Pomoc pre Iniciatívu slovenských učiteľov - financna podpora

Niekto z médii by mohol spraviť aj mediálne promo, v zmysle co dôkazu ľudia ked si niesu ľahostajný. Myslite ze by bol záujem? @veronika141 ?

Je to pre toto vlákno offtopic, ale skoda ze sestry do toho nešli rovnako ako učitelia. Videl by som to na podobnú podporu - copy&paste.

SME.SK: http://domov.sme.sk/c/20085245/ludia-sa-skladaju-na-platy-strajkujucich-ucitelov.html

mala poznamka: myslim ze by sa zislo nejak zvyraznit tlacitko “Chcem pomôcť”, lebo priznam sa, po navsteve stranky mi nejaky cas trvalo kym som to nasiel…

3 Likes

myslis ze tu pozadovanu sumu je vhodne zobrazovat?
Ja osobne by som ju predbezne skor nezverejnoval. Moze sa stat situacia, ze ludia prestanu prispievat- ved uz maju dost…, no ucitelia sa este len zacinaju hlasit…

2 Likes

Janko, úprimne Ti ďakujem za tvoje slová! :blush: Som hádam aj kus dojatý

Vec je v riešení :slight_smile: Vybavíme

Zatiaľ to funguje, peniaze chodia, dnes jeden poslal 500 €. Žiadosti sa rozbehli po výplate prvých darov sa rozbehli aj žiadosti :).

2 Likes

Este jeden navrh na drobnu upravu: to logo v pozadi je vcelku pekne ale ma velmi podobnu farbu pisma na stranke a ked sa to prekryva, ten text sa obcas dost zle cita - mozno by stalo za uvahu trochu zvysit kontrast medzi farbou pisma a loga v pozadi…

1 Like

Strajk sa vraj prerusuje…