Automat.gov.sk

Pani, ja som do Slovensko IT nastupil preto, ze chcem skutocne na Slovensku nieco zmenit a tomuto “projektu” verim. To ci to malo vzniknut alebo nie sa rozhodlo na inych miestach a nenarobim s tym nic.

Covid Automat sme odstartovali ako dobrovolnicky projekt. Venoval som tomu 2 vikendy lebo bolo potrebne aby to bolo cim skor vonku. Mne osobne zalezi na tom aby sa “povest” Slovensko IT zmenila - ked je treba makat, makam. @jsuchal vie velmi dobre kedy sme to mali ready. K tomu preco to nebolo von uz pred mesiacom sa vyjadrovat nebudem.

15 rokov skusenosti z agenturneho sveta ma naucilo, ze niekedy je potreba cas investovat aj do veci, ktore nikto nezaplati. Je to uplne normalne. 80% tohto casu sa nikdy nevrati.

V Slovensko IT aktualne pracujeme na roznych projektoch. Buduci tyzden chysta vedenie tlacovku s vyctom zrealizovanej prace. Tam bude urcite priestor na dalsie otazky, na ktore ja nepoznam odpovede.

Pozrite, mozno to nie je dokonala aplikacia, mozno to nie je dost velke - ale zatial to pomohlo nejakym 150.000 ludom a verim, ze do buducna bude pomahat aj nadalej.