Red Flags: Slovensko v mobile

Pilot nemal byť niekedy v decembri? Žmurk. 2021.

1 Like

Kto vie preco nebol? Zmurk?

Prosím da sa to napísať zrozumiteľne, nie v inotajoch? Strácam sa v tom. A rád by som porozumel. Ďakujem

1 Like

Panika zažehnaná, je to vraj fixnuté a normálne bolo v pláne, že toto ma fungovať. Zbytočné vlny.

:smiley:
Ale keby som nespravil paniku, tak sa o tom asi dozvieme az v pondelok pri pukancoch :smiley:
Zivot je ako bonboniera. Nikdy nevies, co otvoris…
Som zvedavy, kolko takych prekvapeni sa objavi.

1 Like

Tuto temu aktualne riesi produktove MIRRI. Nemam k tomu blizsie info.

Tak zatial poslusne hlasim, ze:

  • financnasprava.sk - nejde login padne na strane FS
  • minv - klasika, nejde
  • socialka - ide login na sluzby
  • schranka slovensko.sk - ide
  • elektronicky sudny spis - vraj nejde (neskusal som ja)
  • Home - Sociálna Poisťovňa nefunguje
1 Like

Pozrel som s dnesnu tlacovku, nuz propaganda ako vysita, zatial minimalny uzitok (vraj dnes nevladnu populisti)

2 Likes

El. súdny spis:

Ja ti tu zatial pridam:
Prehľad vozidiel | jiscd.sk - pokial rychlo potrebujete VINko vasho auta, alebo si chcete pozriet histroiu STK/EK, atd., (funguje)

https://ezko.npz.sk/ - vasa zdravotna knizka (funguje)

4 Likes

Ahojte, neviete ci existuje aj build pre f-droid alebo je niekde dostupne repo kde je buildnuta samostatne apk?

@ericsko ozaj, zdrojaky su kde?

3 Likes

Bolo nakoniec pridané do aplikácie aj čítanie správ zo slovensko.sk?

Umožňuje Slovensko v mobile čítanie elektronických správ na portáli Slovensko.sk?
Áno. Všetky v minulosti prevzaté správy sú samozrejme dostupné.

Umožňuje Slovensko v mobile čítanie nových správ, teda prevzatie a potvrdenie doručenky k elektronickým správam na portáli Slovensko.sk, k čomu bol doteraz potrebný e-občiansky a šesťmiestny kód BOK?
Áno. Aplikáciu Slovensko v mobile viete použiť aj na potvrdzovanie doručeniek elektronickej pošty.

No ved v repe. Kam patria.
O pripadnom zverejneni rozhodne vlastnik.

Toto v ludskej reci znamena, ze sa vies prihlasit do schranky na slovensko.sk a uvidis tam schranku slovensko.sk nic viac nic menej. Appka ziadnu schranku v sebe zatial nema.

Chyba je pre všetky elektronické služby MSSR, ktoré idú cez IAM MSSR, posúvam na dodávateľa.

2 Likes

Ja som hlásil ráno na service desk finančnej správy ale odpoveď je taká vtipná, že keď to skúsia znova, tak ju zverejním. Zatiaľ to beriem tak, že všetci kukajú, čo sa vlastne deje a netušia o tom. Musí byť sranda teraz na úradoch sledovať, ako sa potia a hľadajú, kto o tomto mal vedieť a nevedel. Nases pokiaľ viem posielal nejaké avízo dosť dopredu.

Riešime cez lepsiesluzby.sk
financnasprava.sk SDM-325
minv - SDM-326
elektronicky sudny spis - SDM-328
Home - Sociálna Poisťovňa - SDM-327

1 Like