IS CSRU - Rozbor

Toto vyjadrenie pisal nejaky obchodnik dodavatela? Toto je uplny nezmysel.

Ako uz pisal @lubor vyssie v inom topicu Jeden krat a dost v praxi - #129 by Lubor

Ak zoberieme ze treba nejako menit sw, ktory bude podporovat ine vypisy, tak ta cast sa asi tyka aj CSRU. Bohuzial je to tym co som tu pisal od zaciatku, to CSRU je tu “prietokovy ohrievac XML” a nerobi vlastne nic, dodavatel sedi na hlavnom integracnom hube a tvari sa ze robi zlozite integracie, pritom len konvertuje integraciu zo zdrojoveho systemu na CSRU integraciu.

Ak vsak zoberieme cast portalu (to je tam kde budu klikat uradnici), tak ta je uplne nezavisla a oddelitelna od celeho CSRU. Schvalne nech sa UPVII skusi spytat dodavatela na architekturu riesenia a rozhrania na CSRU. Pravdepodobne zistia, ze to je velmi pekne oddelitelne a vyuziva to existujuce rozhrania CSRU ako kazdy iny IS, ktory sa na to integruje, lebo… povinne to tak zo zakona vsetci musia robit :slight_smile:

Ako sme v topicu vyssie poculi @vliv, tak on to odhadol na 50k eur. :slight_smile: stoji to 1.5 mega eur. Ja si myslim, ze minimalne ta portalova cast sa da obstarat samostatne.

Som velmi sklamany, ze toto z UPVII vyliezlo. Doteraz to vyzeralo, ze nepisali ako odpovede uplne nezmysly.

1 Like