Nemoznost podpisat DCOM formular

Ahojte,

chcel som podat danove priznanie k nehnutelnosti cez slovensko.sk - redirectne ma to na sluzbu dcom.sk (asi nejaka integracia) kde normalne vypisem formular, a v poslednom kroku pri podpise mi preblikne (0.5s) malicky modal “Cakajte prosim…” a nic sa dalej nestane.

Pozrel som sa do konzoly a vo websocketoch tam mam tento error (neviem co su tie IDcka, tak som pre istotu nejake casti z nich nahradil otaznikmi):
{"jsonrpc":"2.0","error":{"code":-1,"message":"XadesBpSig.Sign 1.1: Cannot find valid signature policy for signaturePolicyIdentifier: urn:oid:1.3.158.????????.1.2.2"},"id":1}

Je to velmi neprijemne lebo netusim co sa deje a formular sa neda ulozit/exportovat, ale treba ho zakazdym vyplnit nanovo. Neviete nahodou o co ide?

Prehliadac: Microsoft Edge (Windows 10) + Firefox

JS konzola vyzera takto (inak sranda, v produkcii by som necakal ze uvidim taketo debug logy):

tipujem, ze iba treba stiahnut novsi D.Signer … starsie vyzadovali pritomnost indikacie Signature Policy v podpise, novsie {od novembra 2021) uz pritomnost podpisovej politiky nevyzaduju … Ale je to len tip … kedze vidim problem s politikou …

1 Like

Dakujem, update D.Signera naozaj pomohol. Kiezby mi to aplikacia bola schopna povedat…

:wink: a na helpdesku to nevedeli ? :slight_smile: