Podpora pre Zuzanu

Určite viacerí zaregistrovali prípad zamestankyne MZV, ktorá upozornila na pochybné nákupy v rezorte. Pri vysvetlení od ministra zažilo 5 minút slávy aj štátne IT v podobe vety: “na Slovensku žijeme v istom nastavení, kde napríklad v IT sektore existujú kartely a rôzne zákulisné dohody, s ktorými, bohužiaľ, štát nevie nič robiť a musí sa im prispôsobiť”

Je super, že sa nájdu ľudia, ktorí to za až také samozrejmé nepovažujú. A takých treba podporovať. Aj preto stojíme za Zuzanou.

Dnes nás oslovili z Transparency International. Pripravuje sa širšia spolupráca neziskoviek na podporu Zuzany. Spýtali sa nás tiež, či by sme im pomohli pripraviť veľmi jednoduchú web stránku k tomuto prípadu (základné fakty, zverejňovanie dokumentov, videá, galéria)

@filip a spol - dali by ste sa nahovoriť?

5 Likes

Ano. Velmi rad pomozem v tejto veci.

4 Likes

super. Velka vdaka! Dam ta do kontaktu s Gabom Siposom z Transparency. Davaju dohromady content.

Detto sa rad pripojim. Staci ma hodit do koncerzacie.

1 Like

Super. Diky. Spravim potom Slack a dam vediet. @brantiarb sa odhodlal spravit grafiku a na s.d. Slacku sa mi ozval frontendak, takze urcite nieco dobre spolu spachame.

Njn. Hlavne treba to grafiku brat lightovo podla mna. —— Na tomto by sme si mohli vyskusat, co vsetko vieme reusnut zo starsich projektov (farby, boilerplate, fonty, subory, meta tagy …) a skor to urobit prakticky a ziskat

2 Likes

Rad pomozem… Niesom sice frontendak ale ak mate nejaku manualnu cinnost resp napad sem s nim

Diky. Aktualne sme piati. 3 frontend developeri, 1 backend/cms a 1 na proofreading textov. Dojdi na Slack na kanal tis-zuzana a ked bude nieco treba, tak tam sa niekto ozve.

3 Likes

Hotovo: https://odpovedztezuzane.sk

Dakujem @Samuell, @ondrek a ostatnym uvedenym v pate webu.

Na dalsiu podpisovku to budeme vediet celkom dobre reusnut.

3 Likes

Credits to @Samuell. Ja som len ovca.

2 Likes

Perfektne to je chalani. Velka vdaka, ze ste sa na to dali.