Plán na VO: vyhľadávač dopravných spojení IDS BK

Tak som sa s podporou vlakov trocha pohral a výsledok si opäť môžete pozrieť na https://live.najdispoj.sk/ –⁠ vlakové spoje ukazuje až od 11.12. (viď nižšie), tak si nezabudnite nastaviť správny dátum odjazdu. Do vyhľadávača som hodil aj dáta z DPB a DPMO (Olomouc) a z výsledku som veľmi milo prekvapený :slight_smile:

S GTFS dátami od ŽSR to bude zložitejšie - história úprav na data.gov.sk určite nie je správna, keďže v priebehu minulého týždňa dáta vymenili, ale na stránke o tom nie je žiadna zmienka. V aktuálne dostupných dátach napríklad nie sú spoje pre dnešný deň (9.12.), avšak pred pár dňami tam tieto dáta ešte boli. Bude teda potrebné ukladať viacero posledných verzii a dáta kombinovať, aby takéto výpadky nenastávali. Na to by bola ideálna história úprav z data.gov.sk, keby fungovala tak ako má…

@Lukas_Jankovic Po nasadení novej verzie mi pri náhodnom testovaní už ukazuje správne odchody. Je možné, že za to mohla práve spomínaná výmena dát.

Pre zaujímavosť –⁠ vizualizácia dát od ŽSR (áno, spoj do Auparku si môžete nájsť aj z Zurichu):

5 Likes