Pomoc pre Iniciativu ucitelov - nova webka

V suvislosti s tymto, dalo by sa ist o kusok dalej? Sam neviem, ci je to dobry napad, hlavne preto, ake reakcie by mohol vyvolat, takze necham na zvazenie. Ide o to, ze vlada bude teraz robit na ucitelov natlak vsetkymi dostupnymi sposobmi a hlavne hrat na cas, pretoze vsetkym musi byt jasne, ze rodiny ucitelov bez prijmu dlho nevydrzia. Takze myslienka je jednoducha: vedeli sme sa vyzbierat celkom slusne sumy penazi napr. na podporu obeti tsunami na opacnom konci sveta, skusme pomoct aj nasim ucitelom. Prevedenie je uz o dost zlozitejsie: absolutne netusim, ako su taketo zbierky osetrene z pravneho hladiska a este tazsie bude zabezpecit transparentnost (chcelo by to nejakeho doveryhodneho garanta a absolutnu transparentnost - napada ma napr. system ako ma Dobry Aniel, kde prispievatelia presne vedia kam isli ich peniaze). Ale ako vzdy, ked ide o peniaze, ma tato myslienka dost vela uskali, je to dost velke a je na to velmi malo casu. (Vopred upozornim, ze si netrufnem zastresit nieco takto velke, pretoze s nicim podobnym nemam ziadne skusenosti, ale pokial by sa toho niekto chytil, v ramci moznosti by som rad pomohol).