Rozvoj platformy integrácie údajov (centrálna integračná platforma) a Manažment osobných údajov

Obstarávateľ: Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Predmet obstarávania: Rozvoj platformy integrácie údajov (centrálna integračná platforma) a Manažment osobných údajov
Typ oznamu: Nepodarilo sa extrahovať typ oznamu.
Zdroj: 10985 - MUS

A je to tu!

15 803 125,00 EUR bez DPH

VO sa deli na 2 casti:

  1. cast - Intagracna platforma udajov cca 8 mil
  2. cast - Manazment osobnych udajov cca 7,5 mil

cize uchadzaci mozu predkladat ponuky aj len na jednotlive casti alebo na vsetky casti spolu.

Plus ide o uzsiu sutaz, co znamena, ze sa bude podla nejakeho klucu robit vyber subjektov, ktore nasledne budu sutazit. Tento kluc som nepozeral.

Podmienky ucasti, najma odborne a pod. som nepozeral.

NUz divne tendre pokracuju, vysutazene ceny na urovni odhadovanych predpokladanych cien, s tym, ze konkurencia je o nieco vyssia, su podozrive vzdy. Akyze to dobry odhad urobili a vitaz, no predpokladany: https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/dokumenty/420555

Už len tá zábezpeka 480 tisíc eliminuje (odpudzuje).
Nové tváre, staré móresy.

Inak zaujimave, ze nikomu tu nevadi, ze sa islo na nezmyselnu maximalnu cenu a dalsie ponuky boli zjavne dohodnute (tesne na vitaznu ponuku), to pred 4 rokmi to by bolo kriku ake je predrazene …

Teraz nevadí už nikomu nič. Pred rokom dvoma zatracované tendre sú teraz v pohode a pokračujeme. … takto to je. Sím som sa nádejal, že to bude iné, ale teraz viem len, že som bol naivný.

Komu presne to nevadi?

V prvom rade tomu kto vyberal, potom tomu kto to podpisuje a potom aj tu na paltforme bola ina diskusia o tendroch, cenahc atd. ako teraz, takze vlastne takme vsetkym to navadi …

Nie celkom správna otázka. Odpoveďou by mohlo byť: mojej starej mame, starému otcovi, tete Božke z Doľán a pod. :slight_smile: (sorry, mal to byť viac humor ako sarkazmus)

Otázka by mala byť: Vieme o niekom, komu to vadí a aj niečo chce s tým robiť?

1 Like