Spustenie D.Signer v Chrome

Ahojte. Prepisoval som auto kvoli stahovaniu do druheho okresu. Samotny elektronicky prepis prebehol OK. Potom som chcel vyplnit splnomocnenie. Na konci sa mal spustit D.Signer kvoli podpisu. Vyskocila iba nejaka chyba, ze sa nepodarilo nahrat novy certifikat a potom uz nic. Preinstaloval som cely D.Suite, nepomohlo. Nakoniec som zistil, ze cez Internet Explorer to funguje. Treba nieco v Chrome nastavit, aby sa mi D.Signer spustal?

Tu je obrazovka, kde som sa zasekol:

Skusam znovu preinstalovat D.Suite, a pri prvom starte D.Launchera som dostal rovnaku hlasku, ako pri ziadosti o splnomocnenie:
image

Certifikat som nakoniec nainstaloval rucne z C:\Users\xxx.ditec\dlauncher\certificates, ale D.Launcher vzdy pri starte hlasi, ze bol vygenerovany certifikat a pokusa sa ho ulozit.

Skusil som este Firefox, tam vsetko bezi. Takze problem bude asi v tom, ze Chrome nema content handler pre D.Suite aplikacie. Sam sa neopyta, ci ich chcem pridat a rucne to urobit neviem. :man_shrugging:

Volal mi support, pan mily a napomocny, ale s chybami nevedel pomoct. Akurat to vyzera to tak, ze oba problemy su kvoli domenovym politikam, lebo mam vsetko nainstalovane a nastavene tak, ako ma byt.