NAKA v UV, UPVII a NASESe

Nuž a s týmto co, dozvieme sa o co išlo?

Načo potrebuje ministerstvo advokáta pre komunikáciu s políciou ? Ako si to vysvetlujes?

no, asi hrozia dalsie trestne oznamenia na ministerstvo. Ale inak ide o unikat aj na slovenske podmienky.

Ministerstvo ma mat vlastnych pravnikov, ci nema?

trestnych ? Sotva, to nema v naplni prace.

1 Like

https://zive.aktuality.sk/clanok/148535/vojenskych-tajnych-v-kauze-odpocuvania-govnetu-zbavili-mlcanlivosti/?utm_source=aktuality.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-zive-hp-new&utm_campaign=cross&_ga=2.181772583.182632718.1599499421-236638349.1583604184

1 Like

Takze uz nie je ziadna kauza? Plany poplach? A to akoze OK pre vsetkych? Ospravedlnenie tym 4 ziadne? To je nova kultura?

2 Likes

Nuz , uvidíme co na to s.d.

Asi mi uplne nedochadza, co sa tymto clankom zmenilo od toho nedavna, ked este aj prezidentka hlasila, ze treba byt zdrzanlivy a nechat vysetrovatelov pracovat.

Vsetky tie zaradenia tam dali vojensky tajny, kt. mali na to svoje monitorovacie dovody (nikto nikoho neodpocuval) a vyysetrovat ci boli spravne definovane psotupy a ci boli dodrzane, je nieco celkom ine ako politicka propaganda hlasila. Nezmenilo sa nic, len sa im tazko hlasi k tomu, ze slapli vedla (odpocuvanie, kauza obrovskych rozmerov! s obvineneim a zadrzanim konkretnychb ludi (navyse ich menovat) …

Myslim ze obvinený doteraz nikto nebol. Aspoň som nezachytil ze by vyšetrovateľ vzniesol obvinenie.
Tlačovky ze sa jedna o kauzu svetových rozmerov, ze Slovenska vládna počítačová sieť je odpočúvana neznámym subjektom, ze komunikácia prokurátorov je monitorovana atd samozrejme odzneli. Myslím ze clanok tieto verzie zrovna nepotvrdzuje.

V článku píšu, že tam boli zariadenia AJ vojenského spravodajstva. Nie, že sú to všetky a explicitne tam je napísané, že nevedia či boli použité zakonne. Nateraz mi to príde také, že je stále málo info na nejaké vyhlásenia.

Nie je dobre snazit sa obhajit, neobhajtielne, proste bol to “preslap” a slusni ludia za preslap (moze sa stat) sa maju ospravedlnit (takou formou akou urobili skandal!, neviem ako by ste sa citil vy keby ste boli medzi spominanou stvoricou (a niektori by sa na Vas pozerali ako na vagabunda)

bohuzial, priznanie chyby sa na Slovensku povazuje za slabost. Toho sa nedockas.

To bude nejaký omyl, ja sa nesnažím nič ospravedlňovať.

Slovo ospravedlnit v spojeni s Vami som ani nespomenul (ospraveldnit sa ma ten kto z toho chcel urobit mega kauzu), v suvislosti s Vami bolo spomenute slovo obhajovat (pretoze Vase prispevky takto vyznievaju, ze ved sa nic nestalo zo strany tych co co to “otvorili”). No stalo, ak mam pochbnosti, dat to v tichosti vysetrit je OK, ale urobit z toho mega kauzu a tym sposobomako to bolo urobene je neobhajitelne nech sa to bdue snazit obhajit ktokolvek (ale u nas je tak nizka kultura a uroven moralky, ze ludia su uz nectilivi na rozne vystupenia “politikov”

2 Likes

Toť jedno moje vyjadrenie.
https://twitter.com/jsuchal/status/1271154941323808770

2 Likes

Bordel, v principe ako v kazdej statnej firme, kde fleky sa rozdavaju po politickej linii, kvalita zamestnancov je maximalne priemer, skor po pod, kde maju zabezpecenu pracu a nemusia sa pobit o svoje miesto na trhu, cim nie je ziaden tlak na kvalitu, proste je to rovnake takmer vo vsetkych statnych firmach - bordel, zanedbanie povinnosti, ale odpocuvanie, to urcite nie. A zrazu pride spasosna myslienka zalozit Slovensko IT a to od pravicovej stredovej strany, nuz tomu odpoveda aj tych 3,5%

2 Likes