Priklad pouzitia D.Bridge JS

Ahojte. Ma niekto skusenosti s D.Bridge JS? Chcel by som do webovej aplikacie integrovat podpisovanie ZEPom. Na tejto stranke https://www.slovensko.sk/sk/na-stiahnutie/informacie-pre-integratorov-ap je aj PDF - Integračná príručka D.Bridge JS, v1.0, ale v nom nie je takmer nic, ako D.Bridge pouzivat…

Pozri si klientske zdrojove kody zo slovensko.sk, tam je D.Bridge JS integrovany.

To je prilis vela debugovania a kodenia stylu pokus omyl… Nieco citatelnejsie hladam.

Dokumentacia:
http://www.ditec.sk/produkty/informacie-pre-integratorov-aplikacii-pre-kep

Testovacia page:
test.zip (5.0 MB)

Priklad pouzitia:

Dakujem… Medzicasom som ale zistil, ze D.Bridge JS sa da pouzit iba na podpisovanie formularov a to nebol moj ciel. Ja som hladal riesenie na podpisovanie dokumentov.

pokial viem, dbridgejs sa da pouzit aj na podpisovanie pdf, txt a png, prirucka je v .net komponentoch ale volania su rovnake

Vies tym podpisat viacere formaty, pozri si poriadne tu testovaciu page:
test.zip (5.0 MB)

Ahoj
a vies k tomu podpisu pridat aj casovu peciatku?
(nestudoval som ten priklad iba sa tak pytam
Diky

DSigner vie vytvorit TS request, ten posles TSA serveru, ten ti da odpoved a tu das naspat dsigneru a ten ju prida do podpisu casovu peciatku. Ale mozno sa mylim, videl som to naposledy tak pred pol rokom

Ok jasne. Ak mu dam pristup k platenemu setveru tsp tak to D.Signer urobi. Zaujimalo by ma, ci je mozne podobne ako to robi schranka slovensko.sk ze podpisem a je tam aj casova peciatka . Ide mi o to ze ak by som svoje riesenie (s D.Brige) chcel implementovat v OVM, tak aby tento OVM koli tomu nemusel platit za casove peciatky. Kedze cez slovensko.sk ich ma zadarmo a podpisuje sa tiez tymto istym sposobom. Ten server casovej peciatky co pouziva slovensko.sk je pristupny z webu, alebo to funguje tak, ze D.Signer podpise posle data na server a casovu peciatku tam pridava funkcionalita na strane servera?
Nevies nahodou (nie som odbornik na javaskrpit)

OVM ma pristup k CEP a tam sa tie peciatky daju pridat tiez, uz si ale nepamatam ci vie spracovat veci z DSigneru priamo. Su tam dake metody na to, ale neskusal som ich. Lahsie je asi pridat casovu peciaku po podpisani cez inu sluzbu CEP, kde na vstupe je podpisany dokument a na vystupe podpisany dokument s peciatkou.

Ak si dobre pamatam, tak slovensko.sk to robi cez ich server, ale neviem ci priamo TSA alebo cez CEP.