Zelený certifikát (Digital Green Certificate)

súhlas , napísal som že nechcem znevažovať vaše riešenie a nie som obchodak ani nijako spriazneny ani s rychlejsie SK, som len spokojny občan :slight_smile:

super čiže mate onboarding niečo na štyl DCOM kde si skutočne overite identitu a stotožnite občana ? alebo sa len lubovolne zaregistrujem cez emailik ?, aby som si nasledne bezpečne na zaklade mojich zdravotnych zaznamov vedel požiadať cez portal o vystavenie DGC ?

To nieje o znevažovani to je o realnom pohľade na situaciu že to čo chyba vo vašom riešeni chyba v každom aj rychlejšie.sk a všade to bude potrebne dopracovať.
Čiže ak vas porovnam tak z pohľadu slovenskych špecifik ste na rovnakej čiare. No offense a nič proti vašmu riešeniu napisal som to sem len preto aby sa tu už teraz keď ešte nitko na platforme ani netuši ake su požiadavky nevyzdvihovalo nejake jedno riešenie na ukor ineho. Lebo už aj horevyššie pani z ITAS hovorili o hotovom riešeni.

A otvorene nahnevalo ma jedno vaše vyjadrenie:

prečo by vas mal niekto oslovovať. Rovnake podmienky pre všetky riešenia. Verejne suťaž je o suťaži nie priamom oslovovani, Jedine že by ste sa chceli zaradiť k panom z ITASu čo neprepokladam. :slight_smile:

Rovnosť šanci všetkym čo sa chcu realizovať. aj panom z ITASu

P.S: ak som niečim na vas zautočil tak sa ospravelňujem.

1 Like