OpenData Eurofondy ITMS2014+

Blizsi popis je napr tu:

V ramci toho by ma zaujimalo, ako je mozne ze v ekosysteme vidim napr. pre intenzitu s id 8 aj sumy zazmluvnene, ale v API k nej vidim len cerpanie ro a eu:
https://opendata.itms2014.sk/v2/intenzita/8
Podla dokumentacie v Xmind a podla povahy dat by som cakala, ze v ramci kazdej intenzity bude postupne doplnane a aktualizovane najprv percento, potom suma zazmluvnena, potom cerpanie ro a nakoniec cerpanie eu.

Okrem toho este chyba cela nemala cast ku deklarovanym/schvalenym vydavkom na ZoP, co asi tiez suvisi s tou dokumentaciou co s vami riesil Ernest:

ok, som teraz mimo SR…ked budem spat, tak si to pozriem

3 Likes

@peter_k, @martin.kovacik Zda sa, ze v1 a v2 vracaju odlisne udaje pre intenzity v projektoch.
Napr

1 Like

Ahoj, potvrdzujem, ze je to bug u nas. Opravime.

2 Likes

Tiez bug u nas: ITMS: Chyba ZoP 🡒 Deklarovane Vydavky · Issue #13 · slovensko-digital/harvester.ecosystem · GitHub

a dalsi: ITMS: Chybaju niektore zaznamy partnerov v projektoch v realizacii · Issue #14 · slovensko-digital/harvester.ecosystem · GitHub

1 Like

@peter_k, @martin.kovacik No a narozdiel od nespravnych intenzit vo v1, vo v2 mi zase chyba suma_zazmluvnena na zdrojoch intenzit na projektoch, ako vidno napr pre intenzitu s itms_id 7 pod projektom s itms_id 7:
https://opendata.itms2014.sk/v1/projekty/vrealizacii/7
https://opendata.itms2014.sk/v2/intenzita/7

Vid moja povodna otazka:

Je to bug a nemalo by to byt odlisne… Preverim to a dakujem za report.

2 Likes

Opravene, mal by si vidiet nove data. Vdaka za bug report.

1 Like

V predlozenych a zamietnutych ZoP som zatial nasiel len strukturu predlozeneDeklarovaneVydavky. Mam dalej hladat aj ziadaneDeklarovaneVydavky?

Vedeli by ste mi s @martin.kovacik opisat strukturu tych vydavkov? Lisia sa nejak schvaleneDeklarovaneVydavky a predlozeneDeklarovaneVydavky? Edit: Vo Swaggeri som to nenasiel, preto sa pytam.

Opravene. Mala by si vidiet nove zaznamy v tabulke subjekty.

2 Likes

Nedeklaroval dodávateľ pri VO, že ved predsa on vie najlepšie čo zákazník potrebuje a preto navrhol svoje riešenie ? :slight_smile:

Vo swaggeri to nevidis pretoze je tam bug pri generovani dokumentacie. V najnovsej verzii to bude opravene a pre endpointy budes vidiet response model a exampel.

Fix uz mame v najnovsej verzii to bude nasadene.

1 Like

Je to bug, zabudlo sa na naplnenie sum zazmluvnenych na jednotlivych zdrojov. Je to fixnute len treba pockat na novu verziu.

1 Like

Dobrý deň, ospravedlňujem sa vopred za otázku ktorá sem možno nepatrí. Plánuje sa medzi exportované dáta o prijatých/schválených žiadostiach o NFP zaviesť aj údaj o mieste / regióne realizácie projektu? Bolo by to užitočné v prípade výziev, ktoré majú samostatnú alokáciu na MRR a VRR. Ďakujem.

ono to tam uz je:

pravdupovediac rozdelenie na MRR a VRR som este neoveroval ci to mame ok stiahnute.

Zdravim, ak mate namysli miesto realizacie projektu, tak taky udaje sa v detaile prijatej/schvalenej/zamietnutej ZoNFP uz nachadza teraz.

napr. https://opendata.itms2014.sk/v2/zonfp/prijate/1 vid strutkturu:
“miestaRealizacie”: [
{
“nuts3”: {
“id”: 13,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Žilinský kraj”
},
“nuts4”: {
“id”: 56,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Martin”
},
“nuts5”: {
“id”: 1301,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Turčiansky Peter”
},
“stat”: {
“id”: 210,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Slovensko”
}
},
{
“nuts3”: {
“id”: 13,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Žilinský kraj”
},
“nuts4”: {
“id”: 56,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Martin”
},
“nuts5”: {
“id”: 1278,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Košťany nad Turcom”
},
“stat”: {
“id”: 210,
“kodZdroj”: “703”,
“nazov”: “Slovensko”
}
}

Ďakujem za odpovede, tak asi to iba neviem exportovať…keď dám cez internetový prehliadač vyhladať všetky žiadosti čo prišli v nejakej konrétnej výzve tak mi vyhodí tieto údaje a z nich som nevedel identifikoat miesto realizacie:
[
{
“createdAt”: “2016-12-21T11:42:16.493Z”,
“datumPredlozenia”: “2016-12-23T00:00:00Z”,
“href”: “/v2/zonfp/prijate/2497”,
“id”: 2497,
“kod”: “NFP302030CXXX”,
“nazov”: “XXXXXX”,
“sumaZiadanaCelkova”: 200928,
“sumaZiadanaNFP”: 190881.6,
“updatedAt”: “2017-02-28T16:51:30.730102Z”,
“vyzva”: {
“href”: “/v2/vyzvy/vyhlasene/167”,
“id”: 167
},
“zameranieProjektu”: “Dopytovo-orientovaný projekt”,
“ziadatel”: {
“dic”: “2120350353”,
“href”: “/v2/subjekty/102640”,
“ico”: “50505041”,
“id”: 102640

…toto je vysledok endpointu pre zoznam ZoNFP…cize to ti vrati vsetky ZoNFP s ich ID podla kriteria ak si si tam zadal nejake…to ID je klucove, lebo potom ides sem https://opendata.itms2014.sk/swagger/?url=/v2/swagger.json#!/zonfp/prijataZonfp_show teda na detail konkretnej prijatej ZoNFP a tam si zadas ID tej ZoNFP a dostane nasledne data pre tu ZoNFP

-> API je primarne urcene na automatizovane a strojove spracovanie dat, cize ty by si sa uklikal k smrti, keby si chcel zistit miesta realizacie pre ZoNFP ku konkretnej vyzve, ale niekto kto napise script, tak to ma stiahnute rychlo…Slovensko Digital rozbehalo taku analytiku, kde sa vies lahsie a ovela intuitivnejsie dostat k poohladom na data z tohto API…kontaktuj @Matej_Hruska alebo @jsuchal

:+1: áno, vo výzve čo ma zaujíma je vyše 500 žiadostí takže by som klikal veľmi, veľmi dlho…ďakujem za vysvetlenie a kontakty.