MIRRI Pracovná skupina K9.5 Lepšie služby

:smiley: Tak sa nechajme prekvapit. Za mna by bola hlupost to nedat do produkcie ked to je vlastne cele hotove.

1 Like

Takze prezentacia k schranke v mobile sa nekonala, PM bol praceneschopny. Zatial nie je znamy nahradny termin, co mi pride dost haluz. Zaslal som otazky este pred stretnutim, budem cakat odpovede a sem napisem odpovede.

Zaujimava informacia bola, ze k planu obnovy a zivotnym situaciam pre skoly sa zacala komunikacia s ministerstvom skolstva az zaciatkom roka. Vraj minule vedenie (asi minula vlada) vobec k planu obnovy nespolupracovalo :crazy_face:

Prezi tu
PS_Lepsie_sluzby_20240214_prioritne_ZS-cast3.pptx (3.0 MB)

1 Like

Plan prace pre skupiny bol zverejneny (priebezne sa aktualizuje)

ID Téma / dokument TERMÍN (zablokovať v kalendári)
1 Predstavenie Implementačného plánu a ŽS 11,12,13,15,16 14.2.2024
2 Predstavenie modulov Programu Slovensko 3.0 - Program, Natívna schránka 14.2.2024
3 Predstavenie upraveného znenia Výzvy na DOP Lepšie služby ("Personalizácia služieb verejnej správy a podpora omnikanálového modelu komunikácie“) na diskusiu pred jej vyhlásením po internej úprave v rámci SITVS 06/2024
4 Predstavenie modulov Programu Slovensko 3.0 - Centrálny notifikačný modul, resp. iné moduly podľa stavu rozpracovanosti 05/2024

Je mozne temy na navrh clenov skupiny rozsirit. Prijimam navrhy aj tu.

Ja by som navrhol, aby sa prezentácia schránky v mobile “nazahovorila” (myslím ze spomínali apríl / máj).

Ak by to poskytli v nejakom náhradnom termíne teraz, do apríla by už sme mali spracované pripomienky a možno aj reakcie na ne. Toto by sa nemalo nechať tak. Som za to, aby sme ich ohľadom tejto témy cepovali…

1 Like

Posielame k modulu natívnej schránky.

podľa platnej vyhlášky by mala byť predtým ako sa vytvorí nativna aplikácia mali byť 1) dostupná aplikácia ako responsive web (toto dnešné schránky nespĺňajú), 2) malo by byť sprístupnené api, ktoré je nevyhnutné na vytvorenie natívnej aplikácie (podľa mojich info modul používa aj dôležité api, ktoré nieje dostupné nikomu inému ako SKIT), 3) ukáže sa potreba pre natívnu aplikáciu (bol spravený aspoň prieskum alebo niečo blízke tomu čo vyžaduje vyhláška? pri absencii responsive schránky si myslím že takýto prieskum sa ani nedá vlastne veľmi urobiť)

· Ešte v priebehu minulého roka sa začalo pracovať na HL analýze responsive web vs. natívna verzia, ktorá zatiaľ nie je finálne ukončená. Pri analýze native vs. responsive sa vychádza aj z aktuálne dostupných webových rozhraní (kde ako aj sám píšeš dnešné schránky štandard responzívneho rozhrania nespĺňajú). Nemyslím si, že bude problém, keď si túto analýzu zbehneme, aby sme sa k nej pobavili.

· K otázke prieskumu - v priebehu minulého roka (Q4 2023) sa robil kvantitatívny prieskum (populácia SR = 400 respondentov, dostupné na stránke mirri.gov.sk), kde 37% deklarovalo, že by k zvýšeniu efektívnosti elektronických služieb prispela plnohodnotná mobilná aplikácia elektronickej schránky, medzi inými vecami; nerobil sa špecifický prieskum, ktorým by sme sa občanov dopytovali, či chceli responzívnu alebo natívnu formu schránku
a) primárne, takto koncipovaná otázka nie je z hľadiska UX research správne položená;
b) toto je môj osobný názor, ale myslím si, že bežnému občanovi je jedno, či je schránka natívna alebo responzívna, primárne je, že je vôbec dostupná v rôznych komunikačných kanáloch, cez ktoré k nej používateľ môže pristupovať;

c) požiadavka na schránku dostupnú cez mobilné zariadenie sa nám napríklad opakuje aj ako otázka v reportoch od z KC centra;

d) zároveň, či už by to bola responsive web alebo natívna verzia sa chystáme určite robiť aj prototypné/používateľské testovanie, tak ako to vyhláška č. 547 vyžaduje.

aké boli náklady skit na vývoj tohto modulu doteraz a aké náklady sa očakávajú na spustenie do prevádzky a očakávaná ročná prevádzka? Ideálne podľa šablóny ktoré sa prikladajú ako príloha k projektovym zámerom, podľa odporúčaní uhp

K tejto otázke Ti bohužiaľ neviem dať jednoznačnú odpoveď, pretože nemám túto finálnu informáciu, preto Ti neviem zatiaľ poskytnúť ani prehľad prevádzkových nákladov. Nacenenie by ale každopádne malo vychádzať z katalógu požiadaviek na schránku, ktoré pripravilo MIRRI. Diskusie o finálnych nákladoch ale prebiehajú na inej úrovni. Len pre informáciu, čo sa týka UHP, plánujeme s nimi mať stretnutie, kde si budeme preberať aj náklady k schránke do SvM, keď samozrejme budeme mať túto informáciu dostupnú.

štatistika prístupov na web stránky
za Slovensko je už viac prístupov z mobilu ako z desktopu, preto by mali byť štátne weby optimalizované aj pre mobily.

1 Like

Tak to je snad jasne kazdemu uz 10 rokov.