Naprogramovať kupóny za očkovanie nie je problém, zlyhať to môže pri

Hej, však v tomto prípade ide iba o peniaze ( a aj to zo spoločnej pokladnice ).

Akurát že tá organizácia sa stará aj o zdravotné údaje. Čo sa stane ak “pomieša výsledky laboratórnych vyšetreni” ? “Volajme to štatistická chyba s následkom smrti ?” :frowning:

Poukazovať na chýbajúce elementárne kontroly kvality údajov je hejt ?

2 Likes

Este si si nezvykol, ze poukazanie na akukolvek chybu, ktora sa za tejto vlady udiala je “jasny utok na uspesne predsednictvo a chces navrat Fica”? Zjavne tato retorika prebublava od politikov aj na uradnikov.

Chyby sa deju, je normalne ich priznat.

2 Likes

Neznasam japoncov :-(, chybu niekto urobil. O.K. urobil, tak nech prizna/napravi. S tym nemam problem.

Oblubene slovicko v NCZI je “vyvinit”, tj. zdovodnit vzniknutu situaciu hodenim zodpovednosti na niekoho ineho. Staci si pocuvat ich vyjadrenia. Za nic nie su zodpoveni, oni to “len” prevadzkuju.

  • Dochodca ma DGC na tretiu davku ( ktoru podpisalo NCZI ), ale system NCZI ho eviduje iba s dvoma davkami => vyjadrenie NCZI je, ze chybu urobilo ockovacie centrum … => obcan si ma skontrolovat svoje udaje :frowning:
    • Staci porovnat evidenciu vydanych DGC voci evidencii davok a netreba s tym zatazovat obcanov.

Ludia robia chyby ( a aj vzdy ich robit budu ). IT System ich ma podla moznosti na tieto chyby upozornit/eliminovat. To je ta pridana hodnota IT voci papierovemu svetu.

Systemy NCZI to vsak evidentne nerobia. Nezvladaju ani elementarnu kontrolu porovnavajucu datum narodenia voci RC. Ak nezvladaju toto, ako sa da hodnotit ich ambicia robit “umelu inteligenciu” nad zdravotnickymi datami ?

Ja sa neobavam, ze z NCZI uniknu moje osobne udaje. Ja sa vazne obavam, aby ma lekar nezacal liecit podla udajov ulozenych v NCZI.

1 Like

Takže podľa tých pravidiel, za to že bola zodpovedná a dala sa zaočkovať čo najskôr bez špekulovania, nemá nárok na žiadnu odmenu ani 200€.
2 dávku mala v okolo 4/2021
pozvánku na tretiu dostala 11/2021 keď už bola v nemocnici s Covidom
prežila to, tretia dávka sa odporúča najskôr 3 mesiace po prekonaní

opäť zle. ja som chybu priznal, hoci som ju nespôsobil. ale aj reportovanie chýb sa dá robiť tak, aby z toho neboli zbytočné emócie. nájdeš chybu, fajn, nahlás ju, poďakujeme ti. zaujímalo by ma, či tento prípad niekto poslal aj na nejaký oficiálny kanál.

to je ako minule s tou vypršanou doménou. chlapík to dal na facebook. zhodou okolností som si to všimol a naštartoval riešenie. koho zaujíma, že to nebol problém NCZI, lebo chybu urobila nemenované úradníčka, ktorá danú doménu zaregistrovala pred rokom na seba ako súkromnú osobu a na MZ už dávno nepracuje? článoček na zive.sk medzičasom stihol vzniknúť a zase sme si zahejtovali, aké je to NCZI neschopné. ako v tom vtipe: tú striebornú lyžičku sme nakoniec našli, ale viete, ten blbý pocit zostal.

Zaujímavé, možno aj to priznanie chyby by sa dalo urobiť tak, aby z toho nevznikali emócie, že?

Napríklad: “Ďakujeme za nahlásenie, dám preveriť a pošlem ako to dopadlo. Ospravedlňujeme sa.”

Vybavené. Takto to zvládnu robiť aj malé podniky, aj banky a mohol by to zvládnuť aj štát. Či moc chcem? V komercii je také pravidlo, že nás zákazník náš pán. A zákazníkovi nezložiš, nenadávaš na neho aj keby mal hneď nemal pravdu.

To, či niekto ťahá bugreport rovno na FB alebo nie, je možno dané aj historicky. Napríklad ja mám kopec vecí, čo som na FB neťahal a už roky na mňa na úrade serú. Vytiahnem to na FB a zase zle. Nczi tiež zrovna nemá povesť, že by v minulosti promptne riešilo (čo riešilo, aspon odpísali, že evidujú!) problémy.

4 Likes

Suhlasim, uradnici hlasenia chyby ignoruju, v horsom pripade ignoruju aj 211, ktore maju zakonne lehoty. Takze naco to zlozito hladat, kde to vobec nahlasit? Toto forum je zjavne ucinne, stihol si tu uz aj prist a pisat, ze obcania hejtuju.

1 Like

Zase netreba paušalizovať, tipujem, že väčšinou keď vieš komu poslať bugreport tak to aj rieši. Aj tuto @Jozef_Ivanic nie je taký ako to na internete vyzerá.

Inak odporúčam na toto www.lepsiesluzby.sk

ale toto sa dialo aj pred 10, 20 rokmi. Ja som bol pri rozbiehu ITMS - cerpanie eurofondov (ktore vznikalo rovnako hekticky ako cakaren, 5 miut po dvanastej) a pri prvych chybach, ktore podnikatelovi vyskocili bol hned Krajcer s kamerou a robil z toho senzaciu… Potom to tak vyzera, ze obcania su dourazani, ze co si to ten stat dovoluje, miesto toho aby pochopili, ze vsetko, vsetko dnes riadia pocitace, a ked sa programy nemaju ako odladit, tak vznikaju chyby. Nikto ich nechcel ani urazat, ani okradnut …
Spolocnost si musi na ten system ticketov a ich rieseni zvyknut … ale v case hysterie a vseobecnej
nasratosti asi na to nie je miesto…
A organizacie si musia zvyknut komunikovat otvorene a nebat sa povedat, ze ano v dosledku toto a toho tam vznikla softverova chyba, bude odstranene vtedy a vtedy. Lebo komunikovat nedorozumenie komunikacie databaz je asi tiez blbost… (v tych organizaciach panuje strach z priznani, lebo to prislusnych ludi stoji premie, miesta … )

náhodou, keď už za nič iné, tak za tento slávny výrok Veroniku človek musí mať rád :wink:

Svagrina sa to pokusa riesit cez call-centrum, vraj uz pretelefonovala mailand, a nikam sa nedovolala. Pricom by jej stacilo hodit tu poukazku do kozubu, kedze je jasne, ze vybratim tych penazi by islo o neopravnene obohatenie.

Smutne na tomto pripade je, ze to musi riesit architekt na zaklade podnetu s FB. Co robil usek zodpovedny za prevadzku/monitoring ? Tazko prevadzkovat system, ked nefunguje elementarny monitoring.

Urobilo uz NCZI na co by mohli byt hrdi ? ( eRecept je produktom Dovery )

Moja osobna skusenost

  • 2x eMail na helpdesk pre eZdravie => ziadna reakcia.
  • tretikrat cez eSlovensko oficialne podpisane s eID => reakcia prisla doporucenym listom a nasledne ne necele dva mesiace prisiel aj druhy doporuceny list v ktorom oznamovali vyriesenie chyby. Termin ktory maju v supportnej zmluve na eZdravie presvihli iba o necely mesiac.

Ja som zatial ziaden system ticketov na hlasenie chyb NCZI nevidel. Existuje take nieco ? Zacal by som to pouzivat. Mam este nejake chybove hlasenia do eZdravia.

IT-ckarom na zasmiatie, BFU nevedia o co sa jedna.

Mna by zaujimalo ku akemu “nedorozumeniu komunikacie databaz” doslo v NCZI, ked podpisalo DGC na tretiu davku a zaroven pre rovnakeho cloveka v evidencii chyba, ze mu uz bola tretia davka podana. Moj sedliacky rozum nerozumie tvrdeniu hovorkyne, ze islo o chybu ockovacieho centra,

BTW. aj ja mam DGC na tretiu davku a zaroven v eZdravie mam zaevidovane iba dve davky. Zatial neriesim. Mna sa tych 300e netyka.

Vyzera, ze tento napad Igora neopusta, prave schvalili kupony na kruzky pre deti. Opat to bude appka a opat sa pytam, ze kolko hodin bude trvat, kym vznikne komplet cierny trh, kde sa zacnu nakupovat QR kody a hodnotenia?

Okrem teda noveho bonusu, kde bude v nejake databazke zaznamenane aj ktore dieta kde a kedy co robilo. No nejaky novy Kocner bude mat z tohto po volbach obrovsku radost!

2 Likes

A predpokladam ze coskoro nas caka centralny register casu politikov, ktory stravili v diskusnych relaciach. To naozaj nemaju v sebe trochu normalnosti v tej strane?

2 Likes

Nuz GDPR plati a snáď UOOU sa ozve. Aj ked je to asi mala šanca, alebo už tam je nový preceda?

predtým aspoň človek tušil, ktorá firma si ktorú dodávku vydupala … ale pri tomto človek nemá ani tušenia komu taka vec napadla …

Mozno p. Buckuliak by vedel povedať viac odkiaľ sa to vynorilo.

Zistoval som a nikto koho som oslovil sa k tomuto veldielu zatial nepriznava.

ako to myslis? mozes to trochu specifikovat?

Mal som na mysli DPIA, ci bola spracovaná.