Rozdeľovanie IT zákaziek na časti (návrh verejnej politiky)

Asi si nedostal to najnovsie memo, ale presne toto chce pri deleni prave teraz ITAS a bojujeme zo vsetkych sil, aby sa tak nestalo. Stazovat sa treba uplne opacnym smerom. :smiley: Tolko k mytom.

Precitas si to?

a kde je link ? ja taky ten boj za idealy sledujem len z velkej dialky a skoncil som pri boji zhruba v case ITAPY. Co je teda nove ?

Link na to by si mal kazdy precitat je v predchadzajucom prispevku.

Boj (teda spolupraca na vysporiadani pripomienok) na dokumente o deleni je momentalne neverejna, cize na aktualnu verziu dokumentu treba pockat chvilu. @peter_k urcite posle na platformu hned ako sa bude dat.

…tento tyzden sme boli na UPVII, kde sme prezentovali aktualnu verziu v podstate novym ludom…dohodli sa urcite zmeny na zaklade debaty UPVII, ITAS, SD, SISP…UPVII chce Koncepciu aj s prilohami mat schvalenu ku koncu februara 2019…schvalovanie bude v pracovnej skupine a my by sme radi dokument predtym presli aj s OVM, UVO, nakolko sa ich to vsetkych tyka…

Za S.D publikujeme Navrh verejnej politiky Rozdelovanie IKT zakaziek na casti Navrh verejnej politiky Rozdelovanie IKT zakaziek na casti.docx (123.9 KB)

Dovolujeme si upozornit, ze ide o odlisnu verziu dokumentu akou je verzia Rozdelovania IKT zakaziek na casti prilozena ku Koncepcii nakupu IT vo verenej sprave, nakolko finalny dokument v ramci Koncepcie bol predmetom uprav zo strany UPVII. Prikladam ja verzie prilohy z Koncepcie Príloha Rozdeľovanie IT zákaziek na časti final 22.03.2019.docx (64.9 KB)

2 Likes