Softvérový nástroj pre analýzu procesov

Už je na to aj ukončená zákazka na "Softvérový nástroj pre analýzu procesov"
https://portal.eks.sk/SpravaZakaziek/Zakazky/Detail/66944
:slight_smile:

Gratulujem. To je nahoda ze ideata sidli tam kde bsp skupina alebo je to prepojene?

možnosti vizualizácie dát cez KPI, tabuľky a grafy, podpora 3D a animovaných grafov, personalizované reporty, dashboardy a notifikácie

prostredie pre tvorbu a spúšťanie algoritmov strojového učenia (machine learning), funkcie pre vytváranie prediktívnych modelov a priame napojenie na reportingovú vrstvu

podpora knižných javaml, javastat a apache mahout, podpora prúdového (streams) spracovania dát, podpora reťazeného (pipeline) spracovania dát

spracovanie neštruktúrovaných dát a Big Data, rozdelenie spracovania dát na viacero serverov, horizontálna škálovateľnosť, podpora HA prevádzky

ty jo, a to na čo bude všetko táto big data/machine learning artiléria? na monitoring papierových procesov/používania služieb? akože veľké veľké kladivo.

a teda, opäť prepytujem, že tak hlúpo sa pýtam, cez Azure sa to nedalo?

Mna na tom EKS zaujalo, ze vlastne bez rozkliku PDF nevidim vitaznu cenu.

1 Like

Nie je to náhoda. Poznám sa s nimi už roky a ich budova je jedna z najlepších a najmodernejších.

Určite sa dalo. nevidím nejaký extra dôvod prečo to neurobiť v cloude. … možno sledovanie nejakých citlivých procesov, napr. trestné konania na súde a pod.

Našťastie je to riešenie 100%-ne open source (Hortonworks + SpagoBI) takže aspoň nebude žiaden vendor locking :wink:

1 Like

Áno, mohlo to tam byť hneď a nemusí človek otvárať pdf. Však cena je aj tak verejná - 70 833,33 bez DPH.

Sorry. …nechal som sa strhnúť.
Keď (ak) začneme realizovať projekt tak založím. :wink:

1 Like

Aha. Cize ideata je clen skupiny bsp resp majetkovo prepojeny s majitelmi bsp* firiem ? Dobre tomu rozumiem ?

NIe, že by na tom záležalo ale ideata nie je člen skupiny. To by sme mali pred názvom BSP. :slight_smile:
Je to samostatný môj projekt a jediným koncovým užívateľom výhod som ja. Ale ak by si mal záujem o dobrú investíciu, môžeme sa pobaviť. :wink:

Dakujem za vysvetlenie aj ponuku :). Som presvedceny ze potencialnych investorov mas len par metrov od tvojho stola:)