Reprezentuj Slovensko.Digital! Aký merch by si nosil / lepil / šíril ďalej?

Ahojte, plánujeme výrobu merch-u Slovensko.Digital - bude slúžiť nielen na podporu (kúp si tričko, podporíš nás) ale aj na reprezentáciu (čo bude krajšie, ako mať počas meetingu na ministerstve na notebooku nálepku Slovensko.Digital?). Okrem toho sme rozmýšľali nad trošku ironizujúcimi vecami ako napríklad guma či ceruzka Slovensko.Analogue a pod.

Veľmi nás zaujíma váš názor a vaše nápady. Nech to je vtipné, s nádsázkou a zdravo sebavedomé no nie hlúpe či primtívne.

Cieľovky sú rôzne, časť pôjde na všeobecnú verejnosť, od ktorej budeme potrebovať podporu (všeobecnejšie a jednoduchšie pochopiteľné) a časť pôjde práve na ľudí z platformy a vás, odborníkov. Tam pokojne akékoľvek inside jokes.

Akékoľvek nápady vítané. Zatiaľ prikladám len také basic Aj ja som Slovensko.Digital a špeciálna REC nálepka pre meetingy. Ak by ste k tomu potrebovali logá, tie sú tu.

3 Likes

Ak nie ste velmi kreativni, aspon vysharujte tejto post na FB kamaratom gratikom pls.
Viac hlav, viac napadov.

dvoch bludistakov a pol kralovstva za tricko s alertom “Sa mi neda vycentrovat!”

5 Likes

Mňa na prvú napadlo toto, ale je to hlavne o tej analógovej byrokracii…
@jakubptacin ako velmi low cost by tie veci mali byť?

1 Like

na rozdavanie uplne lowcost, na kupovanie nemusia byt - je vsak otazne, ci si niekto kupi pecat / ci ma taku potrebu

peciatka jasne, bol by to skor vtip. suhlas ze zbytocne drahe.

cize klasicky nalepky/tricka/zapisniky a hlavne nejaky vtipny motiv?

Čo takto tričko s pečiatkou, séria čo sa podarilo - napríklad voľby, zrušenie tendra kartičiek poistenca a podobne.

1 Like

slovensko.digital: Good Idea, Slovakia.

mozno na taketo nieco dostanete aj grant :slight_smile:

Skladacka/puzzle z loga SD ala

Animovane variace loga, napr. raketa (nie som grafik, berte to ako koncept):

2 Likes

Pridávam svoj nápad, snáď to niekoho inšpiruje. Dĺžka progress baru je na diskusiu. :slight_smile:

9 Likes

Do kategorie basic (tricko/nalepka):
A čo si spravil ty pre slovenské IT?

6 Likes

Kampaň “IT je všetko/všade”

Aj lístok na MHD je IT
Aj predaj bytu je IT
Aj narodenie dieťaťa je IT
Aj založenie firmy je IT
Aj recept od doktora je IT

4 Likes

Let’s make Slovensko.Real.Digital

hello,

This is IT! - mozno trocha too on the nose.

Slovensko.digital - dig.it! all!

1 Like

Ahojte, nevidím žiaden merch v predaji, tak sa pýtam či sa už niečo predáva.
Ja by som prijal jednoduché biele tričko, ktoré má vpredu ten istý obrázok ktorý je na okrúhlej nálepke - ten s textom “aj ja som slovensko.digital”.

Prípadne tam doplniť niečo čitateľné aj pre bežného človeka napríklad: “Aj recept od doktora je IT”

Bude merch? Či si mám dať individuálne vytlačiť triko? Blíži sa leto, potrebujem biele tričko do toho horka :slight_smile:

2 Likes

Zatial nepredavame, chceme to ozivit. Leto je dobra motivacia.

čo tak:

SOM.digitál

resp. pre drsnejších:

nieSOM.asociál / SOM.digitál

A co tak na margo kesu napis :
Doba slovensko.analog ( preskrtnuty ) a pod nim Doba slovensko.digital?

1 Like