Podanie daňového priznania elektronicky (živnostník)

Tak skúšam podať daňové priznanie ako zamestnanec cez portál finančnej správy. Hneď na úvod musím poznamenať, že pokiaľ by sa urobilo pár UX zmien, call centrum a podpora by mohla vyťažovaná menej, pretože len nato aby som sa pohol, som musel 2xvolať.

  1. Pozriem návody na webe a hovorím si easy, eID mám, formulár vyplniť viem.
  2. Štartujem portál a prihlásim sa cez eID. Zobrazí sa osobná zóna.
  3. Problém prvý: nevidím žiadne formuláre v časti Katalógy ako to bolo v návode, okrem žiadosti o registráciu.
  4. Zneistený preklikám celé rozhranie, neviem robiť nič okrem zmeny hesla a nejakých identifikačných údajov.
  5. Všimnem si, že v návode vedľa tlačidla prihlásiť je aj registrácia. Možno som mal začať tam.
  6. Vyskúšam registráciu, vedie to k tomu, že aplikácia vyhlási, že z dôvodu duplicitných údajov sa ma nepodarilo registrovať, nuž tak asi som predsa len zaregistrovaný, ale málo :wink:
  7. Skúšam teda registráciu inak a vyplním ten jediný formulár pre registráciu, vôbec netuším či to mam robiť alebo nie. Podpíšem, podám. Nič sa neudeje, len tlačidla pre podpisovanie a podanie sú disabled.
  8. Píšu, že nájdem správu podaní v schránke. Kliknem na schránka, nejaká substránka z info, no tak kliknem na správy, vyhľadávaci filter, neštudujem, vyzerá že všetko je nastavené v ňom fajn, kliknem teda na vyhľadať pre istotu, nič
  9. Asi iná schránka. Idem na slovensko.sk do schránky a tam nič. No teda. Je nedeľa večer, už sa mi nechce to riešiť.
  10. V pondelok ráno volám na callcentrum. Vysvetlím situáciu. Veľmi rýchlo vysvitne, že mám požiadať o autorizáciu (prečo pre boha živého?).
  11. Položím, veľmi rýchlo vyplním ten formulár, podpíšem, podám. Znova neviem či sa to stalo alebo nie. Preklikám schránku aj finančnej správy aj slovensko.sk, nič.
  12. Volám znova na call centrum, prepoja ma rovno niekam na support. Opíšem situáciu, podpora ma naviguje do schránky správ, kde musím zaškrtnúť checkbox Zobraziť všetky správy Používateľa.
  13. Moje ego utrpelo, správy o podaní sú tam. Napriek tomu, že sa v tomto byrokratickom svete pohybujem veľmi dlho, tak som zistil, že uvažovanie úradníka/analytika stále nechápem.
  14. No ževraj mám čakať na tú autorizáciu 3 dni, hmm takto si moc online služby nepredstavujem. Až mám pocit, že pri návrhu hlavnú rolu hralo to aby sme nakládli toľko prekážok, že to používateľ vzdá a pošle papierom. Tak uvidíme, či to už bude mať ďalej hladký priebeh alebo sa niekde zasekáme.

to by continued…

BTW: stačili by drobné UI/UX zmeny a pohol by som sa bez volania.

  1. Informačný panel Neexistuje autorizácia zvýrazniť, pridať do neho linku na vytvorenie autorizácie a pridať malú nápovedu, že bez autorizácie to proste nejde ďalej, začni tu
  2. Filter pre schránku nastaviť tak aby sa vždy zobrazovali posledné správy, bez klikania.
1 Like

Tu je jednoduchsi postup, mne fungoval na prvy pokus:

  1. Prihlasit sa na portal slovensko.sk
  2. Vybrat si sluzbu podanie danoveho priznania
  3. Po presmerovani na portal financnej spravy bolo potrebne vyplnit registracny formular
  4. Obratom prisla na zadany email sprava s linkom na potvrdenie registracie
  5. Po kliknuti na link bolo mozne podat danove priznanie
1 Like

…Pokračovanie

  1. Po autorizácii podanie podané za chvíľočku, trvalo iba pár hodín, namiesto sľubovaných dní, tak ale je to zbytočné, mohlo byť automatické, predsa len to robím za seba ako FO, načo mám žiadať o autorizáciu, čo tam chcú kontrolovať?
  2. Teraz chcem zaplatiť nedoplatok a teda uhhh, musím si sám vyskladať číslo účtu na ktoré to uhradím, predčíslie je jasné, zisťujem číslo účtu (fakt by to nemohlo byť iba na klik pri podaní, alebo mi to mohlo prísť to schránky, že tu uhraď toto?)
  3. číslo účtu nemám pridelené (kto vie prečo), je na to služba, kde dáte dič alebo rč a povie vám to číslo.
  4. Call centrum som nevydržal čakať, píšem mail, že ako to mám zaplatiť, ďalší zbytočný úkon pre podporu. Asi by som rád vedel, že koľko tá podpora stojí, lebo mám pocit že jemným tunningom, by sa jej náklady dali výrazne znížiť

Nuž to platenie, je tiež prekážková dráha… a zbytočná. Kto vie prečo mi nepridelili hneď účet, ani neviem o to nikde požiadať.

…Pokračovanie

  1. Takže daň platiť nemusím ak nemám účet, keď mi ho vytvoria, pošlu oznámenie a potom zaplatím
  2. Support funguje na jedničku, asi je aj zbytočné mať tie stranky, zavolám na call centrum a vybavím všetko :smiley:
1 Like