Platnosť certifikátu pre vydávanie e-podpisu na občianskych preukazoch a cudzineckých dokladoch končí 26. júna

Ja som reagoval na tento blud

a na tento blud, za ktory ste sa sam nasledne ospravedlnil. Ci aj to uz chcete popriet.

Na MIRRI nic nepristalo, to bola len Vasa konstrukcia na zaklade clanku zrejme z novin, kde ste ma obvinovali z konfliktu zaujmov a voci ktorej som sa ohradil a odmietol s Vami dalej komunikovat a vyvracat klamstva.

Nikdy sme nepopierali, ze povazujeme za spravne zavedenie zdokonaleneho elektronickeho podpisu ako uznaneho sposobu autorizacie a opakovane to tvrdime niekolko rokov. Klik v zakone bol, zdokonaleny podpis sa tam dostal az teraz a vsetci akosi tusime ako to s nim asi po polroku dopadne.

Mimochodom v tom istom clanku sa okrem ineho konstatuje, ze MIRRI pocita s legislatívnymi zmenami a mali by zahŕňať aj akceptáciu zdokonaleného elektronického podpisu, co mimochodom vyvracia aj tvrdenie, ze MIRRI o tom neuvazovalo a do zakona sa to dostalo citujem “len podvodom zo strany NBU na MIRRI”

Tak to pre istotu aj cele uvediem:

Ja sa nesmejem, je mi z Vas smutno.