Zapojenie Miša Chebena v Úrade podpredsedu vlády

Asi myslis transparentny kalendar stretnuti…?

To je zadane spravcovi, urcite sa s tym spravca popasuje

Tusim cela nova agenda z toho bude. Aj sa budem hanbit poprosit o stretnutie, ked s tym zatazim tolkych ludi. Holt, asi aj ta byrokracia musi byt transparentna. Ci transparentnosť byrokraticka ? Teraz neviem.

1 Like

Na tom nic nie je ked kazdy vidi kalendar. Otazkou zostava miera detailu. Co by tam malo byt podla @janhargas? Iba komercne subjekty? Alebo aj to, ze mam rodicko v skole? Alebo free/busy s detailom kedy je to s komerciou?

Ak sa bavime len o kalendari (a sledujuc ciel) tak si myslim, ze stretnutia s komerciou su dobry zaciatok. A je asi jedno v akom case…Ale sam nemam vyhraneny nazor. Co si myslis ty?

v posledné dni sa bojím myslieť
Povedzme si čo tým chceme primárne sledovať alebo potierať.
Komplet kalendár mám problém, kvôli tomu, že chcem aby mi posielali podklady a pod. už pri meeting requeste, ktoré dosť často nie sú vo verzii aby išli von. Takže ak tomu dáme nejaký filter typu subject, from, detail len pre tieto záznamy, ktoré sú napríklad označené ako biznis (máme exchange, t.j. category business) a toto pravidelne publikované ako list (html napr.) niekam tak je to myslím slušný začiatok. Ak je tu nejaký exchange guru tak by sa mohol vyjadriť ako na to…

2 Likes

:popcorn:

Nepreháňa to už chalaň?

teraz - ktorý z nich dvoch? :slight_smile:

3 Likes

Pobavilo. Ale tak divne. S pachuťou.

2 Likes

Kontext priatelia. Kontext.

V kontexte napr. transparentného kalendára stretnutí? Dokumentácie k pripravovaným a prebiehajúcim projektom? Alebo všeobecne tzv v "širšom kontexte " ? :blush:

1 Like

V kontexte toho, ze ked sme SD zakladali bola situacia dost ina. Hlavne co sa tyka “podme kricat, aby sme dostali teply flek”. Teply flek si ja teda predstavujem uplne inak. Kazdemu kto si mysli, ze to je teply flek odporucam, aby sa tam na rok zamestnal.

Obaja vieme co funguje, co nie a co by mohlo byt inak vdaka súčasnej konštelácii. Ale to je debata kde každú chvíľu človek slapne do politiky a rôznych neITVS záujmov a v tých veciach sa ja nepohybujem. Tak radšej zmlknem.

Nie, nie, nie, mlcat netreba. Kedze ale teda ide o politiku, tak (asi, v slobodnej demokracii, aj ked karpatskeho typu) spravny postup je napr.:

  • lepsie/inak volit
  • pomoct inym lepsie/inak volit
  • ist do politiky

Cim sa samozrejme dostavame k tomu, ze napr. ani ja nie som ten, kto by chcel robit politicku agitku pripadne do tej politiky rovno ist. Nech je nam napr. p. Seliga(*) vystrahou.

(*) Aj ked je to IMHO vcelku nefer vytiahnut prave a iba jeho, kedze vystrahou by mali byt aj takmer vsetci ostatni poslanci NR SR, pocnuc kadejakymi Kolesikmi, Tabakmi, Prockami a povedzme mnohymi tymi JUDr. konciac. Ale to by som sa utukal. To uz necham na niekoho ineho niekde inde. Odporucam sledovat povedzme Cynicku obludu.