Red Flags: Slovensko v mobile

Tadidadida :slight_smile:

1 Like
1 Like

Toto nestaci?
https://www.socpoist.sk/socialne-poistenie/nemocenske-poistenie/epn-elektronicka-praceneschopnost/epn-obcan-poistenec

1 Like

priatelia možno by nebolo zle pozrieť sa čo zostalo v tejto veci z ambícii…

Momentalne nevedia poriadne ani ludia na MIRRI, ze co s tymto bude dalej. Snazime sa dobijat informacii cez PS, ale je to v nejakom zamrznutom stave. Ako vacsina projektov zo SKITu.

Na tomto “workshope” to bola otázka v panelovke a Ivančin sa vyjadril v zmysle ‘neplánujeme nejaký väčší rozvoj SvM, radšej budeme robiť viaceré iné appky’

ani aktivácia aplikácie cez NFC a občiansky?

Aké máte skúsenosti s vydávaním bezplatnej USB čítačky k novému OP na požiadanie? Pred rokom mi “nanútili” aj keď som mal starú priesvitnú a teraz som počul, že už nechcú dávať že už sa minuli.

Na toto som sa pytal minuly tyzden a uz nevydaju ani certifikaty a ani citacku nedaju.

Toto by este malo byt.

Toto bude, pomerne skoro ak ma pamäť neklame. Tiež sa ukazoval zjednodušený onboarding.
Skôr to pre mňa vyznelo, že tá vízia SvM ako jednej appky kde vyriešiš všetko dôležité je už out a ostane z toho “prihlasovač”.

heheh … no ja ju v mobile mam v priečinku Authentication spolu s Google Autenticator, Microsoft Autenticator a 602Id Key …

Blbé je, že som to predpokladal už pred rokmi, a keď Skit vznikal tak som tu niekde písal, že to je úplne doluftu vyhodené, lebo s týmto sa žiadna nová vlada nestotožní … bol to len sen jedného vizionára, ktorý ale nedokázal poblázniť významnejšiu skupinu decision makerov … tým pádom to skončilo ako 9 z 10 startupov.
A som zvedavý na jej najbližšiu budúcnosť v súvislosti s kocom SKIT…

no jo…kruh sa uzatvara…v tomto state tusim uz kazdy kazdemu vycistil zaludok kvoli zlyhaniu statneho IT :slight_smile: …a bohuzial opravnene.