Založenie živnosti (oznámenie voľnej, remeselnej a viazanej živnosti)

Toto je koncept Moje Data, ktory je zatial dost v plienkach. Co sa tyka verejnych registrov, tak asi vies, ze take vesele to s ich kvalitou nie je a slovensko.sk a slovensko.digital je trosku rozdiel.

@jsuchal tak som im poslal cez nejaku vseobecnu agendu XML formular v zepe. prijali to, ale odpisali mi, ze tam je XML priloha ktoru nevedia otvorit. ze mam poslat formular . Cize to nefunguje. Ako mozem skusit vygenerovat nejaky PDF formular, ale to uz stratia strukturu a budu to robit uradnici zase len rucne (ako papierovo)

Tvrdil tu niekto, ze to tak funguje? Ak im nevadi ze to budu spracovavat rucne, pre mna za mna im tam posielajme hromadne aj vseobecne agendy s .txt - je smutne, ze to nemaju poriadne zintegrovane (btw. je to porusenie zakona).

vyzera, ze to starsie JKM nahradili,dnes mi uz nefungovalo, na info linke ma nasmerovali na Slovensko.sk -> Podnikatel -> Zacatie podnikania -> Registracia zivnosti

a to najlepsie na tom vsetkom, uz som nepotreboval IE, podal som to cez Brave na macOS :slight_smile:

1 Like