Ohlásenie živnosti (podpisovanie v alternatívnych prehliadačoch/operačných systémoch)

Velmi pekne dakujem, na zaklade Vasho postu sa mi pod Windows 10 a chromom podarilo konecne poslat ziadost. Skusal som tiez vsetko mozne, zial ani Internet explorer nefungoval. Ked son nakopol IE tab extention pre Chrome, tak to konecne zafungovalo, asi som mal daku staru verziu IE… Kazdopadne dakujem.

1 Like

Konecne po 3 hodinach a opakovanych vypisovani formularov sa to vdaka internet exploreru podarilo. Dakujem za radu. Ti zmrdi, ktori tam nedali podporu ineho prehliadaca by mali dat okamzitu vypoved.

Skus nabudúce toto Služby živnostenského v Firefox a/alebo Linux

Ja tiež ďakujem, inštaloval som odinštaloval, vymazával certifiáty, inštaloval iné prehliadače, spúšťal to cez iné operačné systémy, skúšal to cez internet explorer a nešlo to …nakoniec cez ten IE Tab pre Chrome to konečne prešlo…a z podania som nakoniec zistil, že vo formulári majú tak hlúpo napísanú poznámku, že som uviedol zlú informáciu(asi) :D. Tak tri hodiny trápenia…ale Dík za toto vlákno. (JKM sucks)

spamnem aj tento thread :slight_smile:

to starsie JKM mi dnes uz nefungovalo, na info linke ma nasmerovali na Slovensko.sk -> Podnikatel -> Zacatie podnikania -> Registracia zivnosti

a to najlepsie na tom vsetkom, uz som nepotreboval IE, podal som to cez Brave na macOS :slight_smile:

2 Likes

Jop, ale je to stale krok vedla, neviem teda ako vy, ale mne to pripada, ze za tie roky sa to mohlo posunut este ovela viac. Som vdacny aj za toto minimum, ale predsa, casu bolo dost to spravit aspon trosku viac BFU friendly.

Caute, snad to pomoze aj dalsim, co sa pokusia podat ziadosti/podpisat dokument na MACX a podpisovanie nic neurobi. Funguje cez Chrome, ale musite nainstalovat aj najnovsiu Javu, aby to fachcilo.

2 Likes

Reálne normálny užívateľ macOS nebude pouzivat Chrome :wink: Safari je rýchlejšie, efektívnejšie využíva zdroje a šetrí batériu :wink: chápem ze win asi nic lepsie nebude ale na macos ludia idu Safari

Jeeej ja milujem spoznavat ludi, co vedia ozaj dobre poradit, tak teda dakujem :grinning:. Aj by som sa opytal na Vas nazor na Covid, 5G vysielace a plochu Zem, ale z ucty k tomuto predrazenemu portalu, idem radsej spat. Pekny vecer. :slightly_smiling_face:

Ja zase milujem spoznávať ludi co okamžite vedia zhodnotiť vsetko o človeku iba na základe toho, ze si prečítajú dve vety na internete, ktore boli (vazne) myslene dobre (nejdem vss presviedčať, ak mate prehľad, jednoducho si nájdete tvrdé dáta). Urcite aj pre takýchto ludi je tento moderný svet jednotný a ludia na internete sa vzájomne rešpektujú a prejavujú si náležitú úctu, najmä na sociálnych sieťach :wink: Prajem pekný den a odporúčam začať brat svet okolo seba trosku s nadhľadom

Mate pravdu, je hlupe to riesit cez forum, treba to brat s nahladom a uz verim, ze ste nechceli nejako urazit mna a tych nenormalnych, co pouzivaju mac+chrome. Tak sa ospravedlnujem a dufam, ze som hlavne niekomu pomohol tou radou s portalom. Vsetkym pekny den. Koncim.

1 Like

Jasne, v pohodicke, ale napriek tomu vam uprimne odporucam sa Chrome na macOS vyhnut velkym oblukom ak mozete. Pozrite si web https://chromeisbad.com a preskumajte. Ono, ked clovek prejde z Win na macOS tak ho to automaticky taha k Chrome, ale na macOS su naozaj ovela lepsie alternativy :slight_smile: Pekny vecer prajem