Automat.gov.sk

Hej pichol, ale za to nemozes ty ale tvoje sefstvo. Velka voda, ako su vsetky IT firmy dodavajuce statu zle, ako sa vsetko zastavi a zalozime si vlastnu firmu a vsetko bude super. A vysledok po par mesiacoch su minute penazie a otazny prinos (nie na testovanie rieseni inych uradov naozaj nebola potrebna statna IT firma) a priprava duplicitneho riesenia (mobileID), alebo riesenia, ktore nechce zakaznik (eRusko).

pobavilo. Ale ked uz, tak posli sefstvu tieto otazky, ci na ne zaslu aj odpovede Online diskusia: Prečo potrebujeme štátnu softvérovú firmu? - #2 by rotteast

A teraz k teme. Z uzivatelskeho hladiska 2 veci:

  1. preco to ma vlastnu stranku? preco to nie je na korona.gov.sk? ved je tam na opatrenia samostatna sekcia. Uz je toho tak vela, vsetky korona stranky.
  2. aplikacia prisla neskoro na to kolko uz su opatrenia, tie zakladne veci uz ludia maju vryte a scrollovat to vsetko nie je user friendly, navrhol by som rozdelit to na dve casti, v prvej casti opatrenia tykajuce sa najcastejsich zivotnych situacii pocas korony + zmeny v opatreniach, druha cast vsetko ostatne v nejakych dlazdiciach (neviem ci som sa spravne vyjadril).

Aby som zakoncil pozitivne, som velmi rad ze sa niekto z SKIT ozval.

3 Likes