Zabezpečenie a implementácia softvérových licencií pre správu mobilných zariadení - MDM

Co hovorite na toto?

Ako z minuleho tisicrocia

https://portal.eks.sk/SpravaZakaziek/Zakazky/Detail/319056

/IRONY-ON/

Nic take stare som tam nenasiel :slight_smile:

Nuz toto tam zrejme maju, nie kazdy si musi menit a robit updatyna nove verzie. My sme raz robilki pre Svajciarov a tam mali takme 10 rokov uz nepodporovane veci a argumentovali, ze pre nich je lepsie mat stabilitu a menit podhubie raz za 15 rokov a tomu sa prisposobovat raz za 15 rokov (ak och noieco nedotlaci to urobit skor) a mali vyratane, ze takto je to daleko efektivnejsie … takze nie vzdy msui byt efektibvne a potrben mat najnovsie verzie, tie zmeny tiez nieco stoja a ano aj nieco pozitivne donesu … viac konzervativizmu by niekedy nezaskodilo

nemam nic proti konzervativizmu, len:

  • Win CE bez supportu
  • Android KitKat bez supportu

Ja netvrdim, ze tam maju byt posledne verzie.
Pozadovat podporu pre OS, ktory uz jeho vyrobca pochoval pred siestimi rokmi mi pride dost za ciarou.
Na to tazko zozenu bezpecnostne updaty.

Windows CE 5.0 Extended End Date Oct 14, 2014

este nedavno som videl NOVO-vyvinute citacky kodov pre colnikov ako prototypy s Windows CE.Tiez sm sa cudoval, ale ludia co vo fachu robia, vravia ze to nie je nic nezvycajne. proste pistolova citacka sa nikam von nepripaja, nema sa ako nakazit a ziadnu podporu ako jednoucelve zariadenie nepotrebuje,