MIRRI Pracovná skupina K9.5 Lepšie služby - Dizajn manuál

Hm. ale ako dostat na svet take obrovske mnozstvo informacii?
Napriklad Ministerstvo vnutra, ma civilnu cast ktora zastresuje obrovsky rozsah problematiky, potom cast ozbrojenych zborov zase obrovsky rozsah… Nenastane situacia sice menej stranok ale za to viacej webov?
ID-SK je trochu take “roztahane”, je dobre citatelne, dobre sa v nom orientuje ale ak si potrebujem nastudovat rozsiahlejsie informacie tak sa mi zda ze to neni celkom ono.

Nerozumiem, proste ked neviem “ako na to”, tak zacnem riesit problem, konkretne tuto cast ID-SK Frontend - 10 princípov tvorby elektronických služieb podľa ID-SK a precitam si ju poriadne a zacnem so skumanim, pomenuvavanim issues, navrhovanim a testovanim.

Trosku sa miname asi v pochopeni, ze co je IDSK a na co sluzi - nie je to odpoved na vsetky problemy sveta. Ma ti poskytnut zaklady na to, aby si riesil elektronicke sluzby statu (ano, aj webky, kedze to je elektronicka sluzba statu) jednotne. Nie, aby si si mohol pospajat styri komponentiky a mal vybavene.

2 Likes

Tomu rozumiem. @MilanK polozil otazku ktora ma celkom zaujima. Predstavil som si rozsah informacii ktory je teraz napr. na webe MVSR. A celkom ma zaujima ako sa take mnozstvo informacii bude javit v “novom sate”. Nemam proti IDSK nic naopak som presvedceny o jeho uzitocnosti iba ma to zaujima.

To, co som chcel tym povedat, ze ked to je zle navrhnute, tak tomu ziaden novy sat nepomoze a treba zobrat IDSK ako metodicku prirucku k zmene obsahu. (a nebrat IDSK ako jednotne CSS, ktore riesi vsetky problemy)

5 Likes

@ond ja s tebou v zasade suhlasim. Najradsej by som to urobil ako v UK a ziadnu dalsiu hlavicku nevytvaral. Snazil by som sa sustredit na obsah a weby ministerstiev integroval pod jednu strechu.

Len u nas je situacia ina! Banda pravnikov ti povie, ze 80-90% z tych 3500 stranok tam proste musi byt! A ty, ked sa chces opriet o ID-SK nemas v rukach nic, lebo u nas to je definovane ako:

“Manuál, ktorý má za cieľ zjednotiť používateľské rozhrania a spôsob komunikácie s používateľom pri poskytovaní elektronických služieb na Slovensku.”

A tak to uradnici aj chapu!

Sam si napisal, ze trosku sa miname v pochopeni co ID-SK je. My dvaja sa v tom neminame! Minaju nas urady. Preto tu len apelujem na to, aby sme si jasne definovali ake su ciele a potom to aj patricne komunikovali, tak aby bolo kazdemu jasne, ze ID-SK nie je manual na zjednotenie pouzivatelskeho rozhrania a sposobu komunikacie, ale je to nastroj na zmenu mindsetu uradnikov.

1 Like

hovoris o konkretnej skusenosti alebo len tak teoretizujes ?:slight_smile:

Je to realna skusenost.

Ale aby to nebolo len o filozofovani, toto je pohlad na ID-SK o ktorom uvazujeme v SKITe:

Tu je aj odkaz na Miro board: Miro | Online Whiteboard for Visual Collaboration a budem rad ked pridate cokolvek relevantne.

Tak uradnikom urob nejaku wikinu kde si mozu placat svoje potrebne dokumenty. To nemusi byt asi na hlavnej stranke.

Tych rieseni je viacero ako zadostucinit zakonnym povinnostiam a pritom dosiahnut aj biznisovy ciel. Toto som dal len tak odboku ako ilustraciu, ze zakonna povinnost nemusi byt prvoplanovo vykladana a realizovana à la “rozkaz ten znel jasne, nesmi projit za zadnou cenu”. :slight_smile:

toto je skor o projektovom riadeni, nie je to tak ze uradnici a pravnici nedovolia. V statnej sprave ale je malokedy jeden biznis vlastnik a to je potrebne zohladnit. A tak je potrebne vcas identifikovat vsetkych stakeholdrov a venovat cas uvodnej faze kde sa daju presvedcit ako to bude. Ak sa k tomu dostanu az na konci, tak vznikne takyto problem.

3 Likes

Bohužiaľ poznáme ako sa stakeholderi počas projektu menia, ich názory a ich dôležitosť … Nahráva to menším projektom, rovnako ako bude nahrávať aj využitie dizajn manuálu a agilných metód menším nezávislým projektom s menším počtom obsahu.

tu sa bavime o malom projekte “uprava webu”, bezne je zadavatelom tlacove oddelenie. Ale k obsahu sa budu vyjadrovat ti co ho tam davaju. A pokial nie su od pociatku sucastou, tak to povedie k problemom.
A bohuzial zmena stakeholdera to skomplikuje vzdy, napriklad to skonci tak ze tie mensie projekty sa nebudu pouzivat a bude sa robit nieco uplne ine. Velky projekt ma vacsiu zotrvacnost a aspon sa udrzi. Chybajucu stabilnu viziu agile nezachrani.

viete, ale presne toto mám pocit, že sa zneužíva nie len na služby, ale aj na weby organizácií, teda sa tlačí IDSK aj to témy, ktorá nikdy nebola v pôvodnom zámere a potláča pointu, že web štátnej inštitúcie nemusí vyzerať rovnako všade v štáte. Toto si myslia úradníci a toto si myslí aj veľa ľudí. Preto majú Obce svoje erby, farby, ministerstvá logá a pod… voľakedy za socializmu bolo všetko v jednej farbe a nakoniec s toho bola obrovská fádnosť…

rovnako sa tým podľa mňa môže obmedzovať konkurencia, lebo tí, čo tlačia IDSK a majú bližší vzťah k tvorcom môžu mať detailnejšie know-how priamo …
a mám pocit, že sme už niečo podobné zažili v prípade riešení ako sú proprietárne podpisovače, el.formuláre, certifikáty a pod…

Ale práve to čo sa teraz deje bude znamenať, že sa všetko, čo sa doteraz v rámci dizajnu štátnych webových stránok urobilo, že sa všetko zahodí, lebo nejaký politici alebo úradníci, sa rozhodli aby všetko bolo v jednej farbe, jednej lajne a jednom dizajne… zároveň tam odídu aj ľudia, ktorí sa o tieto veci v rámci PR starali

pritom to práve odporuje tomu, čo mohol byť cieľ. Lebo dizajn podporuje funkčnosť aby sa priniesla identita a prípadne špecifickému používateľovi aj zjednodušilo použitie. Vy tvrdíte, že len jedna pravda je tá správna a že každý web má rovnakého používateľa a teda preto jedno.

ja Vám poviem osobnú skúsenosť, že úrady nemajú len služby, nemajú len vývesky o správach - aktuality. Ale majú často aj články pre odbornú verejnosť, majú články pre lajckú verejnosť.

Potom sa divíme, že ľudia chodia na stránky, kde nájdu hoaxy. lebo ie sú napísané pre nich zaujímavým štýlom a prístupnej forme. Podľa mňa to pochopili vo svete a preto jednotný dizajn môže byť určený pre špecifické typy portálov - napr. služby a statické infostránky. ale iné určite nie

viete, toto sú pekné obrázky ako teória. čo som počul, tak skúsenosti s MIRRI sú také, že pokiaľ to nie je tak ako je presne dizajn v IDSK (krabičky a farbičky) a len tak nijak inak a na všetko čo je vonku weby inštitúcie, všetko je zle…

Teda zhrniem: aj ked sa síce MIRRI tvári, že IDSK a metodiky sú odporúčaním postupu tvorby, reálne pritom inú cestu a dizajn neakceptuje… Konkrétne sa pozrime na pandémiu COVID19, ktorá ukázala, že informačná slepota bola brutálna a nepomohlo tomu ani IDSK na korona.gov.sk ľudia nevedeli nájsť reálne informácie čo vlastne platí. Treba skôr sa zamerať na obsah a tvorbu obsahu, štruktúru obsahu a jeho kvalitu, štýl textu, to je to, čo človeku pomôže pri pochopení. Dizajn je druhoradá vec, pretože tá len vizualizuje obsah.

Oveľa radšej budem, ak sa pri štátnych weboch budeme zamýšlľať nad tým, ako fungujú, aký problém riešia a ako ho riešia, ako by sme to vedeli spraviť lepšie a ak to bude v rámci nejakých mantinelov dizajnu, ale funkčné , jednoduché pre používateľa a aj pre úradníka (Lebo ak zmeníme proces len na strane používateľa, fungovať to nebude)… ako by som mal tlačiť na preklápanie 1:1 do ID-SK.

Čiže v prvom kole chcem funkčné riešenie, v druhom kole sa môžem pozerať na to, či to viem vizuálne vypimpovať. A tu by mala byť sila ID-SK - ak už štát navrhne dobrý proces (otestuje ho, iteruje ho…) ale nemá aktuálne kapacitu na custom riešenie (web, služba…) tak môže zobrať ID-SK a poskladať to. (Alebo aspoň doublechecknúť best practices)

1 Like

Firma patri jednemu vyvojarovi z Ditecu (prakticky pre nich dodava, takze nie je ich zamestnanec, ale aj tak). IDSK je tam temou uz niekolko rokov. Mna by zaujimalo preco nebola zaregistrovana uz skor niekym inym :thinking:

2 Likes

no vies ono je to ako s cryptomenou, pokial BTC nebol hore nikto o nom nevedel a nikto to neriesil, tak to je aj s tou domenou … pokial som tam omylom nenahral par copy-paste ( kedze som chcel vyskusat .net core cms ) tak by sa nedostala v google na prvu stranku a nikto by to neriesil. LTC je ako idsk.digital ktore som si zo srandy zaregistroval teraz … tiez o tom nikto nevie a o par mesiacou to bude mozno zaujimave … a budeme si klast otazku preco to niekto iny nezaregistroval skorej. Mam v plane tam iba vyskusat k8 cize ak mi povies ako to funguje a zaplatis pivo domena je tvoja :smiley: idsk.sk vzniklo podobnym stylom a DTC s tym v podstate nic nema … Inak dakujem, aspom som sa zaregistroval sem na stranku … rad sa zucastnim diskusie ohladom idsk, formularovej technologie atd …

Viem, ze s tym DTC nic nema, je to iba kontext, kedze je to jeden z vacsich dodavatelov pre statny sektor. Nemyslim si, ze mimo tohoto kontextu by si si registroval takuto domenu, ale mozno sa mylim :smiley: Iba ma zarazilo, ze nikomu nenapadlo tu domenu zaregistrovat, ked sa riesil ten projekt x rokov dozadu a teraz to posobi matuco. V tvojej BTC analogii to nie je niekto, kto o BTC nevedel (alebo vedel, ale neriesil), ale Satoshi, ktory BTC vytvoril.

Ja som sa o BTC zaujimal okolo roku 2011, ked to bolo cool a jedine na co to bolo dobre, bola kava na hackathone. Zial, nemal som vtedy HW na tazbu a elektrinu platila manka. Keby som mal, tak to s radostou predam nejakemu spekulantovi uz v 2017 :smiley:

Ad. formulare. Nemyslim si, ze to je vec, ktora sa da jednoducho vyriesit uz len z principu ich existencie. Technologicky sa da vselico vymysliet, ale pokial to budu stale rovnake procesy iba na webe, tak sa nic nezmeni. A s tym zrejme neviem spravit nic ani ja ani ty. Daju sa tie formulare spravit interaktivnejsie (vid. priznanie.digital), ale to stale nevyriesi dalsich x problemov.

S k8s ti velmi rad pomozem aj bez odplaty, len neviem ako to funguje na windowsoch.

2 Likes

… ludia na MIRRI si urobili svoje “oficiálne stránky”, pričom domény nie sú .gov.sk a tiež vlastnia tie domény nejaké firmy …

Domain Name: lepsiesluzby.digital
Domain Name: datalab.digital
Registrar: Gransy, s.r.o. d/b/a subreg.cz
Registrant Organization: MGROUP s.r.o.

1 Like