Štát opäť diskriminuje, v očkovacej lotérii nepočíta s internetovým vysielaním

Jooj to zle vymysleli… A k comu je dobre aby clovek cucal pri televizore. Co ak ma nieco dolezite a musi byt niekde kde sa sledovat televizia neda, alebo nema po ruke okuliare, alebo spozdenie alebo…
Ak toto ma spropagovat ockovanie… Ale vsak zla reklama je tiez reklama

to je igorova predstava ze pocas čučania pri TV ti do hlavy bude vtlkať že očkovanie je dobrééééé.A zjavne tvrdohlavo presadil svoje. Čudujem sa len produkci STV, technikom, režisérom, že o opozdeniach v jednotlivých vysielacích technológiách NEINFORMOVALO MiFi aby to prehodnotili.
Alebo že heslo nie je jedno a od začiatku relácie na obrazovke a súčasne aspoň 10x prečítané
moderátorom aby aj nevidiaci a slabozrakí mali šancu sa zapojiť … celé zle. Ale menia heslo preto aby si si ho nepozrel na zaciatku a potom uz bol len na telefone pri sledovani filmu …(to je samozrejme tiez Igorova myslienka)

1 Like

To nema ziaden ucinok, mozem pozerat film a ked zavolaju ( a moderatori sa vykecaju ) tak stihnem prepnut ( DVB-T to stiha ). Neviem cia to bola myslienka, ale evidentne ani toto nedomyslel :slight_smile:

Pre STV je dolezita sledovanost a ta bola
“”"
Nedeľný priamy prenos celkovo sledovalo až 571-tisíc divákov v cieľovej skupine 12+, pričom v rovnakej cieľovke tento program dosiahol takmer 30% podiel na trhu. V komerčnej cieľovej skupine 12 – 54 relácia Byť zdravý je výhra dosiahla až 22,7% podiel na trhu, pričom s prehľadom porazila konkurenciu. Markíza dosiahla s filmom Nezničíteľní 3 iba 15% podiel na trhu, ešte horšie bola na tom Jojka, ktorá s filmom Renegáti získala iba 11% podiel na trhu.
“”"

Celkom som zvedavy na sledovanost v dalsom kole, tam to uz take skvele podla mna nebude. Otazne je ci este mozu zmenit statut / pravidla loterie, alebo tu frasku budu musiet dobojovat az do oktobroveho konca.

Pri tom stacilo tak malo. Ved zoznam zaockovanych je znamy. Stacilo vysvetlit ze 100K sa da ziskat s ovela vacsou pravdepodobnostou ako v normalnej loterii a ze cim skor sa da clovek zaockovat tym je vyhra pravdepodobnejsia lebo sa losuje z mensieho poctu. Na tom mali celu loteriu postavit.
Stacilo vylolosovat a ak chce komunikovat vyherca prehodit s nim par slov aby ludia videli ze existuje.
Takto pribil k obrazovkam ludi, ktori uz su davno zaockovani a ti ostatni budu mat z toho srandu ked sa dozvedia ako to fungovalo. Nechapem co malo prilakat dalsich ludi aby sa dali zaockovat. Zda sa ze sa neda ocakavat nic normalne …

Inak ta pravdepodobnost vysokej vyhry je velmi vysoka ked tam bolo celkovo vraj asi 600000 listkov z ktorych sa losovalo. Takze do tejto loterie sa oplati prihlasit uz iba z tohoto dovodu, ale v prvom rade musia nieco urobit s tym miesacim zariadenim kde sa pri miesani cca. 2/3 listkov co boli na spodu ani len nepohlo - tieto nemali narok aby sa dostali do hry.

Celkom by ma zaujimalo co si po relacii medzi styrmi ocami povedali samotni moderatori.

Zaujímavá je aj táto info z dokumentu “Informácia o spracúvaní osobných údajov v súvislosti s Očkovacou prémiou a Sprostredkovateľským bonusom”:
Info-linka na odvolanie súhlasu: 048/43 17 222

Funkčná je v pracovných dňoch 8-16. Asi ju zajtra vyskúšam.

Edit:
Tak proces na odvolanie súhlasu s poskytnutím osobných údajov sa javí funkčný. Slečna na linke si overila totožnosť (RČ a PIN z registračnej SMSky) a upozornila ma, že tie prvé dva súhlasy sú povinné. Keď som potvrdil, že je mi to jasné, na záver povedala “tak som vám to odklikla”.
Žeby sa tým na pozadí spustil skript mažúci riadky v databáze? Asi by som mal pre istotu za pár dní napísať žiadosť o výpis aké osobné údaje má o mne ministerstvo financií.

1 Like