Automat.gov.sk

Pani, dakujem, ze sa to snazite otocit do konstruktivnej roviny. Vsetky dotazy beriem, ale neviem vam dat na nich odpovede. Mojou ulohou je design, so zvyskom je potrebne sa obratit na vedenie, pripadne akcionara (MIRRI).

Pokusim sa vsak aspon par odpovedi:

  1. Ja osobne som tomu venoval 2 vikendy, ktore mi nikto nezaplati a ani to neocakavam
  2. Je to samostatna stranka pretoze sa jedna o progressive web aplikaciu(PWA), ktoru je mozne si ulozit na plochu a vyuzivat ako “standartnu” aplikaciu. Suhlasim, ze idealne by to malo byt sucastou korona.gov.sk
  3. Ciel bol presne ako pise @rotteast. Hned na zaciatku zobrazit najcastejsie hladane/najdolezitejsie opatrenia a potom zvysok. Robili sme si aj rychly querilla research v nasom okoli ako roztriedit opatrenia a ktore su najdolezitejsie (taky jednoduchy card sorting v Miro). Pokial bude feedback, ze to je neprehladne , upravime.
  4. Pri zobrazeni opatreni zohladnujeme narodne aj regionalne kriteria covid automatu - zacne to davat vacsi zmysel ked bude lepsia situacia a okresy sa zacnu riadit podla regionalnych kriterii. Teraz je ta situacia vsade rovnaka na zaklade celostatneho kriteria.
  5. Chceli sme pomoct aj s ockovanim, testovanim, trasovanim, … Je treba sa obratit na MZ, NCZI, UVZ, … preco sme nepomohli

Kazdopadne dik za vsetky podnety! Vsetko zbierame a vyhodnocujeme