Uz aj politici idu.
Migalovi asi preskocilo, ved na X stretnuti chodia ludia z MIRRI, priamo jeho podriadeni a obhajuju tieto sialene projekty.
“Dali sme najlepšiu ponuku na svete, bez nás portál padne” reaguje dodávateľ vybratý bez súťaže
PR spin z kategorie falosna dilema. Bud to bude stat bambilion penazi alebo to spadne. Ziadne ine riesenie neexistuje. ![]()
https://www.instagram.com/p/DZIi8J1sDfR/
Inak uplne kuzelne pocuvat sucasneho dodavatela ako sa vyhraza, ze bez nich to spadne. No ak to spadne dostanu pokutu za porusovanie SLA. Za co presne im platime toho pol miliona mesacne?
Ak davas jediny ponuku, tak je sice najlepsia na svete, ale zaroven aj najhorsia na svete. #logika
Otvorený list zamestnancov NASES.
Dnes sme ho poslali vedeniu, ale chceme aby ste vedeli aj vy. Je nás veľa a na tomto sa podielať nebudeme.
A post was merged into an existing topic: Ukoncenie prevadzky EZZK?
Som dávno nepočul Streča do médií hovoriť. V tomto kontexte by sa orgány mohli zaujímať keď na predsedníctve ITASu pre polrokom dosť nahlas vysvetloval že “už ho to s nasesom nebaví a stačí keď dostane 60 miliónov a pojde od toho preč”. Všetci ktorí tam boli to budú vedieť dosvedčiť ak by sa niekto pýtal.
NASES dnes dostal 100% korekciu za nedokončenie projektu “Služby sprístupňovania a zdieľania doručovaných rozhodnutí” a je to výlučne kvôli neschopnosti jej GR. NASES musí vrátiť 931tis €, ktoré pôjdu zo štátneho rozpočtu. Stačilo podpísať jeden papier! Dávno to mohlo byť dokončené a funkčné. Upozorňovali sme ich, opakovane.
Táto korekcia je prvá, ale nie posledná. Nechcem si predstaviť čo sa teraz v NASES deje, tam jednoznačne treba poslať kontrolu a odvolať jej vedenie. GR aj zástupcu GR. Áno, je tam aj zástupca. A jeho jediná kvalifikácia je, že hrá v kapele jej partnera.
