Novy web Bratislavskeho samospravneho kraja

Zástupcovia BSK sa na nás obrátili s prosbou o pomoc pri obstarávaní ich nového webu. Inšpirovaní zadaním na SND, pripravili vlastnú verziu zadania súťaže.

Poprosili nás ako odbornú komunitu o feedback na tieto súťažné podklady.
Podklady sú uložené tu: https://docs.google.com/document/d/16YZ9lrQ_YO3eq-dOgNt9_iobrDEC1D9hTDlJ05xmbFs/edit?usp=sharing

Budeme vďační za komentáre priamo do dokumentu, resp. šírenie slova o tom, že takýto nákup sa chystá. Propagácia medzi firmami učite pomôže.

Zároveň z BSK dávajú transparentnú ponuku na účasť v hodnotiacej komisii súťaže za technické riešenie. Záujemcovia o účasť by mali kontaktovať p. Bartošovú na karin.bartosova@region-bsk.sk

3 Likes

Toto zadanie mi pride najviac skostnatele zo vsetkych co tu boli zatial prezentovane. Viac komentov pribudne v dokumente.

Suhlasim s Mirom. Dal som priamo do zadania komentare ale celkovo si myslim, ze to treba trochu rozdeit na ine casti. Po skusenostiach s SND odporucal by som rozdelit obstaravanie na 2 casti:

  1. CAST: vyroba webu a support k nemu
  2. CAST: hosting/server a vseko s tym suvisiace

Aj pri SND sme narazili na nejasnosti, kde konci a zacinaju jednotive agendy. Dava mi vacsi zmysel, ze firma co vyraba web aj ho potom supportuje. Pretoze vyrabame stranku, tak davame k nej zaruku a ak od nas preberie niekto web, tak zaruka pada pretoze nie sme schopni dohliadnut na to, ze ci bugy vznikli nasou chybou alebo supportovanim a zasahmi do stranky novym dodavatelom. Tym sa minimalne na zaciatku straca hned zaruka, pretoze ziadna firma, ktora odovzda supportovat dielo, ktore vyrobila tak nebude drzat aj zaruku na dielo pokial donho bude niekto zasahovat. Preto mi pride rozumnejsie rozdelit na 2 casti ako som pisal.

Zaroven je menej pravdepodobne, ze support serverov je schopna softwarova firma robit lepsie, efektivnejsie a lacnejsie ako specializovane firmy, ktorych core biznis je hosting alebo sprava serverov. A ak by aj cenou bolo lepsie, tak velmi pochybujem o tej kvalite cim nechcem nikoho urazit len sme sa podla mna posunuli trochu inam v tomto.

Este som zabudol doplnit, ze ci je predstava nejakeho rozpoctu ci ma vobec zmysel sa do niecoho pustat? Lebo poziadavky su vagne ale uz teraz to vyzera, ze to nebude nic malicke. Toto by som dal ako MUST pri kazdom VO.

Možno je potrebné presnejšie povedať čo je “2. CAST: hosting/server a vseko s tym suvisiace”.
Jedna vec je taký ten “hlúpy” hosting, teda prenájom výkonu v nejakom datacentre.
Druhá vec je kontrola logov, patchovanie a podobne. Asi ten, kto pozná dobre CMS a pozná svoje dielo, vie lepšie ošetriť útoky typu SQL injection alebo CSS… Toto by som z "2. CAST"presunul do “1. CAST” a potom zostane fakt len hlúpi hosting.
A vracia sa otázka: nie je lepšie, aby aj hosting zabezpečil dodávateľ webu? Keď to proste prestane ísť, tak bude zákazník na striedačku volať tvorcovi webu a prevádzkovateľovi hostingu a obaja budú tvrdiť, že na ich strane je všetko O.K.?
Ja by som to nedelil.

Suhlasim, ze treba upresnit do detailov zadanie a to defaultne vzdy. SQL injection a ine bezne hrozby maju bezne OpenSource CMSka uz defaultne riesenie atd. Zo skusenosti pokial je kvalitny dodavatel hostingu, tak sa nevyhovara teda my to nezazivame ale moze sa stat urcite. Navrh, ktory som pisal by bol vhodny ak by sa opat rozdeloval vyvoj a support.

Ale idealne by bolo aby to zastresila jedna firma a ta uz vyuzije sluzby hostingovej firmy, s ktorou sa jej dobre spolupracuje alebo teda pojde cestou vlastneho setupu a udrzby. Kazdopadne tie poziadavky do tendru by mali byt potom detailnejsie ako som pisal. Toto by bolo najjednoduchsie co sa tyka prerozdelenia kompetencii a rozsahu, kde zacina vyvoj, support, server ale prinasa to ine uskalia na debatu. Lebo uz samotny vynos aj odporucania z neho obsahuju detaily, ktore su napriec vsetkymi oblastami (vyvoj, support, server) a potom nastava situacia, ze v zmluve sa sice treba zaviazat, ze vyvojarksa firma garantuje splnenie poziadaviek a sucasne nastava paradox, ze sa zavazuje za nieco co nema dodavat ako je napriklad detaily, ktore sa tykaju zabezepcenia servera.

Dobry den,

dakujeme za pripomienky k podkladom pre VO na novy web BSK a zaroven si dovolujem oznamit, ze odpovede timu BSK sa nachadzaju v texte prilozeneho dokumentu.

mohli by ste odpisovat prosim priamo na komentare? ludia tak dostanu notifikaciu a nemusia to hladat kde tade.

Michalicka:
mam pocit, ze toto je dost limitujuce kriterium; nebolo by mozne ho nahradit kriteriom, ze musi byt aspon jedna referencia v oblasti verejnej spravy a pridruzenych agentur?

BSK: Webové sídlo samosprávneho kraja je svojou štruktúrou a obsahom rozsiahle. Môže obsahovať desaťtisíce jednotlivých stránok a desiatky rôznych druhov stránok. Preto by mal uchádzač mať skúsenosti s podobným webovým sídlom. Ako refrencia určite nepostačuje sídlo nejakej agentúry s desiatkami strán.

Michalicka: projekty takehoto rozsahu sa realizuju aj mimo verejnej spravy, preto toto zdovodnenie je nie relevantne

Uveďte prosím nejaké konkrétne príklady. Z našich skúseností vieme, že mimo verejnú správu sú viac-menej len firemné stránky alebo e-shopy. V oboch prípadoch majú veľký rozsah len v prípade, že zverejňujú informácie o veľkom množstve produktov alebo služieb. Ale je potrebné si uvedomiť, že všetky takéto stránky využívajú spoločnú šablónu/vzhľad/štruktúru. Teda celé webové sídlo má 1-5 typov stránky. Naproti tomu webové sídlo kraja má desiatky typov stránok/šablón. Naviac sú naň kladené legislatívne požiadavky, ktoré „neverejné weby” môžu ignorovať.

1 Like

otázka: Co je to proaktivne monitorovanie dostupnosti a rychlosti portalu?

Pod proaktívnym monitorovaním myslíme, že poskytovateľ v rámci podpory prevádzky bude priebežne sledovať logy a činnosť servera. V prípade nefunkčnosti samostatne zareaguje a bude informovať objednávateľa o problémoch. Napr. to môžu byť situácie (pokusy zobraziť stránku, ktorá bola vymazaná; pokusy o útok na server - mal by zablokovať IP adresu, ktorá útočí). Ak pôjde o chybu na strane OS alebo CMS, tak ju sám bez vyzvania odstráni.

1 Like

Z poskytnuteho zadania ale nevyplyva ze riesenie ma mat desiatky sablon a odlisne sablony na odlisnych sekciach. Navyse 1-5 typov podstranok viem stale zobrazit pomocou desiatok sablon. Este by ste mozno mohli povedat co si predstavujete pod pojmom typ stranky a sablona, inac sa tocime v kruhu. To ze momentalne riesenie potrebuje niekolko desiatok typov stranok - co je urcite super pre editorov - neznamena ze sa to neda spravit efektivnejsie a lepsie aj s mensim poctom.
Legislativne poziadavky mate definovane v standarte 55/2014z.z. a tie sa nebudu nijako lisit pri implementacii webu s 50 podstrankami alebo s 500k podstrankami.

1 Like

Len pre porovnanie - boston.gov, cize web mesta s porovnatelnou velkostou ako BSK pouziva 17 typov podstranok a vyuziva 13 roznych sablon pre tieto typy podstranok.
Kedze argument bol, ze velke portaly sa robia iba v statnej sprave a preto je opravnenym poziadavkom skusenost s tvorbou webu pre samospravu, tak by ma zaujimalo ako zvladne vytvorit web s desiatkami tisic podstranok a desiatkami typov podstranok/sablon etc. firma, ktora spravila web pre dedinu a nakoniec je tam 1-5 typov podstranok. Pretoze ta firma splna kvalifikacne kriteria, ale realizator eshopu s par milionmi produktov nie.

Transparentne obstaravanie az je info o workshope skryte… http://www.region-bsk.sk/docDetail.aspx?docid=10063945&docType=ART&nid=1035
Ak by sa ho niekto chcel zucastnit, tak je to 22. novembra o chybajucom case v budove Úradu BSK.

Pozvánka

na

WORKSHOP

k podkladovým materiálom pre obstaranie
nového webového sídla
Bratislavského samosprávneho kraja

ktorý sa uskutoční

dňa 22.11.2016 (utorok) o 11.00 hod

v priestoroch Veľkej rokovacej sály BSK (prízemie vľavo), ul. Sabinovská 16, 821 02 Bratislava.

Návrh zadania je voľne sprístupnený na platforme Slovensko.digital a registrovaným účastnikom bude jeho finálna verzia doručená elektronicky vopred, pred uskutočnením workshopu.

Svoju účasť na workshope potvrďte prosím na emailovej adrese:
karin.bartosova@region-bsk.sk.

Tešíme sa na Vašu účasť!

1 Like