Modernizácia ÚPVS – UX stratégia a podnety

Toto je tiez dobry point. S datami sa snazime pracovat co najviac, aspon s tymi co su k dispozicii. Prave dnes som narazil na celkom zaujimavu skutocnost. Za posledny pol rok prislo na portal takmer 75% pouzivatelov z Organic searchu. Z toho na homepage prislo iba 12%. Toto viac menej potvrdzuje nase zistenia z kvalitativnych rozhovorov, ze uzivatelia pouzivaju na riesenie “zivotnych udalosti” primarne google. A mimo ine aj jasne naznacuje na co sa treba zamerat:

Len poznamka: Not provided je preto, ze google neposkytuje info o vyrazoch, ktore uzivatelia pouzili pri hladani.

ale ved toto sa da napisat tak, aby to vyhovovalo agilnemu riadeniu. To nemusí ist do detailov ako v LLD.
Dokonca by som sa nebal do poziadaviek napisat, ze sa pozaduje agilne smerovanie, podla dosiahnutých mílnikov, podla aktuálnych priorít v danom case a podla stavu okolitých projektov ci systémov s ktorými sa ma interagovat. …
Je len treba volu taký katalóg schváliť. A neschvaľuje to Brusel (pokiaľ to nie je Národný projekt) ale Bratislava.

Uprimne, projektove riadenie nie je moj sialok kavy, takze sa tazko vyjadrit ci to islo alebo neslo napisat inak. Kazdopadne ja som narazal na myslienku produktovej roadmapy. Aktualne je to pomerne jednoduche - do pol roka treba urobit detailne navrhy riesenia k jednotlivym modulom podla KP a OPZ, potom to do dalsieho zhruba roka cele dodat, odtestovat a podobne - samozrejme agilne :slight_smile: .

V tomto nastaveni asi nebude mapa velmi zaujimava. Co by sa dalo teoreticky urobit je nejaka public beta (ktoru tak ci tak planujeme) a tam postupne zverejnovat co je hotove a na com sa pracuje. vysledok vsak bude tak ci tak za tie 2 roky. Pripadne by slo urobit takuto mapu do aktualnej verzie slovensko.sk pre vsetky aktivity v eGovernmente (nove NKIVS, SVM, mUPVS, … atd.). Toto by si vsak musel vyriesit NASES s aktualnym dodavatelom.

Kazdopadne myslienku takejto mapy pokladam za dobry namet na obsah noveho portalu a urcite sa nou budeme dalej zaoberat.

Zdravím @MilanK.

Dá sa čiastočne dostať aj tým not provided kľúčovým slová a údajom. Existuje na to niekoľko riešení. Najjednoduchšie si vyskúšať napr. Keyword Hero Keyword Hero - Not Provided Google Analytics. Má aj bezplatnú verziu, kde si môžete pozrieť aspoň niektoré slová.

Ďalej si poprepájajte všetky služby z Google a to hlavne Google Search Console (To máte), vyplatí sa aj Google Ads do budúcnosti. Používate aj Google trendy a rôzne SEO nástroje (Screaming Frog, SeoSpyGlass, Majestic SEO, ahrefs, MOZ)

Ešte pár praktických odporúčaní:
Vytvoriť si nové zobrazenie/profil, kde si odfiltrujete not provided.
Filter vyrobíte vlastný (custom advanced):
Vyhľadávaný výraz: (.not provided)
Request URI: (.*)
Kampaň výraz: np – $B1
Všetky fieldy okrem case sensitive zaškrtnúť.
Potom s tým viete lepšie pracovať so segmentami.

Výborne kombo je Google Analytics + Google Search COnsole + SEO PowerSuite Link Explorer vid obrázok. Ak by ste chceli helfnúť dajte mi vedieť. Som Google certifikovaný tréner za AI, ML + Google Analytics.

Ahojte.

Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zatiaľ zapojili do tejto konverzácie. Chceme pokračovať v transparentnej komunikácií o štátnych projektoch a preto by sme Vás radi pozvali na neformálny online telefonát pri pivku s dizajnovým tímom Slovensko IT na tému modernizácie UPVS. Ukážeme Vám na čom v dizajnovom tíme pracujeme, aké koncepty nie len pre slovensko.sk zvažujeme a zároveň si radi vypočujeme Vašu spätnú väzbu.

Stretnutie formou telefonátu cez Teams sme naplánovali na budúcu stredu (12. 1. 2022) o 18:00. Tešíme sa na spoločný dialóg x)

Prikladám aj súbor udalosti, ktorý si môžete importnúť do kalendáru:
SlovenskoAjTy_UPVS.ics (2.5 KB)

4 Likes

vitam tento pristup

UX je uz specificka vec pomerne, preto mi chybaju rovnake aktivity v oblasti:

  • architektury
  • projektoveho riadenia

lebo vidime tam viacero rizik a taky overview je podla mna potrebny

Súhlasim. Možno keď sa rozbehne takáto komunikácia pre UX a dizajn, inšpiruje to aj architektúru, projektové riadenie a ďalšie oblasti x)

S architekturou problem nebude. Ale projektove riadenie, to by som rad videl aj ja. :wink: Vseobecne tu je este veelmi dlha cesta, nastavit rozumny a hlavne efektivny sposob riadenia vyvoja SW produktov v state. Zatial zial fungujeme “po starom” a nevidno ziadny naznak zmeny. Agilneho vyvoja maju vsetci plne usta, ale realita je uplne ina. Viem si predstavit uplne iny rezim, napr. podla vzoru Svedska, alebo USA, kde adoptovalo SAFe. Ale to nestaci, ak to chceme len my v SKITe. Musi sa to zmenit od hlavy.

3 Likes

Na základe kvalitatívnych rozhovorov s rôznymi skupinami (personami) občanov, sme vytvorili dotazník na kvantifikovanie jednotlivých zistení s väčšou vzorkou. Ak by ste si našli zopár minút, radi si vypočujeme Váš názor na štátne IT: https://forms.gle/SyjCwFAc2K6p9dk67

V mene výskumného tímu Slovensko IT ďakujeme za každé vyplnenie x)

Samozrejme sa veľmi potešíme aj keď nám sem napíšete spätnú väzbu na samotný dotazník.

Dosla chyba v linke, skuste tuto prosim vas na pripojenie na telefonat, ktory zacina o par minut.

1 Like

Pre mna sice zla pracovna skusenost s pohrobkami byvalej vlady na MIRRI, ktori prave riesili svojho casu aj UPVS, ale ako hint tu do diskusie na tuto temu:
V Europe sa riesi projekt Single Digital Gateway, na MIRRI je to sekcia Digitalnej agendy odbor priamo riadenych programov,
Je k tomu metodika, obsah aj pracovne skupiny zo vsetkych krajin EU, a rozbehnute veci, ktore sa daju prebrat resp. konzultovat v unii. Hlavne kontakty na koordinatorov v jednotlivych krajinach. Odtial sa da odrazit na jednotlive riesenia a konzultovat to s riesitelmi, nie len resers na internete. ak ste sa uz na to pozreli, tak nic.
Sucastny statny tajomnik by s tym vedel urcite vela robit.

PS: tie navody.digital su dobry zaciatok, vseobecne do portalov statu by malo byt implementovanych viac info grafik, kludne aj typu Event driven Process Chain, kde za eventom je uz sluzba a formular. ludia budu tomu urcite viac rozumiet, Kedy sme robili velmi nieco podobne pre skolenia uzivatelov kde bol integrovany ARIS business architekt na SAP, kde sa dalo prepinat z EPC do transakcnych obrazoviek ERP a fungovalo to super pre zaskolovaci proces. podobnu logiku by malo mat aj novy portal . vydim proces zivotnej situacie, viem kde som a co presne v nej vybavujem. Ideal je podat podanie a uz len sledovat riesenie ako ked mi ide balik z Aliexpresu :slight_smile: hoci zretazit notifikacie agendovych systemov by bola efektna ergonomicka ficurka.

Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili včerajšieho telefonátu. Na základe diskusie sme sa rozhodli vyzdielať dokumenty. Do pôvodného postu som uploadol výstupy výskumov. Zároveň prikladám rozpracovaná verziu dokumentu k UX stratégii. Rád by som zdôraznil, že je to rozpracovaná verzia, ktorá sa aktuálne pripomienkuje.
SKIT UX Strategia UPVS v0.4.pdf (3.3 MB)

5 Likes

Skoda ze som to nezachytil skor, formular som vyplnil len teraz. Myslim ze vam tam chybala velmi velka cast pouzivatelov slovensko.sk :slight_smile:

@Marty_MacFly Aktualne planujeme vyskum aj so zastupcami skupiny advokatov, pravnikov, … . Riesia to kolegovia vyskumnici (@Taja ). Zhodou okolnosti su momentalne v kontakte aj s Juliou D. zo SAK a posuval som im uz aj kontakt na vas. Verim, ze vas v najblizsom case tiez oslovia.

1 Like

Ahojte,

vdaka za zozdielanie UX strategie. Dokument hodnotim pozitivne, nemam pocit, ze tam je nieco, co je v rozpore so zdravym rozumom. Je tam niekolko interakcnych principov, ktore povazujem za nove, konkretne 10.1.3, 10.1.4, 10.3.2. Vela z toho, o com dokument rozprava uz bolo rozhodnute v multikanalovej strategii (https://www.mirri.gov.sk/wp-content/uploads/2018/10/UPPVII_SP_Multikanalovy_pristup_vFinal-2.pdf) r. 2017; dalsie su vychodiska, z ktorych ste vychadzali.

Po prestudovani dokumentu teda rozumiem tomu tak, ze ste momentalne v stave dokonceneho resersu k projektu. Mam dojem, ze bude dolezite co sa udeje dalej, pretoze as-is stav uz teraz definuje vela obmedzeni a bude prave zaujimave ako sa k nim postavite. Mozno presnejsi nazov tohto dokumentu by bola UX vizia :slight_smile: Teda ja zostavam zvedavy na tu strategiu pretavenia tychto prac do reality – mam dojem, ze je pred vami velmi vela tazkych otazok a obmedzeni.

Prakticky feedback mam k meratelnym ukazovatelom. KPI.03 povazujem za nestastne nastavenu vanity metriku, vzhladom na to, ze sposobi, ze budeme tlacit pouzivatelov, aby pouzivali statny messenger. Ak vsak to je vymysleny koncept, ktory nik nebude chciet pouzivat, naco do toho pouzivatelov nutit? KPI.08 – nie je mi jasne, ze ci cielova metrika je relativne zvysenie alebo cielova absolutna hodnota.

Pozdravujem a drzim vam palce.

4 Likes

Ja som si tento mesiac ako cudzinec vyskusal elektronicku komunikaciu a vybavovanie zo statnou instituciou v Cesku a musim povedat, ze som bol spokojny. Nepotreboval som nic len Slovensky OP s platnym el. podpisom (/samozrejem aj nasu citacku) a Adobe Acrobat. Zo stranky institucie som si stiahol Adobe formular, lokalne na svojom PC ho vyplnil, prilozil prillohy (ktore som mohol a nemusel podpisat), podpisal som vyplneni formular SK el. podpisom a stlacil tlacitko podpisat v Adobe formulari, obartom mi prisiel z elektronckej podatelne uradu informacia o mojom podani, datum a cas, ze overili moj podpsia a je platny a linka kde sa dozviem stav mojho podania (to mi prislo na moj email) a ak sa zmeni v procese vybavoania nieco, tak mi pride notifiakca na moj emal, ze je nejaky posun. Nuz nevem, starsne jednoduche a bezproblemove (ziadne prihlasovanie, ak stav linka nie je verejna, tak akuart potrebujem kod na mobil ktory zadam, zaidne obmedzenie, ze nemozno z inej krajiny, ci nemozno pouzit iny podpis ako lokalny atd.1), mozme hovorit a hladat vselijake neodostatky, ale v jednoduchosti je krasa a jednoduchost jedine zabezpeci, ze to ludia budu aj naozja pouzoivat. Ja ako obcan inej krajiny som bol s tmy uplne spokojny a vybavil vsetko za par minut bezproblemov.

2 Likes

Ahojte.
Radi by sme sa s Vami znovu porozprávali o novinkách a postupoch modernizácie ÚPVS z pohľadu dizajnového tímu. Môžete sa tešiť na večerný neformálny rozhovor s pivkom cez platformu MS Teams v stredu 11. mája o 18:00. Na základe spätnej väzby sa tentokrát budeme sústrediť na konkrétnu tému: Osobná zóna občana Moje Slovensko. Pozrieme sa na ňu hlavne z pohľadu používateľskej skúsenosti – predsalen, ako dizajnéri nie sme autormi legislatívy ani technickej implementácie.

Zároveň by sme Vám radi nazdielali zopár „podkladov“, ktoré sú súčasťou tejto témy a budeme sa o nich rozprávať – môžete si ich vopred v pokoji prezrieť:

Výskum:

Návrh:

Uvidíme sa v stredu 11. 5. o 18:00 prostredníctvom MS Teams:

Vašu účasť a postrehy si veľmi vážime a ceníme.
Ďakujeme Vám,
Dizajnový tím Slovensko IT

8 Likes

:clap: :clap: Takto som si predstavoval komunikaciu!

1 Like

Zdravim,
ako bolo avizovane v predchadzajucom prispevku, nizsie zasielam odkaz na prototyp riesenia osobnej zony obcana Moje Slovensko, ktoru realizujeme v ramci projektu mUPVS:

Prototyp je stale v stadiu riesenia a preto budeme radi za akukolvek spatnu vazbu ci uz formou komentarov priamo vo Figma prototype (klavesa C) alebo priamo na nasom stretnuti buduci tyzden.

Strucny popis zameru:

Moje Slovensko vnimame ako klucovu sucast digitalneho ecosystemu obcana. Podobne ako napriklad internet banking v pripade banky (napr. George, Smartbanking, …).

Klucovou ulohou osobnej zony Moje Slovensko je na jednom mieste poskytnut obcanom vsetky potrebne produkty/sluzby na vybavenie uradnej zalezitosti.

Aktualny scope pocita s:

1. Dashboard - prehlad vsetkeho doleziteho na jednom mieste (nove spravy, najblizsie udalosti, oblubene sluzby atd.)
2. Spravy - nove GUI pre modul eDesk, prerabka modulu samotneho nie je predmetom projektu
3. Podania - prehlad odoslanych, rozpracovanych a zdielanych podani. Koncept pocita so zobrazenim odoslanych formularovych sluzieb mimo vseobecnu agendu a zopar dalsich vybranych sluzieb. Ciel je aby mal uzivatel prehlad kedy podal danove priznanie, poziadal o novy OP, …
4. Kalendar - Zobrazuje najdolezitejsie uradne/statne udalosti ako napr. platnost STK, EK, dialnicnej znamky, DGC, … informacie o statnych sviatkoch, povinnych terminoch - dane, poplatky, v buducnosti mozno aj udalosti zo samosprav - zber separovaneho odpadu a pod.
5. Dalsie nastroje - agreguje zaujimave specializovane portaly jednotlivych OVM ako napr. elektronicka zdravotna knizka, elektronicky ucet poistenca SP, portal financnej spravy, jednotny informacny system cestnej dopravy (elektronicka servisna knizka), … budeme radi za kazdy dalsi napad.

Medzi dalsie sucasti patria:

1. Kontextove spravy (notifikacie) - spravy, ktore su zasielane pouzivatelovi ci uz prostrednictvom SMS alebo modulu ePush (projekt SVM)
2. Profil klienta - obsahuje rozne globalne aj lokalne nastavenia na jednom mieste, nastavenia opravneni, spravu zariadeni, …
3. Napoveda - FAQ, navody, kontakty a pod.

Do buducna planujeme:

1. Dokumenty - jednotne ulozisko uradnych dokumentov ako vypisy, potvrdenia, covid passy, sudne rozhodnutia a pod. Neskor mozno aj rodny list, sobasny list, technicky preukaz atd.
2. Spravu osobnych udajov - moznost spravovat svoje osobne udaje

Viac detailov o osobnej zone Moje Slovensko vam predstavia moji kolegovia buducu stredu 11.5. o 18:00. Vsetci ste srdecne vitani na nasom online pive! Chcel by som vas poprosit o zameranie na oblast UX/UI a celkovy koncept. Technicke riesenie jednotlivych casti nebude sucastou stretnutia.

Vopred chcem podakovat vsetkym diskutujucim za konstruktivny pristup.

Pekny vecer!

Milan (Slovensko IT)

16 Likes