Verejné pripomienkovanie národného projektu „Slovensko v mobile“

Mozno by to vyriesila jedna aplikacia do ktorej by bolo mozne doinstalovavat dalsie add-iny pre rozne agendy. Potom by som mal v mobile jednu aplikaciu ktora by zaistila autentifikaciu a zakladne funkcionality a v nej by som mal iba tie “agendy” ktore sa ma tykaju a o ktore mam zaujem ich v mobile mat.

Presne to je myslienka aplikacie Slovensko v mobile. V SKITe presne takto nad appkou rozmyslame - ma ist o platformu ktoru bude vediet vyuzit akekolvek autorizovane OVMko. Ulohou OVMiek by mala byt digitalizacia procesov ako takych. Pomocou API jednoducho vyuziju pripravene moduly appky ako notifikacie, inteligentne formulare, podpisovanie, atd.

Nasim cielom je aby mal obcan jednu appku, pomocou ktorej komunikuje so statom a stat s nim. Vzhladom na mnostvo “cerstvo” zverejnenych appiek to vsak vyzera tak, ze je uplne jedno ake su “nase” plany s aplikaciou Slovensko v mobile.

2 Likes

Len tak pre zaujimavost. Koncepcne cvicenie SKIT design timu - 17.3.2021.

Disc.: Nejedna sa o ziadnu oficialnu komunikaciu aplikacie. Nahlad vznikol cisto pre interne ucely design timu SKIT.

4 Likes

Zatial nie je nad cim stavat…
Ale viem si celkom dobre predstavit napriklad ze ak by bola jedna statna aplikacia do nej by sa vyhotovovali tretimi stranami dalsie moduly (doplnky). A aj ich pouzitie by bolo v celku jednoduche. Napriklad po akceptacii doplnku v NASES by tento bol nimi podpisany aby statna aplikacia pracovala iba so schvalenymi modulmi. Pouzitie - instalacia u uzivatela by mohla byt velmi jednoducha napriklad tak ze zadam povedzme kratky identifikator aplikacie ktory si zistim na stranke prislusneho OVM a ktory apke pridelil NASES. Cize instalacia noveho doplnku (agendy, funkcionality) by si nevyzadovala schvalovanie app store, instalacia by bolo povedzme zadanie 5, 6 pismen a stlacenie tlacidla a pod.

To vyzera prehladne a uzitocne.

1 Like

nie je ale logika OVMiek riešiť len optimalizované webové stránky pre mobilné zariadenia a nie natívne stránky? manažment natívnych appiek je totiž dosť veľký a organizácia zmien (t.j. releasovanie nových verzií, ich pretostovávanie, nasadzovanie a pod.) v natívnych mobilných apkách je výrazne zložitejšie ako pri webových apkách (ktoré majú dizajn pre normálne PC aj mobilné zariadenia)

Páni, takýto koncept bol už pre 6 rokmi v rámci Úradu vlády SR a NASES, v projekte eDOV (data.gov.sk) a pozrite si, koľko takýchto aplikácií vôbec vzniklo… hhttps://data.gov.sk/apps/new

Čo som videl v OPIS projektoch, vzniklo množstvo aplikácii, ktoré ale nikto nepoužíva. nebolo by lepšie pozrieť sa na ne a využiť toto ako prvé kolo upratania? k nim by mali existovať aj API a určite by nebolo zlé aj zjednotiť napr. pre VUCky, obce a pod…

Neviem ci si rozumieme. OVMko nebude vytvarat a udrziavat ziadne aplikacie. Udrziavat by sa mala len jedna aplikacia Slovensko v mobile. OVMka by sa mali sustredit primarne na digitalizaciu svojich procesov a to neznamena nutne vytvarat nejaky novy kanal. Poviem priklad:

Vydanie noveho OP
Ak obcanovi konci platnost OP, chcem ho automaticky upozornit na moznost vydania noveho OP online + ziskat jeho suhlas s vydanim. Co preto musim urobit?

  1. Upozornit ho - modul notifikacia v aplikacii Slovensko v mobile (ak ma apppku) + mail (ak mame)
  2. Ziskat suhlas s vydanim - modul suhlasy v aplikacii Slovensko v mobile
  3. Ziskat info kde si OP vyzdvihne - modul inteligentny formular

Takze obcanovi, ktory ma aplikaciu Slovensko v mobile len cinkne notifikacia “Konci vam platnost OP. Poziadajte o vydanie noveho. Poziadat / Ignorovat”. Po kliku na notifikaciu sa prihlasi do aplikacie/autorizuje a jednym klikom potvrdi suhlas s vydanim noveho OP (pripadne vyberie kde si chce OP vyzdvihnut). Po vydani mu bude dorucena dalsia notifikacia “Vas OP je pripraveny na vyzdvihnutie”.

OVM nevytvara ziadnu novu aplikaciu. Proaktivne prinasa obcanovi digitalnu sluzbu za pomoci toho co existuje. Toto je len priklad. Samozrejme paralelne s tymto pristupom moze existovat aj klasicka responzivna verzia ziadosti o vydanie OP, tak ako to je doteraz.

1 Like

Podla mna ak to ma zmysel tak kludne nech si OVM vytvori aplikaciu ktora ulahci obcanovi nejaky proces (nahlasenie skladky, atd. atd …). Ale nech to nie je daslia samostatna apka lebo desiatky samostatnych aplikacii - to by bol galimatias. Lebo aj dnes ak sa pozries na zoznam ponukanych sluzieb uz sa v nom zle orientuje a chcelo by to nad tym nejaky rozcestnik. Uz je to dost velmi neprehladne vyhladat konkretnu potrebnu sluzbu. Zvlast ak vela uradov ma rovnako pomenovane sluzby a ked rozhranie je take ake je.
Ide o to ze v mobile by mala byt jedina aplikacia pre komunikaciu so statom a obcan ak potrebuje nech si do nej stiahne moduly ktore pre seba potrebuje (nejake sluzby so svojim obecnym uradom, nieco so skolou kam mu chodia deti, ak zrovna nieco riesi s nejakym OVM tak aj jeho “aplikaciu-modul” a pod).
Tych modulov moze byt potom kludne rovnaky pocet aky je dnes sluzieb, ale prave ta mobilna aplikacia zaisti ze v mobile daneho obcana bude len to co z toho vsetkeho on sam chcel mat.
Skratka nech si v mobile vystavia sam aplikaciu ktora mu pomoze v komunikacii so statom a samospravou

Webovy prehliadac… :sweat_smile:

2 Likes

User unfriendly, skor odradi od pouzivania tychto sluzieb :grimacing:

Ale splna poziadavky, a ked sa ma pouzit 3x za rok (alebo mesiac), tak je to ± jedno.

Samozrejme, ak sa bavime o scenaroch, kde to profesional pouziva denne 10x, tak by bolo mozno vhodne zvazit aj ine riesenie. Ale ma to platit stat…? O tom nie som presvedceny…

V tom prípade sa poďme pozrieť aj na všetky ostatne “štátne služby”. Diaľnice, štátne železnice, dopravcovia, rôzne ústavy, umelci, školy, dotácie neziskoviek a podobne. Ja niesom priamym užívateľom ani beneficientom mnohých štátnych služieb ale musím ich “dotovať”. To “profesionálne použitie” predsa pomáha aj iným spôsobom, nepriamo, tak ako iné štátne služby. A opäť sa opakujem, ak chceme aby určite inovatívne veci ľudia, verejnosť začala viac používať, musíme ich spraviť tak, aby boli user friendly do maximálnej možnej miery.

Presne tak.

Stat nech vytvori zakladnu aplikaciu s rozhranim, ktore mozu vyvojari potom dalej vyuzit pre svoje rozsirenia tejto zakladnej aplikacie o funkcie ktore potrebuju. Nebude tak existovat neprehladne mnozstvo aplikacii a pomoze sa tak aj tomu co potrebuje 3x do roka aj tomu co je tam denne 10x. Naklady na vytvorenie doiplnku-rozsirenia nech si nesie ten jeho vlastnik.

:astonished: fíha.

Ale ved notifikácia človeku môže chodiť aj cez SMSku, načo aplikáciu?? viem, že dnes aj chodí SMSka o tom, že máte OP / VP / Pas hotový … aká je pridaná hodnota týchto dvoch vecí, čo píšete voči dnešnému stavu?

a tá posledná vec, získanie súhlasu s vydaním, tomu nerozumiem vôbec, nech zrušia vôbec žiadosť, ved ak mi končí platnosť OP alebo VP, tak aj tak musíte na mieste podpísať ten doklad, ktorý skenujú, pri Pase dokonca sa riešia biometria, teda tento príklad je doooosť daleko od reality … viete aj iný príklad??

Taka, ze za SMS sa plati, za PUSH notifikaciu (asi) nie…? :sweat_smile:

Tak co viem, aktualne stat nema nikde priradene tel. cisla k identite - nedavno som ziadal elektronicky o novy OP a tel. cislo som tam musel manualne zadavat aby mi poslali notifikaciu ked to bude pripravene. Nikto ma proaktivne neoslovil.

Vyhodou notifikacie je, ze po “rozkliknuti” notifikacie je mozne automaticky ponuknut navazujucu akciu - napriklad otvorit formular, kde uzivatel doplni potrebne udaje (napr. vybrat pobocku kde si OP vyzdvihnem). To pomocou SMS neurobite - mozno by v SMS mohol byt nejaky odkaz na webovu sluzbu, do ktorej sa aj tak bude potrebne autorizovat … v appke uz uzivatel autorizovany je.

No neviem, ja som si pred nedavnom poziadal o vydanie noveho OP elektronicky, nikde som nic osobne nepodpisoval. Az ked som si OP prevzal.

Co sa tyka dalsich prikladov, tak napriklad potvrdzovanie PNky, mozno by sa dal urobit podobne “nakup kolkov”/platba poplatkov, rozne danove priznania (napr. z nehnutelnosti), covid certifikaty, vysledky AG/PCR testov, informacie o zasielkach na poste, alebo dalsie pripady ked urad od vas potrebuje doplnit jednoduchu informaciu alebo ziskat jednoduchy suhlas/vyjadrenie. Mna by potesilo keby financna sprava alebo socialna poistovna automaticky posielali informacie o nedoplatkoch na daniach alebo socialnom poisteni a ja by som mal moznost rovno to zaplatit pomocou google/apple pay. Je to uplne rovnaky priklad ako spominane vydanie OP - informujem o nedoplatku (notifikacia), ponuknem akciu (inteligentny formular - platba). V agendach jednotlivych rezortov je urcite dost priestoru na digitalizciu procesov.

Tak tie SMSky nie su uplne lacna vec, push notifikacie su lacnejsie. V tomto by som az taky problem nevidel.

Ono trosku mi unika zmysel tejto debaty, ved appka Slovensko v Mobile je naozaj myslena ako platforma/platformy, kde sa budu dat vyskladat nejake riesenia pre OVM. Ak sa to spravi dobre, tak naozaj to sposobi, ze zmysel dalsich nativnych apps (ak vobec nejaky bol), tak zmizne.

Na druhej strane je toto co sa tu pise trosku nedomyslene, lebo akakolvek nova funkcionalita, co sa tam prida, bude musiet byt dostupna aj cez iny kanal. Napriklad tie suhlasy budu urcite musiet byt dostupne aj mimo nativnej appky. Trebars na UPVS. Pre ludi co ziadnu appku v mobile pouzivat nechcu. Pripadne to bude musiet byt vytiahnute mozno aj na nejake specializovane obsluzne pracoviska (IOMO?). Nejako to nesedi uplne do obrazka egov ekosystemu. Toto uplne nesedi s tou predstavou co sa prezentuje, ze Slovensko v mobile je len akysi frontend v mobile. Ale riesitelne to je.

Aby sme sa posunuli dalej. Navrhujem pokracovat tu

1 Like

Toto je feature pre feature. Urcite nebudem riesit vydanie nahradneho OP v momente, ked sa mi zobrazi notifikacia. Necham si to na cas, ked budem mat cas to riesit. Ale vtedy sa tam uz nedokliknem , lebo notifikacia bude tatam…

Toto je uz debata o konkretnej implementacii. My pocitame s tym, ze kazda notifikacia bude zaroven “karticka” na dashboarde, takze sa k nej bude moct clovek kedykolvek vratit. Ale suhlasim s tym, ze notifikacia nemusi cloveka zastihnut vzdy v spravny cas. Inak toto by bola krasna vyskumna uloha - zanalyzovat kedy maju notifikacie najvyssiu “konverziu”.