regulárne prihlásiš cez web formulár, systém ťa rozozná že si Fáza 1 a naplánukje ťa prednostne.
Dávam @filip na zváženie tu mailovu adresu niekde na korona.gov.sk viditeľne uviesť.

1 Like

Rocniky az po '84 na tento tyzden evidujem v BA.

No podla poslednych dat si myslim
ze sa data bez patosu mylia, mame celkom velky problem. V KE a PO nebude zajtra, pozajtra uz nikto v cakarni. To je celkom pruser.

Toto si dal zasadnu info, dakujem!

Data z cakarne na prvu varku. Dnes pridelovali terminy (vraj kazdu stredu na tyzden dopredu), preto ten skok.

Kosice a Presov vyzera, ze o tyzden nemaju uz co robit.

mate prosim niekto info ohladom zmeny lokality ockovania druhej davky? je to vobec uz mozne?
tak nejako som si naivne myslel, ze po prvej davke sa prihlasim opat do svojho “cakarnoveho profilu” a tam zmenim kolality, ale to teda nejde, po ockovani sa uz neda prihlasit.

viem, ze sa to parkrat pretriasalo v novinach, ked to este nebolo mozne, ale neviem najst ziadne cerstvejsie info. vakcinacna turistika bola slusna a verim, ze zmena lokality by vela ludom iste usetrila dalsiu cestu (najma teda bratislavcanom).

Uz sa mi to nechcelo kreslit v exceli dokola, tak som spravil dashboard z db.

https://bi.ekosystem.slovensko.digital/public/dashboard/1f651416-e496-4181-b6ea-812163d45d9c

2 Likes

mne to slo zmenit.

Z piatich rodnych cisiel mojich rodinnych prislusnikov bolo jedno uspesne. Tragedia.

Nechcem hádzať všetkých do jedného vreca ale takto nejak si predstavujem výsledok práce “interných štátnych programátorov”.

1 Like

Manzelka ( lekarka ), zaockovana este v januari => “Nie je mozne zadat certifikat”

Ja som som bol ockovany nedavno, takze ma to pustilo ku dalsej otazke ( overovacia SMS ).
Ked mi po celkom dlhom case konecne dorazila SMS-ka, tak som dostal

“Je nám veľmi ľúto ale nastala neočakávaná chyba. Naši technici už pracujú na jej odstránení.”

V UNB? Mam podozrenie, ze to spolu suvisi.

Nie. FDR Banska Bystrica.

Tiez si to myslim. Obe su statne nemocnice.

Ja som bol ockovany vo velkokapacitnom centre BB, poskytovatel zdravotnej starostlivosti Novamed s.r.o. => sukromna firma.

Mne overenia tych co boli ockovany v Sanatorium Koch idu, z UNB BA mi nepreslo ani jedno. Napr aj rovnaky den ockovania.

Dtto, 4 clkenovia odmacnosti, vsetci zaockovani 1. aj druhou vakcinou, stale to iste, vraj nespravny identifikator (spravne RC bez lomky), nechapem ako take nieco vobec si dovolia spustit.

Ministerstvo hovori, ze tam nie su nahodeni zdravotnici a krit. infra z januara/februara. NCZI hovori, ze tam nie su vsetci zaockovany do 17.3. - odvtedy su vraj data v DB novej cakarne. A v tuto chvilu nevedia, ci sa december/januar/cast marca bude !rucne! doplnat do DB. To mi povedali na dvoch rozdielnych infolinkach. Fakt len platit dane a drzat hubu a od statu nic nechciet/nepotrebovat.

2 Likes

to ktory ony navrhoval posielanie potvrdenia ? Nadavat na NCZI alebo MIRI ? nezmyselne to ziada overovaci kod na mobil aj mail a kedze je to zase poddimenzovane, tak to nefunguje.
Ja viem, nie je dolezite ze to nefunguje ale kolko sa usetrilo. Ale aj tak dufam ze moje kliatby niekomu aspon zle travenie sposobia.

Z nejakeho dovodu mam potrebu dat sem toto.
https://www.facebook.com/slovensko.digital/posts/2879391088987211

1 Like