Ohodnoťte prácu Slovensko.Digital - výsledky dotazníka

Slovensko.Digital bude čoskoro oslavovať prvý rok fungovania. Prichádza čas na zhodnotenie toho, čo sa nám spoločne podarilo, a na prípravu plánov do budúcnosti. Ako vždy, aj tu nás zaujíma Váš názor.

Pripravili sme preto krátky dotazník pre tri cieľové skupiny. Prosím, vyberte si tú, ktorá Vás najlepšie vystihuje a odpovedzte na naše otázky. Dotazník je anonymný, jeho výsledky transparentne zverejníme tu na platforme.

Vyplnenie nezaberie viac ako 3 minúty. Ďakujeme za čas, ktorý nám týmto venujete aj za zdieľanie ďalej.

Dotazníky pre jednotlivé cieľové skupiny:

2 Likes

Aky je rozdiel medzi “zverejnenim vysledkov” a “transparentnym zverejnenim vysledkov” ? V tom transparentnom bude co navyse oproti beznemu zverejneniu ? Vazne sa pytam.

Napríklad MV SR tiež podľa ich názoru zverejnilo analýzu k radarom, ale
fakt je že sa nedá čítať :slight_smile: tak nejak asi.

Dakujem.

V kazdom pripade blahozelam k rocnemu fungovaniu a dosiahnutym vysledkom. A som zvedavy na transparentnu vyrocnu spravu :slight_smile:

Edit: len pre zaujimavost, prijalo s.d pocas svojej existencie nejakych clenov?

Tuto debatu este stale mame? Ja som bol v tom, ze to je uzavrete. V com presne je problem?

Preco by v tom mal byt nejaky problem ? Nerozumiem. Po roku fungovania bude vyrocna sprava. A ja som na nu len zvedavy. To je vsetko. Rovnako ako som zvedavy kolko novych clenov ma s.d

A prezradite aj čo vás tam tak zaujíma? Lebo možno by sme to vedeli aj povedať teraz a nenapinat vas tak dlho.

Členov pokiaľ viem nových nemáme.

[quote=“jsuchal, post:7, topic:2485”]
A prezradite aj čo vás tam tak zaujíma?
[/quote]Konkretna vec bola ti clenovia. Ziadni sa ani nehlasili alebo nepresli kvalifikacnymi kriteriami ?

1 Like

Prepac oneskorenu odpoved. Pravdu povediac, nedostali sme ziadnu oficialnu ziadost o clenstvo. Ale do roku 2017 pripravujeme zmeny, ktore ta asi potesia.

V prvom rade - ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a dali nám cennú spätnú väzbu. Ako sme sľúbili, výsledky prieskumu transparentne zverejňujeme: https://drive.google.com/open?id=0B7xRFSPoK71RT1A5aWVBUkxIREU

Zopár bodov, ktoré budú pre nás smerodajné do ďalšieho roku:

  • zjednodušiť komunikáciu o štátnom IT tak, aby bola ľahšie pochopiteľná pre širokú (netechnickú) verejnosť
  • organizovať viac osobných podujatí, kde sa môže komunita priamo zapojiť a networkovať
  • viac informovať o tom, na čom v Slovensko.Digital pracujeme (základom je nateraz tento topic, ale uvedomujeme si, že do ďalšieho roku potrebujeme naše aktivity viac priblížiť verejnosti aj cez iné kanály)