NAKA v UV, UPVII a NASESe

1 Like

Nuz, povedat po vyse 5 mesiacoch vysetrovania, ze nevieme nic, co to boli za zariadenia a ci naozaj sluzili na odposluch alebo mali kontrolny vyznam alebo nejaky iny, povazujem za zahlmievanie, ved to musia vediet do mesiaca.

1 Like

“V tom čase kríza vrcholila a tlak na ľudí bol obrovský. Máte dilemu – urobiť to poriadne alebo rýchlo. Viem si predstaviť, že určité veci porušili a pochybili. A teraz ich potrestajme? Vyslali by sme tým signál všetkým úradníkom v štáte: Neopovážte sa byť iniciatívni, lebo vás potrestáme.”

:open_mouth: Nevychádzam z údivu.

1 Like

A ved aj tak ich potrestali…

koho? ved riaditela potvrdili vo funkcii.

Riaditeľa čoho potvrdili a kedy?

nczi, ved o to hovoril antaĺ.

A co ma MIRRI s NCZI? Predsa tam oni nemenuju riaidtela, to nie je podriadena organizacia MIRRI … Ak tak MZ tam potvrdzuje riaditela, co je zriadovatel …

to je kontext prispevku co tu je, v rozhovore sa pytali antala na pruser v nczi a toto bola jeho odpoved.

Ako vacsina “kauz”, aj baran syty aj koza cela, najprv bubu a potom do stratena, najlepsie sa k tomu nevracat … a co Ti 4 co ich prisli v noci zobudit a zobrat, to chcu nechat len tak?

1 Like

Nová vláda, rovnaký spôsob komunikácie - my dobre, tí druhí zle:

Dostalo sa to na novú úroveň - rokovanie vlády a vraj aj bezpečnostnej rady štátu:
https://rokovania.gov.sk/RVL/Material/29431/1
…materiál zverejnený nie je.

Co tam píšu? Ja na tie fejsboky moc nejsom ani mi to nič neukaze.

1 Like

image

Pripojený je scan Zápisnice o prerokovaní protokolu o výsledku kontroly NBÚ v Nases datovaný na 16.12.2021, s úlohou prijať opatrenia na odstránenie stavu do 31.1.2022.

2 Likes