Prepínanie medzi firemným a osobným účtom na slovensko.sk

Vie niekto ako sa prepína medzi viacerými účtami na slovensko.sk? Pri úvodom prihlasovaní si môžem vybrať účet, ale potom už neviem nájsť spôsob ako ísť do iného účtu.

Volal som na helpdesk a jedina moznost je sa odhlasit a znovu prihlasit. #uxfail

Ja to robim len tak ako si napisal, alebo si otvorim iny prehliadac (alebo privatny rezim) a vobec ma to neprekvapilo…Na druhu stranu, tazko sa pomylim ked chcem poslat spravu ako niekto iny (fo, po, zastupena fo alebo po)

Milí informatici, som užívateľ,
prepínanie medzi subjektami nie je možné!

JA som tam 4 krát za seba:

  1. občan
  2. podnikateľ FO
  3. konateľ sro A
  4. konateľ sro B

okrem toho mám zatiaľ cca 15 zastupovaní za daňové subjekty, ktorým vedieme účtovníctvo a podávame rôzne dokumenty. Nikto z podnikateľov to nechce robiť sám! Veľké firmy, kde štatutári ani nepracujú s takýmito “vecami” a majú na to celý aparát, niekoho splnomocnia. Aj ten splnomocnený sa tam musí prihlásiť vždy nanovo :frowning:

Keď som to zistila, myslela som si, že omdliem.

Šetrite si čas aj peniaze za telefóny alebo maily a šerite si najmä nervy - ako dôkaz prikladám odpoveď z helpdesku:

2 Likes

Nekde udelali soudrzi v NDR chybu :open_mouth: … vsak raz som uz prihlaseny. Malo by byt uplne jedno, s ktorym subjektom chcem pracovat, ked opravnenia mam. :frowning:

Ahoj,

skus si otvorit 15 internet explorer incognito okien alebo relacii (alt → file → new session). Mne to s dvoma ide: v jednom som ako FO, v druhom ako pravnicka. Nie je to riesenie problemu celkovo, ale tebe to vyrazne ulahci pracu.

1 Like

Ďakujem za snahu poradiť.

Toto sa dá, ale len na pozeranie, akonáhle chceš urobiť podanie tak to padne. Tuším to padlo aj pri otváraní príloh v podaní, ale to si nepamätám presne. V každom prípade to nie je štandardný postup. Taktiež to nerieši 10-15 splnomocnených prístupov. Namiesto toho, aby sa riešil prijateľný užívateľský prístup, skúšame čokoľvek, aby sme si to celé zjednodušili. Je to strašne vyčerpávajúce.

OVM (orgány verejnej moci) sa čudujú, prečo majú k štátnym softvérom podnikatelia averziu. :frowning:

Skúšal som to hľadať od novembra a skutočne sa misim odhlásiť a prihlásiť