Univerzalny rezervacny system MVSR

snažím sa už asi 2 mesiace rezervovať si nejaký termín na OUBA Tomášikova.
som len ja mechom udretý, alebo tento ich rezervačný systém vôbec nefunguje?
ak mi vôbec dá nejaký termín, tak je obyčajne o mesiac a maximálne jeden.

má niekto inú skúsenosť? načo je tento systém dobrý?

1 Like

Mne sa zase pre istotu neda ani len prihlasit:

Pritom som uz prihlaseny do Slovensko.sk cipovym OP.

Jeden velky fail. Toto uz hadam ani nie je na vymenu IT systemu, ale celeho etnika, ktore TOTO nikdy nepripusti again !

Ja mam len dobre skusenosti.
Bo som si v septembri vymenit vodicsky preukaz na oddeleni v trencine a bol som priznam sa velmi milo prekvapeny.

  • Za prve podarilo sa mi vzdy rezervovat cas na nasledujuci den
  • bol som celkom zvedavy ako ten system funguje a uz pri prvej navsteve som si vsimol ze poverili zamestnkynu, ktora sa venovala ludom okolo toho automatu. Ked si vsimla postarsieho cloveka na dnesnu dobu aj nezvykle s dobrou naladou podala kazdemu kto potreboval pomocnu ruku. Palec hore!
  • pri druhej navsteve som do automatu zadal to svoje cislo a skor ako som si stihol sadnut na lavicu uz bolo moje cislo zobrazene. A znovu - nenechali nic na nahodu, zase tam bola pani ktora vedela ochotne pomoct kazdemu kto potreboval

Vsimol som si ale ze tento system pracuje tak, ze v cakarni sedia ludia ktori nemaju rezervaciu a tento system medzi nich vyvolava tych co maju rezervaciu urobenu. Taktiez som si vsimol, ze ked som chcel termin na urcitu hodinu tak som videl volne casy. Nez som si doniesol eID tak cas ktory mi povodne vyhovoval uz nebol volny.
Podla toho co pises zrejme tam na tom oddeleni je dost velky naval ked to dava casy az za mesiac a tych par casov pre rezevacie je vycerpanych. Zda sa ze tych par rezervacnych casov ktore davaju medzi tych cakajucich je nedostatkovym tovarom.

Niekde tam ked som cital vtedy aky je postup rezervacie, myslim ze tam aj bolo napisane ze sa nedaju terminy rezervovat hromadne iba po jednom.
Ja som mal z toho dobry dojem

System je stale nefunkcny. Pri nahodnych pobockach zobrazi volny den, ale nasledne sa tvari, ze nic volne nie je. Fuckup par excellence. Gratulujem neschopnemu MIRRI.

Zrovna som sa zhodou okolnosti vratil z klientskeho centra. Tam rezervacny system funguje asi rovnako dobre ako online, takze povod tohto logickeho spravania je asi na MVSR.
Funguje to takto:
Vyklikam si na terminali, ze chcem cislo na pas, napise, ze dnes uz bol dosiahnuty maximalny pocet listkov. Tak som isiel do Ruzinova, tam vypisalo to iste. Ale mudrejsi mi poradili, ze staci pockat chvilu (random, 5 - 15min) a potom mozno nejake cislo vyda.
Tak som dalsi den isiel znova do KC, pockal a naozaj vydalo. Potom uz len cakat 2 hodiny a podarilo sa vybavit…

1 Like

Posledný týždeň som robil 3 rezervácie 2× viac dokladov 1× zmena držby vozidla, online išlo v poriadku, a na mieste po vytlačení lístka volali za minútu.
Záleží asi od pracoviska, kde nie je nával to funguje.

Offtopic: Toto ma normálne rozosmialo. Lístkový systém, ktorý funguje, keď nie je nával.

1 Like

OK to je celkom pochopitelne. Nemozu uprednostnit tych co si rezervovali cas pred tymi co tam poctivo cakaju v rade.
Tak do kazdej hodiny dali par moznosti rezervovat si termin. Ked je “naval” aj na rezervacie tak je celkom pochopitelne ze system je vytazeny naplno. On je stale funkcny ale mozne rezervacie su uz vycerpane.
Zda sa ze je dobre vyskusat ci neni nieco volne na vsetkych pracoviskach v okoli alebo inom okrese a ak sa vyskytne volny termin tam, ist si doklady vybavit tam.
Asi niekedy sa oplati skusit pozriet ci neni termin dva krat po sebe, lebo mozno sa stane to co sa aj mne stalo, ze som si zaskrtol termin, ale nedokoncil som cely proces registracie. Takze zrejme system ten termin na chvilu zablokoval a kedze som registraciu nedokoncil tak ho po nejakej dobe znovu uvolnil.
System funguje OK, ale asi je prilis vela ziadatelov.

Podobne ako Jana, toto ma pobavilo. System “funguje”, to je len “vela ziadatelov”. Aha.

Celkom by ma zaujimala Tvoja predstava fungujuceho rezervacneho systemu, ked je nedostatok volnych slotov.

Tak ako v sukromnej sfere, vytvorim slotov viac. Ci podobne by si toleroval u svojho operatora? Ze sa pol roka nedá ziskat termin v klientskom centre?

PS: Ani nehovoriac o tom, ze rezervacny system nacitava niekedy aj minutu volne sloty, t.j. realna pouzitelnost je absolutne nulova. To, ze prenasa v URL cele meno, dokonca cislo preukazu, je uz len kriminalny detail.

No je to tak. Su to jednoduche pocty. Mas pocet ziadatelov, pocet uradnikov, cas potrebny na vybavenie jedneho ziadatela, pracovny cas je tiez obmedzeny. Skus vymysliet nieco lepsieho.

Uradnikov je dost, staci ich preradit. Vyhovorky sa na slovensku vzdy najdu, preco nieco nejde.

Iba pripominam, ze pred par rokmi rezervacie fungovali. MinV malo mesiace az roky na prípravu (zakony, letna sezona atd.) a to, ze ju zanedbali, je dnes jasne.

No vsak daj im typ kde maju uradnikov co nemaju nic na praci nech ich preradia tam kde chybaju…

Osobne by som sa na to pozeral ako na komplexny problem, nie uzavrety rezervacny system.

V zasade su 2 riesenia:

  1. zvysenie poctu pracovisk = slotov
  2. zvysenie efektivity = vyssi pocet ukonov s rovnakym poctom uradnikov

K pochopeniu toho kde nastava najvacsi zadrhel by chcelo samozrejme stravit nejaky cas na samotnych pracoviskach (field research, observation), pytat sa uradnikov a pytat sa ludi (interview, dotazniky, …) + mat k dispozicii nejake data.

Nasledne cely rezervacny system zasadit do kontextu sluzby ako takej a tu optimalizovat ju.

Mozno na zaciatok jednoducha otazka:
Preco vlastne na ten urad musim fyzicky prist = rezervovat si termin?

1 Like

mna by napriklad zaujimala na zaciatok statistika, kolkatim klientom rezervacia prepadla. napr. ci nie su klienti ktori opakovane rezervuju termin a nepridu a pod…

1 Like

Lebo biometrické dáta vraj nemôžu mať uložené?

1 Like

Ty si iny vtipalek.

Zhodneme sa, ze rezervacny system nefunguje z pohladu pouzivatela. Ako som uviedol, mali mesiace az roky na pripravy na navaly. “Mali tie najlepsie umysly a dopadlo to ako vzdy.”

Teraz som pozrel dostupnost BA+okolie povedzme do 50 km. Nikde nie su volne terminy, cize mam za to, ze system je nefunkcny. To, ze sa neda rezervovat viac ako na cca 45 dni vopred je tiez riadny fail.

Ešte v piatok boli termíny v Malackách