Edunet_sk

https://www.ta3.com/clanok/1126460.html

Okrem ineho podla tohto maju rozhodnutie UVO, ze predlzenie servisnej zmluvy s Telekomom bolo protipravne.

Da sa k tomu rozhodnutiu UVO o nezakonnosti predlzenia zmluvy s Telekomom verejne dostat ?

uz on ziadaju nasi kolegovia z Aliancie Fair-play podla inforzakona. Ked dorazi, urcite ho zverejnime.

1 Like

Dva komentare:

  1. Ano, je o to zaujem, ved ked riaditelke/ovi ponuknuete nieco zadarmo, co ma byt udajne vyborne, bude to samozrejme chciet. Ked to bude zle (ako mnohi tvrdili o kvalite sluzby Infovek 2), moze sa nechat odpojit? Vrati dodavatel peniaze za tu konkretnu skolu? To uz len tak vtipkujem, lebo jasne, ze nie.
  2. Šéf sekcie IT ministerstva Branislav Baláž v júni pri okrúhlom stole k Edunetu: „V zásade všetky testované veci, ktoré sme robili, prebehli v poriadku. Nemali sme žiadnu výhradu, pokiaľ ide o samotnú funkčnosť. Jedinú máme, že dodávateľ poskytol službu na iných zariadeniach, ako bolo pôvodne definované.
    Pevne verim, ze MinEdu dozrela na to, ze tie “ine zariadenia” splnaju technicke parametre stanovene v sutazi a su za rovnaku alebo nizsiu cenu, ako tie povodne ponukane.
1 Like

to je totiz jedina vec ktoru vedia skontrolovat. Zazil som kontrlou OPIS projektu, ked prisli panie so zoznamimi a v servarni si odskrtavali typy hardveru … ci vsak Informacny suystem fungoval, alebo bol k niecomu dobry nikoho nezaujimalo.

Dobrý deň. Je táto informácia pravdivá? Nie som totiž IT odborník, preto sa pýtam. Do tejto platformy som sa práve zaregistroval a preto Vás neviem (zatiaľ) osloviť do súkromnej správy. Ďakujem za odpoveď.