Poskytovanie služieb podpory k zabezpečeniu udržateľnosti a rozvoja Integrovaného informačného systému PSK

Rozsirenie IS.

VO: http://www2.uvo.gov.sk/profily/-/profil/zdokumenty/2914/156993
Cena: 1 832 777,50 EUR bez DPH

Rokovacie konanie bez výzvy na súťaž a dokonca:

K dodaným autorským dielam sa zhotoviteľ DWC Slovakia, a.s. vyjadril , že úpravu predmetných autorských diel je pripravený a ochotný ako nositeľ príslušných autorských oprávnení k predmetným autorským dielam vykonávať a zabezpečovať sám a z tohto dôvodu nebude súhlas na úpravu autorského diel udeľovať tretej osobe a ani Prešovskému samosprávnemu kraju ako objednávateľovi. Uvedenú skutočnosť potvrdil zhotoviteľ listom…

Toto uz je podla mna trosku drzost.

Zaujimave su tiez uplne rovnake sadzby za vsetky typy pozicii.

1 Like

fuuu tak rovnaké ceny na všetky pozície sú fakt mimo realitu. Bolo by zaujímave porovnať ceny z inými projektmi :slight_smile:

myslim, ze aj za polovicu (i menej) by to nejedna slovenska firma vzala s radostou :smile: a k tym sadzbam sa radsej nevyjadrujem. chcel by som vidiet firmu, kde projektovy manazer alebo konzultant zaraba rovnako ako tester ci programator, nehovoriac o administratorovi…

Tie rovnake sumy zvyknu byt taka finta, aby sa zbytocne potom nehadali, ci to bola testerska alebo manazerska uloha. Moze to paradoxne usetrit cas/peniaze. Videl som to uz na viacerych projektoch.

Ano, ale zvycajne som to videl ako “blended rate” (priemerny rate za vsetky role vazeny podla ocakavanej pracnosti)
Tester za 600 EUR / MD bez DPH je dost zle…

2 Likes