Prihlasovanie do Soc.poisťovne - GRID?

Pozdravujem, neviem či ste niekedy skúšali sa prihlásiť do Sociálnej poisťovne.
https://esluzby.socpoist.sk/portal/#/

Na prvý pohľad zaujímave, čo tak dozvedieť sa niečo o údajoch o mne.

Sprístupnenie informácie o zmenách stavu individuálneho účtu poistenca

Podľa § 226 zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov je Sociálna poisťovňa povinná viesť individuálny účet poistenca a sprístupniť poistencovi informáciu o zmenách stavu individuálneho účtu.

Informácia o zmenách stavu individuálneho účtu nadväzuje na informáciu o stave individuálneho účtu poistenca, ktorá bola zaslaná všetkým poistencom Sociálnej poisťovne a obsahovala údaje o období dôchodkového poistenia do 31. decembra 2003.

Údaje o období dôchodkového poistenia po 31. decembri 2003 sú obsahom informácie o zmenách stavu individuálneho účtu, ktorá okrem údajov o dôchodkovom poistení obsahuje aj údaje o nemocenskom poistení a poistení v nezamestnanosti.

Obsah informácie o zmenách stavu individuálneho účtu určuje opatrenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 157/2004 Z. z., ktorým sa ustanovujú náležitosti informácie o stave individuálneho účtu poistenca a náležitosti informácie o zmenách stavu individuálneho účtu poistenca.

Tak šup eID, prihlasujem sa a zrazu … STOP!!! potrebuješ SSN a k tomu info, že nejaké GRID? čo to je? Nuž tu je dôvod…

V zmysle zákona o sociálnom poistení spôsob sprístupnenia informácie o zmenách stavu individuálneho účtu určuje Sociálna poisťovňa. Sociálna poisťovňa pri sprístupnení uvedenej služby kladie predovšetkým dôraz na bezpečnosť systému, keďže budú sprístupňované osobné údaje o poistencoch.

Získanie prístupu je podmienené osobnou návštevou poistenca v pobočke Sociálnej poisťovne. Po overení totožnosti poistenca na základe predloženého občianskeho preukazu alebo cestovného pasu a podpísaní dohody o používaní elektronických služieb bude poistencovi pridelená prístupová (GRID) karta, na základe ktorej mu bude umožnený prístup k informácii o zmenách stavu individuálneho účtu v elektronickej forme.

Čo sú to za spôsoby, takto riešiť nezmyselné veci? dvojnásobné overovanie osoby? načo?

1 Like

No takto priatelia,
Ja som v tejto pandemickej pribrzdenej situacii konecne ziskal tu veleslavnu GRID kartu, aj s tym SSN, ale portal SP pri prihlaseni odo mna pyta zase nejake aktivacne cislo.
Po nom ani chyru ani slychu. (Nie nemohol som si ho vygenerovat pri prvom prihlaseni do portalu - ako pise ktorysi navod, ihned pri prvom pokuse o prihlasenie ho odo mna pyta.)

Zostava mi zase kontaktovat SP, vyvolavat, mailovat, faxovat, smskovat, bliakat z okna…
Ked mi ho konecne daju (alebo oznamia co to vlastne je - mimochodom este je na akesi karte Seriove Cislo :smiley: Nikde sa nespomina - ktovie ci aktivacny kod nie je kryptograficke pomenovanie Ser. Cisla - aby to obcan uz konecne vzdal s pocitom ze aj tak nicomu nerozumie), potom co si zase co vymyslia pre dalsie “overenie” totoznosti (rozumej prekazku v snahe zamedzit pristupu k informaciam) ?
Mozno este budem musiet zohnat 3 zlate vratkove vlasy, alebo zabit 3 hlaveho draka.
Aby mi nakoniec povedali, ze ziadnu GRID kartu, ani aktivacny kod vlastne nepotrebujem, lebo je moznost prihlasit sa aj s eID:
Vid tu:
Sociálna poisťovňa - Ústredie Sociálnej poisťovne informuje?

Ved ja som o GRID kartu ani neziadal, ale o pristup do sluzby SaldoKonto. To SP mi iniciativne GRID karticku vystavila…
Tak ja uz neviem co je toto za blazinec. Bol tu riadny cvok-house aj pred matelkom, bude aj po nom.

Neexistuje nejaký spôsob, ako by vedelo slovensko.digital zatlačiť na SP, aby tie grid kartičky už nevydávalo a spravilo normálny proces aktivácie elektronických služieb (ktorý by sa dal vyriešiť aj online cez slovensko.sk) nech nie sú ako za Rakúsko-Uhorska?

Napríklad:
https://www.socpoist.sk/aktuality-zivnostnici-zacinaju-dostavat-oznamenia-o-novom-poistnom--zaplatit-ho-treba-do-8-februara-2021/48411s69272c

  • nie je už eschránka pe živnostníkov náhodou povinná? lebo pošlú 160K listov a 18k elektronicky, to mi nepríde ako optimálne využívanie eGov…

Listy živnostníkom SP posiela do el.schránok, ak sú aktivované (napr. mne takto posielala už aj vlani).

Prihlasovanie: samozrejme celá tá hra s “aktivačným kódom” pri prvom prihlasovaní s eID, rovnako aj čo písal @ObcanSK prístup k individuálnemu účtu, je nezmysel. Pokiaľ viem dôvod je, že SP má vlastný identity management pre všetkých poistencov a nedôveruje iným štátnym registrom (vrátane nedôvery voči RFO, RPO), de-facto veria iba identite toho, koho osobne uvidia (aspoň raz vyžadovaná návšteva pobočky). Historicky umožňovali iba prihlásenie vlastnou metódou - tá grid kartička - avšak boli zákonom o eGov donútení “umožniť” prihlasovanie s eID. Dnešný stav je paškvil, kedy zrejme formálne zákon je dodržaný, ale SP dáva silne najavo, že si robí všetko po svojom a hotovo.
Jedna z viac ironických vecí je, že grid kartičky sú nižšia úroveň spoľahlivosti autentifikácie ako eID…

Z nás najviac so SP komunikoval @peter_k . Ale teda v minulosti formálne odpovede spravidla boli “zákon bol dodržaný, dovidenia” a neformálne “čo nevidíte že ledva stíhame zrátať dôchodky? v nových veľkých projektoch sa všetko vyrieši”. Ale teraz pri novom vedení SP snáď je šanca na zlepšenie.