Vyberove konanie GR SITVS MIRRI

Test z anglictiny mozu pouzit ten isty ako na NCZI… :rofl:

3 Likes

Myslím ze nemôžu. Toto je gr sekcie a tam bol riaditeľ inštitúcie.
:thinking::sunglasses:

koordinacia metodik, sledovanie stavu, usmernovanie tvorby … atd. A bude niekedy aj niekto zodpovendy za stav informatizacie na Slovensku? Existuje taky (niekedy aspon bol nejaky formalny “digitalny lider” na ktoreho sa to mohlo zviest, teraz je aspon niekto formalne zodpovcedny za tento stav?): nuz ak nebue jasne pomenovana zodpovenost za stav informatizacie, samozrjeme k tomu musi dostat aj patricne kompetencie a financie, nuz ak toto nebude, tak sa nikdy dopredu nic nepohne alebo nieco nechapem spravne a mame v state zodpovedneho za stav IT v statnej sprave?

No dnes by bol ideálny DL @janhargas . Ma kvalifikaciu, dostatočne vysokú štátnu pozíciu i rešpekt komunity. Čudujem sa ze to ešte nebolo oficiálne a formálne oznámené.

3 Likes

otazne ci pri takto slabuckej vlade, ktora sa kazdy tyzdne moze rozpadnt to ma (pre neho) zmysel …

Ked si každý, kto dostal šancu niečo vylepšiť povie, že “má to pre mňa vôbec zmysel”, môžme ísť všetci rovno (pardon za vyraz) do riti.

Nezaškodí si občas pripomenúť Kantov kategorický imperativ.

1 Like

akureta sme sa dozvedeli vysledky vyberiek:

sú niekde zverejnené ich životopisy?

ak Peter Kopáč je ten bývalý šéf IT na UK, tak životopis má slabučký, ale aspoň dajme tomu nevypadá byť niekoho tlačenka.

ale Anton Jelenčiak 15 rokov v IBM a tri mesiace v NASESe, no tak to je životopis ako víno pre MIRRI. IBM lobby tam evidentne nepoľavila. ale snáď to iba tak zle vypadá.

Zase netreba na vsetko frflat, ze? Potom to tu vyzera ako spolok ufrflanych starych paprdov.

Ja som napriklad rad, ze vyberko konecne preslo, snad sa neukaze zase, ze tam zase niekoho formalne povyhadzovali. Ak toto je to najlepsie z toho co sa prihlasilo, tak tazko sa stazovat na proces. Skor sa treba pytat, ze preco sa tam neprihlasil nejaky majster sveta.

to je nástupca pána Andreja Kramára ?

Nie. Ten pán je QA.

Andrej Kramar bol docasne povereny sef sekcie ITVS

SDA = sekcia digitalnej agendy a povodne tam bol Radoslav Repa a potom docasne povereny bol Jucha, ak si dobre pamatam

ja som ten posledný čo frfle. na tú pozíciu som sa prihlásil v máji.
bohužiaľ to výberko bola fraška a vyhádzali nás na nezmyselnom právnom teste.
mne naozaj nikto nemôže povedať, že som sa nepokúsil pomôcť.
teraz som sa už nehlásil, stratil som chuť, takže neviem ako to prebiehalo. snáď transparentne.

ja som len skonštatoval, že tí víťaži sa podľa CVčka nejavia ako majstri sveta.
dovolím si tvrdiť, že mám lepšie CV ako oni dvaja dohromady.
čo, samozrejme, neznamená, že by som bol nutne lepší.

Hej, vidím že tu z teba frčí úplne pozitívna energia z každého príspevku.

To si myslel ironicky ci vážne? Ja som doteraz nepochopil pozíciu p. Ivanica. Slusne som sa spýtal ale bez odpovede (ospravedlňujem sa ak som ju prehliadol). Z vyjadrení som vyrozumel ze pôsobí na NCZI. Alebo FS?

Žmurk.

Inak pôsobí na fssr, bol chvíľu na nczi na vypomoc. Myslím, že to nie je žiadne tajomstvo. V skutočnosti je to veľký frflos (ako ja), ale aj niečo porobi (tiež ako ja).

3 Likes

Vieme čo konkrétne by chcel na sekcii digitálnej agendy presadzovať? Bola súčasťou konania nejaká vízia? Vďaka

Netuším. Asi nič. On uspel na GR SITVS. Nie GR SDA.

Jasné, myslel som Ing. Jelenčiaka len som asi odpovedal na zlé vlákno :slight_smile: Ďakujem za odpoveď.

1 Like