Reálne skúsenosti s GreenPassom a aplikáciou

1/2 znamena, ze mas za sebou prvu davku z vakciny, ktora ma dvojdavkovu schemu podania.
Vakcina Johnson ma jednodavkovu schemu, takze oni budu mat (asi) 1/1.
Manzelka (lekarka) uz je po tretej davke a do tyzdna jej prisiel novy certifikat, kde uz ma 3/3.

Schema ockovania “1 davka do 180 dni po prekonani” bola pridavana az dodatocne ( ak sa nemylim ), takze je pravdepodobne, ze to ani nebolo v povodnom zadani. Pri tom datovom bordeli co ma NCZI, su radi, ze sa im podarilo pozbierat a spravne sparovat aspon udaje o podanych vakcinach vo vakcinacnych centrach. V tomto pripade by museli parovat udaje o prekonani COVID od Tvojho osetrujuceho lekara a podania vakciny, t.j. dva nezavisle zdroje.

Tieto informacie Ti vsak asi velmi nepomohli v Tvojom probleme :frowning:

Mozes sa sice pozriet do svoje zdravotnej karty ci tam mas uvedene “prekonanie COVID” ( potrebujes obciansky s chipom a VPN-ku na Slovensko. Ak by si tam aj taku informaciu nasiel, tak este stale nebudes mat argument, pretoze zamestnanci NCZI nemaju pristup ku zdravotnym udajom, takze oni to skontrolovat nevedia ( <= takuto som dostal odpoved, ked som reklamoval nezmysel, co mam uvedeny v mojej EZKO ).

Nechat si podat druhu davku v zahranici Ti tiez nepomoze, pretoze nefunguje medzistatna vymena informacii o podanych davkach ( bolo to v spravach )

Bohuzial nie je.