Nová stránka, možnosť podporiť nás finančne

Spustili sme novú stránku a s ňou možnosť prispieť nám finančne. https://slovensko.digital/podpora

Na tomto fóre sú najmä ľudia, ktorí prispievajú svojim časom, čo si ceníme oveľa viac, v každom prípade budeme radi za každý finančný dar a konštruktívny podnet. Aj vďaka Vám sa toho podarilo za pol roka celkom dosť.

Darcov, sumu a samozrejme aj použitie financii zverejníme. Nemáme čo skrývať.

Ďakujeme.

PS. Keby to niekoho zaujímalo, tak zdrojáky sú na githube. https://github.com/slovensko-digital/slovensko.digital

2 Likes

Keby bola možnosť celé dane dať Vám, urobím to. Mám pocit, že by to malo omnoho lepší dopad na môj život ako keď to platím do tej čiernej diery zvanej štátny rozpočet. Za krátke obdobie ste/sme dokázali posunúť minimálne rozmýšľanie o štátnom IT tak, že to bude mať dúfam dopad na celú spoločnosť a čo je hlavné obyčajným ľudom to zjednoduší a zlacní život. Veľmi sa teším tejto iniciatíve www.slovensko.digital a urobím čo budem môcť aby vytrvala a potiahla to až tam kde si dala za úlohu. Podľa mňa sa to dá zhrnúť do 3 slov JEDNODUCHŠÍ, LACNEJŠÍ ŠTÁT.

Človeku sa akosi ľahšie žije ten obyčajný každo-denný život keď vidí svetlo na konci tunela…::slight_smile:

Thanx guys.

Mozte prosim doriesit posielanie tych dakovnych emailov? Prispel som raz, ale uz mi prislo najmenej 10 rovnakych mailov s podakovanim za prispevok v roznom casovom rozmedzi od vtedy ako ste to spustili. Myslim, ze jedno podakovanie staci :smiley: a nerad by som vas presuval do spamu, lebo to zacina byt celkom otravne.

Dakujem.

1 Like

Samozrejme, hned sa na to pozrieme.

Prepac nam ten spam. Ale aspon vidis aki sme vdacni za kazdy dar :slight_smile:
Vdaka za upozornenie.

1 Like

V pohode :smiley: este co si pametam, neviem ci to uz to nieje inak, ale ked som vyplnal ten formular pri darovani prispevku, dost mi vadilo, ze ked ma to potom presmerovalo na ten druhy web darujmeludialudom.sk alebo ako to je, tak som tie iste informacie musel vyplnat znova, neviem teda ci to ide :D. ale bolo by to rozumne si mylsim, keby to tak nebolo. Aspon ja som intuitivne ocakaval, ze to nebudem musiet robit dvakrat.

Vdaka este raz.

To si ocakaval uplne spravne, lebo takto by sa to spravat urcite nemalo. Vies mi poslat browser/OS ?

Uz neviem presny typ, ale bolo to na Ubuntu 14.04. urcite to bol firefox a asi verzia 45 alebo mozno aj 46. Neviem uz som preistaloval system.

Tipujem, ze si zadal meno, priezvisko, sumu a odsuhlasil a tam to musel vypnit znova hej? Lebo tak sa to presne spravat nema.

Ano presne tak, myslim ze niesom jediny, na facebook stranke mame spravu od Lubo Lurpocm, ktoremu sa stalo to iste.

Myslis toto? https://www.facebook.com/slovensko.digital/posts/1712380499021615

Dobry den,

ospravedlnujeme sa, ide o nasu chybu. Prerabame system notifikacii a zjavne sa nam tam dostal nejaky bug. Ideme deratizovat.

Igor Polakovic
Admin
DARUJME.sk

2 Likes

Ano myslel som presne ten prispevok.

Ten prispevok nepise o nasej stranke.

Jasne sorry, zle som si precital ten prispevok v rychlosti.

Zdar, za poslednych 12 hodin mi prisli dalsie 3 maily s podakovanim za dar, ako fakt uz nemusite tolko dakovať :smile:

1 Like

Zdravim Tomas. Pozeram, ze jeden dnes rano o piatej, druhy o 10:58.
Dakujeme za upozornenie riesime to, takyto bug sme este nemali. Je to koli viacnasobnej notifikacii o platbe ktoru nam poslala brana, potvora! Samozrejme sa ospravedlnujeme a vdaka za feedback a trpezlivost. Ak by to pokracovalo, napiste mi priamo na info zavinac darujme.sk. Este raz vdaka.
Igor Polakovic, admin DARUJME.sk

3 Likes