Zobrazenie cudzieho mena účtu v Slovensko.sk a nemožnosť odhlásenia

Cez Slovensko.sk pristupujem k schránkam 2 sro volajme ich RR a NM.

Cez najnovší FF som sa prihlásil do schránky RR, zarchivoval nejakú poštu.
Odhlásil som sa
Prihlásil do schránky ako NM

Namiesto svojej sro vidím v názve spoločnosti úplne cudziu sro a iné meno konateľa (Maneox) http://bit.ly/2I9wVhg, obsah schránky však zodpovedá obsahu sro RR.
Keď sa chcem odhlásiť, dostávam hlášku: http://bit.ly/2I9oqCV:

Vyskytla sa neočakávaná chyba.

Späť do schránky sa dostanete kliknutím tu.
Ak vám schránka stále nefunguje, vypnite a zapnite prehliadač.

Po reštarte FF funguje ok.

Stalo sa vám niečo podobné?

Je to bug, ale nie taky vazny ako vyzera, lebo v skutocnosti uz pracujes so schrankou NM aj ked sa to tvari ako schranka RR …ale toto by ti vysvetlili aj na helpdesku, nemusel byt k tomu hned zalozeny topic…

Tak aspoň odlahcime Helpdesk od zbytočného telefonátu keď si to tu jeden človek ešte nájde.

1 Like

hej, uvazoval som ze ci to poslat sem alebo na helpdesk, rozhodol som sa pre toto fórum, lebo ja neviem zhodnotiť vážnosť chyby, tak radšej nech je to takto verejné a niekto ďalší to môže použiť.

Každopádne keď sa prihlásiš do svojej schránky a rozhranie ti hovorí, že si v schránke inej osoby a inej sro, tak je to trocha scary. Aj keď som videl, že maily sú moje, napadlo, či sa moja pošta neprekopírovala do pošty toho pána Jacka.

Predtým som skúšal vyhľadať podobná chybu v archíve diskusií ale nenašiel som, to bol ďalší dôvod prečo som to postol.

1 Like

jasne, ja som mal zlu chvilku :slight_smile:

Rozhodne je lepsie, ked sa podobna chyba archivuje tu, ako ked sa strati v ciernej diere helpdesku. :smiley: Teoreticky to moze byt banalna chyba, ALE ak by boli informacie zo schranky naviazane nie na prihlasenie, ale na dalsie informacie a to konkretne tie, z toho vypisu, tak by to mohol byt pruser. Vsak aj fb mal tusim v 2016 chybu autentifikacie “ako Brno”, ked sa dalo postovat neautorizovanemu cloveku na nastenku ineho. Nikto to nalezcovi neveril, tak to postol na nastenku Zuckerberga…
Chyba moze hovorit o tom, ze info hlavicky sa cucaju nie na zaklade overenia, ale na zaklade niekde volaneho/vlozeneho id…

1 Like