Práca pre štátne IT - otvorené pozície na MIRRI

to je už dávno bezpredmetné. napísal som svoju skúsenosť a pohľad na vec. podpísal som sa podeň, ale pre mňa je to uzavretá kapitola. tak ako Hargaš a jeho “prínosy” slovenskému IT.

Ľudia sa dnes bez problémov podpíšu aj pod väčšie blbosti. Škoda no. Možno by sa toho chytil niekto ďalší, čo si to tu po rokoch prečíta.

3 Likes

Je to zvláštne, keď sa pomenuje konkrétny človek, obviní sa ze nieco robil zle , ale to už iba v nejasných náznakoch (bola Jedna nepekna zmluva a on intrigoval). Prečo sa ta zmluva nedá konkretizovať, rovnako ako clovek co údajne intrigoval?

3 Likes

Bola tam namietka od jedneho sutaziaceho o ktorej UVO nedavno rozhodlo. Takze uz by sa mali veci pohnut dalej.

1 Like
  1. Zaviedli sme 4 centralne zmluvy a DNS na nakup licencii, ktore uzmoznuju lepsie riadit dopyt jednotlivych OVM a nakupovat efektívnejšie
  2. Naplno sa vyuzivaju pripravne trhove konzultacie (ekvivalent RFI z komercie), co predtym vobec nebolo bezne. Tendre sa nepisu od stola, ale zaujemcovia sa mozu pytat/davat feedback este pred vypisanim tendra.
  3. Ukazali sme, ze sutazit sa daju aj SLA zmluvy (len nedavno Mirri vysutazilo novu SLA na CSRU s peknou usporou a novym dodavatelom)
  4. Rozbehlo sa centralne DNS na nakup IT kapacit (takmer 40 zapojenych firiem)
  5. Ukazali sme ze IT diela sa daju nakupovat aj po castiach (prikladom je projekt OpenData 2.0, ktory je rozdeleny na viacero VO, aby sa mohli uchadzat specializovani dodavatelia)

Asi tolko v skratke.

1 Like

Tiez by ma zaujimalo, kde som intrigoval a hadzal tie polena pod nohy :slight_smile:

1 Like

Vitaj @janhargas, it is good to see you again :sunglasses:

4 Likes

Dik za odpoved. Nutne vacsie veci sa vsak nepodarilo obstarat ani ak celo ani po castiach - dochodkovy sytem (MUSP), obchodny register atd. O transparentnosti stavebnych konani ci uzemneho planovania (Urbion) skoda reci. Ostatne ako kataster, prepojenost a cistota registrov a knzistencia dat neviem o tom, ze sa to nejako pohlo (ale moze to byt nevedomost). Ja urcite by som take pozitivne hodnotenie nedaval (Vase posobenie voci ostatnym pozitivne). Kazdadne drzim palce, nech sa dari v osobnom aj profesionalnom zivote

Mne by sa celkom páčilo keby bol ST @jsuchal. Je pre mňa čitateľný, rozumie manažérskym problémom it vs, aj procesnym a technologickým detailom . Nestojí o politické zásluhy. Týmito vlastnosťami by prilákal aj ďalších odborníkov. Mozno by sa stalo, ze v rámci zlepšovania by musel prepustiť par neschopných synovcov a kamarátov stranikov, ktorý veci brzdia alebo riešia nevhodne. A keby to vyvolalo politicku nevôľu u ministerky povedal by jej niečo ako 'mlada pani, bez urážky, ale vy tomu nerozumiete. Nechajte ma fungovať a ja vám garantujem ze budu výsledky a vy budete mať politické body a ľudia vás budú mať radi. Dohoda?"

To len taka sobotna úvaha s nádychom humoru, raz to bude mozno aj bez humoru :slight_smile:

Nie nie. Ja nie som manažér. Toto vôbec nie je pozícia pre mňa.

Ja viem, škoda, no. :slight_smile:

Ked sa nam tu uz rozbehla komunikacia ja mam tiez par otazok:

  1. Preco za 2 roky nevznikla jasna, verejne odkomunikovana roadmapa pre SVM?
  2. Preco MIRRI nedokaze pravidelne vytazovat mobilnych vyvojarov v SKIT, ktori potom “sedia na benchi” a mrhaju svojim potencialom?
  3. Preco za 2 roky nebolo MIRRI schopne objednat schranku v mobile? Aj napriek tomu, ze som o objednavke pocul od samotnej ministerky a na benchi nam sedia volni ludia.
  4. Preco nebolo MIRRI za 2 roky schopne upratat DXC a projekt MOU. Chodit na rovnake meetingy, s rovnakymi temami s rocnou intenzitou fakt nicomu neprospieva.
  5. Preco MIRRI dlhodobo nevie upratat NASES, ktory si robi co chce a svojim spravanim zdrzuje celu elektronizaciu?
  6. Preco bolo vymenene vedenie SKITu a do riadiacich pozicii boli dosadeni ludia s minimalnymi skusenostami z obdobnych pozicii?

A na zaver moja otazka na ktoru som 2 roky nedostal odpoved:

  1. Preco bol taky problem jasne pomenovat aka je vizia SKITu a co stat s touto firmou zamysla?

Aby som nebol len negativny, ocenujem aktivitu okolo zivotnych situacii. Osobne som vsak presvedceny, ze zatial nemame dost dobrych “podvozkov” aby sme dokazali vyrabat kvalitne auta.

3 Likes

Presne tak, domu niekde chybaju zaklady a my sa bavime aku bude mat fasadu, ci chceme upravit strechu a ono najprv je potrebne dobudovat zaklady a sanovat dom alebo ho nanovu vystavat, ale aj to zacina zakladmi. Snazime sa upravovat chatrajuci dom, tu urobime verandu, tam ho premalujeme aj maj by sme uz stavali, akurat nikto v nom nechce byvat, navstevy tiez nechodia. Sice sme vymenili pracovne caty, matebrial kupujeme inde a lacnejsie, architekta stale nemame, ani este ani nepozname na aky ucel bude dom sluzit, potkany si tam vsak uz svoje miesto nasli

1 Like

Tu poďme v kľude o poschodie vyššie. Prečo nevieme, že ako bude vo finále fungovať autentifikácia a autorizácia? Veď ani nevieme kam ideme.

To je snáď skôr problém dodávateľa nie? Prečo by to Mirri malo trápiť? Možno by som sa spýtal, že koľko nás bude stáť to čo by koderi vyrobili ďalších 5-10 rokov na údržbe.

Toto je inak pre mňa novinka. Lebo keď sa riešil scope schránky v mobile tak sa brutálne sekal lebo skit nestíha.

Ako by ho inak mali upratať ako sa tomu deje? Priznám sa že neviem. Ja evidujem, že tu je stále problém legislatíva nie nejaký dodávateľ a jeho projekt.

Zdržuje? Akože keby nekúpili ten Adobe, tak by už bežali školenia a klikali by sa veci vo form dizajnéri od skitu? Ja by som skôr tipol, že by ešte ani dnr nebolo schválené. Áno nases bol (podobe ako SKIT) na začiatku ako utrhnuty vagón. Toto bola však chýba Mirri u úvode, že absolútne stratili kontrolu lebo nemali ľudí. Dnes je to lepšie. Nases síce stále na pílu tlačí, ale že by niečo brzdili tak o tom fakt neviem. Konkrétne?

Prečo bolo vymenené to sa vie. Prečo tam išli títo to fakt neviem.

Priznám sa, že tomuto volaniu po vízií fakt nerozumiem. Skit je dodávateľ, má dodávať kľúčové súčasti egovu a ak treba rýchle reagovanie. Vízia egovu by mala byť nkivs a následne strategické dokumenty (to ako dopadli je druhá vec). Zodpovednosť za smerovanie egovu je na mirri a ak vám niekto niekedy povedal niečo iné, tak vás škaredo obabral.

Vieš mi poslat nejakú víziu hocijakej inhouse štátnej SW firmy, aby som vedel, že čo vlastne chceš?

Ja mám inak pocit, že máš dobré nápady, že kam ťahať egov a ux myslenie, ale ak chceš smerovať kam sa to má uberať, tak by si mal byť na Mirri a nie u dodávateľa.

Pozri, ked si mesto zalozi dopravny podnik(napr. DPMK a.s. v Košiciach) asi im povie, ze chce aby zabezpecovali mestku dopravu - nie? To iste by som cakal od MIRRI ked si zalozi SW firmu.

Ty to tu stale prezentujes akoby sa vedenie samo od seba rozhodlo, ze ide podnikat v oblasti statneho IT. Rozhodlo sa vsak MIRRI - tak by som cakal, ze vedia preco to robia a ake maju s firmou plany.

Pred nedavnom som ti to pisal. Za mna uz davno malo byt na MIRRI cele produktove SKITu. Ja s tym problem nemam. Hlavne ked chcu zo SKITu montaznu dielnu - ale to je o tej vizii, vsak?

Sleduj CRZ co sa bude v SKITe objednavat.

Adobe je najmensi problem … teda skoda, ze sa do decembra nevedeli vymacknut. Hlavne, ze sa uz v juni odovzdavali DNRka (bez Adobe) - a 2 mesiace sa pripomienkovali nezmysli.

Nevies si vsak predstavit to neskutocne mnozstvo nezmyselnych meetingov a pripomienok. Najhorsie, ze o tvorbe modernych, pouzivatelsky orientovanych sluzieb sa tam fakt nemas s kym bavit. Jedine co ich zaujima je ci tato nezmyselna poziadavka v KP je realizovana alebo nie.

To myslis tu stratu dovery? Alebo vies o niecom inom?

Tak to nam prosim ozrejmi. Lebo u nas, co sa sme pri tom boli “sa nevie”.

A teraz to vyzera, ze pan statny ochutnal z vlastnej mediciny.
Niekto to vola karma, alebo ako sa do hory vola…
V kazdom pripade zabavne.

Konkrétne sa rozhodol Marek Antal, na Mirri neboli na tento krok absolútne pripravení, kompetenčne to nemalo absolútne upratané, vtedajší štátny vás nechal robiť čo sa vám zachcelo. Chápem, že potom keď sa zistilo, že toto takto nemohlo nikdy fungovať, tak ste sa dostali do role vlastne klasického dodávateľ, tak to bol asi pre vás šok.

Ste dodávateľ, máte plniť termíny dodávok. To je celá “vízia”. Normálny softvérový house.

Sledujem. Napríklad dnes konečne zverejnili ako má fungovať ediw z eu. Akokoľvek veľmi inak to upratovať skôr by som považoval za predčasné, lebo by sa to zase menilo. Či tam boli nejaké zbytočné mítingy to určite nepochybujem.

Napríklad toto si myslím, že je chyba na Mirri. Formulárové riešenie, ktoré ste od začiatku chceli robiť v skit inhouse vás nikto nezastavil. Rozhodnutie vám to nedať nakoniec robiť prišlo rozhodne neskoro. Súhlas. Nakoniec veď ani do pár týždňov dozadu nebolo jasné ani koncepčne ako to má fungovať. Na štandardizaciu to ide až tento štvrtok.

No hej lenže vieš čo to znamená meniť oficiálny scope takéhoto projektu?

Pokiaľ viem bola to strata dôvery, že dokážu riadiť a dodávať. Posuny termínov zo strany SKIT som zažil niekoľko krát, cash-flow bol prúser hneď za tým. Iste boli aj fuckupy inde (pamätám si SVM termín dodávky na december 2021, oznámený na rv niekedy v novembri a ešte ani neboli obstarane pentesty). PM na strane štátu je už štvrtý či piaty, čo tiež teda nie je ideálne. Ale takéto horror stories má snáď každý dodávateľ čo pre štát robil.

Ja osobne som zažil niekoľko krát, že dodané veci (camp, svm), mali úplne nedomyslené veci, kde som nevedel či skôr kričať na SKIT, že prečo toto nevidia (keby sa napríklad rozprávali so zákazníkom tak vedia) alebo na Mirri/nases, že prečo vám to už neoplieskali o hlavu (tiež netušili). Oboje považujem za veľký problém.

Toto je asi zbytočné nemyslíš?

Budem rad ked mi vysvetlis preco by to nemohlo fungovat? A kto to zistil?

Koho to je vizia?

Pozrel by som si podklady k projektu. Doklady v projekte MOU - manazment osobnych udajov su len jeden criepok, ktory teraz nikoho az tak netrapi.

Uz som to tu pisal. Doporucovali sme povodne Form.io.(na zaklade nasej analyzy z marca - konzultacie s jednotlivymi spolocnostami, porovnavanie na zaklade KP, … uplne zbytocne). Co ma trapi viac ako formulare je napriklad to, ze EKR volanie getMessages neobsahuje ani len odosielatela spravy.

Som zvedavy ako s tym budeme robit schranku v Moje slovensko. Hlavne, ze uz 2 mesiace riesime zobrazenie spolocne autorizovanych dokumentov v hlavnom objekte SK-talk. A nikto nam nedokaze ani len povedat kolko je vlastne takych sprav.

O chybajucich volaniach v EKR vedia vsetci uz tak 3/4 roka. Len sa dajak neobjednalo (ved to musi GT) :frowning:

Pozri, stat mal velku prilezitost. Dostal do ruk firmu plnu skusenych ludi, s modernym mindsetom a kulturou. Firmu, ktora mala za dva roky ambiciu konkurovat tomu co od roku 2019 dosiahli na ukrajine (im sa to podarilo).

Stacilo nechat tychto ludi pracovat, nemiesat ich s rigidnou, skostnatelou statnou spravou a jej zastaralymi procesmi.

Uz davno sme tu mohli mat moderny, funkcny digitalny ekosystem, ktory by sluzil ako dobry zaklad pre budovanie ŽS.

Mame vsak, …

Nevedela a nevie dodnes. SKIT s Antalom nedošli na zelenú lúku, aby postavili startup. Prišli do nejakého ekosystému, kde sa bolo treba zaradiť a veľmi dobre vedieť, kde majú miesto. Namiesto toho došli ako veľká voda a tlačili sa niekam kde nemali miesto.

Tuto analýzu si kto objednal?

Prepáč ale o tomto ste ma zatiaľ fakt nepresvedčili. Naopak si myslím, že to že vás stopli bolo dobré. Niekedy nie sú (aj dodnes), doriešené úplne základné security veci. Niektoré rozhodnutia a výstupy považujem za extrémne slabé. Toto nie je startup.

Toto je naozaj veľmi naivné a veľmi sa divím že toto dokážeš napísať. Napríklad by som mohol povedať, že keby skit nerobil vôbec nič a kúpilo sa hotové riešenie dcomu, tak by to síce stálo asi trochu viac ale dnes by sme tu mali dávno služby cez mobil aj s autorizáciou a digitálnym onboardingom. Ušetrené náklady občanov v miliónoch. Dnes máme…

Vy ste tam stále nepochopili, že to čo zažívate je naopak extrémna voľnosť a sloboda, o ktorej bežný dodávateľ môže len snívať?

Predstava, že na vás štát vyleje milióny a “nechá vás pracovať” je úplne sci-fi.

Necháp ma zle, ja rozumiem frustrácii vypisovania dokumentov veľmi dobre, ale toto nebol TEN problém prečo za dva roky nemáme raj.

3 Likes

Modul eForm je sucast mUPVS. Tak snad ked navrhujeme nejake riesenie urobime si k tomu analyzu. Cele DNR je k tomu napisane. Uplne zbytocne.

Si ma pobavil. My nemozeme vobec nic! Pokial to nepride z NASESu alebo MIRRI mozme si tak akurat piskat. Dva roky posielame koncepcie, plany, roadmapy, analyzy, dokumenty vsetko co je treba len aby sa nieco aspon trochu pohlo a k comu to bolo dobre? Nie je absolutne ziaden zaujem robit veci inak - transparentne, apoliticky, moderne.

Uvidis co sa bude diat dalsieho pol roka. Pozorne to sleduj.

2 Likes