.sk domena a jej buducnost

@mtruban daj sem prosím aktuálnu zmluvu s dodatkami, nech sa dá presne pozrieť ako je to teraz.

to najdes tu:

http://turek.co/post/44061879134/sk-nic-analýza

(je to tam includnute v clanku)

1 Like

Mozno by nebolo na škodu zistiť, koľko krat sa ta komisia za tych 10 rokov skutočne zišla a čo zasadne dokazala presadiť.

Len tak pre zaujimavost, vcera som poslal druhu cast zmluvy na prevod domeny z Websupportu na mna, poslal som ju elektronicky podpisanu KEPom z eID karty cez zep.disig,sk a VOILA = dnes som dostal oznam ze ziadost bola akceptovana a domenu mam prepisanu.
Pisalo sa tu ze akceptuju len papierove ziadosti…

2 Likes

Toto iste sa mne podarilo so ZEP-om 23/05/2011 cize cca 6 rokov dozadu. Vtedy ale uspesne podpisanie ziadosti este vyzadovalo znacku davku odvahy a stastia :slight_smile:

Toto ma byt novy spravca .SK domeny ?

2 Likes

To bude určite nejaký hoax, veď podľa Peleho to je renomovaná firma. Keď prevádzkuje doménu pre Palau a Laos, tak to určite bude mať Pele overené :slight_smile:

1 Like

ako dalsi krok sme spustili peticiu s nasimi navrhmi, co by s domenou malo byt:

budem rad, ked to podpisete a zasharujete, kde sa da. pripadne sa vyjadrite. dikes.

6 Likes

Podpisal som, ale dalo mi tam po papuli par slov - “zohladňovala”, “jendoduchšie”, “cennách”, “použíté” atd. V mojom grammar nazi svete to tej peticii zbytocne ubera na vaznosti. Najma ked to dokaze vychytat asi kazdy spellchecker.

4 Likes

Ahoj, chcel som sharovat cez G+, ale ked som cez “Dajte o výzve vedieť ďalej” klikol na G+, dostal som sa len na chybovu stranku googlu “404. That’s an error. The requested URL /bookmarks/mark was not found on this server.”

Len ja mam ten dojem, ze statni uradnici nekonaju ani tak v zaujme statu, ako skor v zaujme sukromneho subjektu?

1 Like

stali sa dost cierne a netransparentne veci. cochvila o tom napisem viac verejne. presli cez vsetky hranice.

Ja nemám dojem, ale istotu presvedčenia. :slight_smile:
… staré dobré Cui bono? odpovedá na pochybnosti.

Zatiaľ mám akurát pocit, že plavi môže iba tíško závidieť ako to všetko pelemu prechádza

takze takto to dopadlo:

Vedeli ste, ze aj cznic to chcelo kupit? :slight_smile: http://www.dsl.sk/article.php?article=20100

3 Likes
2 Likes